0 oy
309 göst.
Diğer kategorisinde (25 puan) tarafından

Kızlar ben hep kızımdan uzak tutmaya çalıştığım için bu tür şeyleri sayılarını da biliyorum haliyle. 1 tanesi eksik hiç hatırlamıyorum ama belki meyve çöpleriyle çöpe almışımdır diyorum. Sizce ihtimal mi :D

20 Cevaplar

0 oy
tarafından

Meyve bıçağı ne ki elle kullanılan blender varya onun bıçağını atmışım geç fark ettim gitti çöp oldu :'(:)

(4,135 puan) tarafından
Geçen benim de başıma geldi bu robotun içindeki bıçağı atmışım bulaşık makinesini boşaltıyorum yok Allah Allah nerde bu diyorum normal Bi bıçak olsa üzülmem ama robotun bıçağını nerden bulayım Bi daha neyse aklıma çöp geldi Allahtan bizim çöpleri sabah alıyolar hemen çıktım getirdim baktım içinde iyiki erken fark ettim yoksa benimki de gitmişti valla canım
tarafından
Valla iyi ki almışsın işte yemek yaparken ortalık savaş alanına dönüyor iş bitince çabucak toplayım derken oluyo böyle kazalar valla :)
(4,135 puan) tarafından
Aynen canım benim pek başıma gelmedi şimdiye kadar ama öyle olunca daha dikkatli bakıyorum artık ☺️
tarafından
Anladım canım:)
-Reklam-
0 oy
(982 puan) tarafından
Ben bıçak atmışım bir çatal kaşık hatta caycimin kapağını onu bırak emzik uyku sersemi meyveyi soyuyorum diye meyveyi tüm çöpe atmışım meyve arıyorum her yerde toka attım daha neler neler
0 oy
(1,369 puan) tarafından
O da bişey mi bı ara dalginliktan yemek için soydugum patatesi çöpe atıp kabuklarını tabağa koymuştum djsejekek yani herşey olabilir 
0 oy
(982 puan) tarafından
Kız gülme en son yıkadım bulaşıkları yıkayıp oturma odasında koltuğa koymuşum Singer 2 tabak bir bardak arıyorum oğlum gösterdi beni gülme tuttu beden yorgunluğu cnm o ara aklım başımdan gitti yorgunluktan nerde neler buluyordum 
0 oy
tarafından

1 kere bıcak bir kerede soyacak attm canm soyacağa çok üzülmüştüm 8 sneelik soyacağımdı cillop gbi çıkmıştı :)

0 oy
(1,018 puan) tarafından
Kepce bile acmisim ya sonradan farkettim karaca setin icinde ufacik kepce oluyo ya onu bulamiyorum buyuk ihtimal attim cok severdim kizimin corbalarinda kullanirdim takim da bozuldu :(
0 oy
(302 puan) tarafından

Çay kaşığı tatlı kaşığı ve çatalı çok atılıyor bende yaa küçük olduğu için gözden kaçıyor gitti yine 3 takımdan 3 tatlı çatalı 2 tatlı kaşığı 2 de çay kaşığı kalmış vallahi Allah'tan yedek olarak çay kaşığı takımım var ama yine tatlı kaşığı tatlı çatalı almam lazım hep diyom dikkat edicem ama kaçıyo gözden maalesef 

0 oy
(1,824 puan) tarafından
Çay kaşıklarımın bir kısmı çöpte arada kaynamış hep
0 oy
(2,687 puan) tarafından

Burda esnaf komsum var hayvancilik yapar bayat ekmek ne olunca ona veriyoruz gorumcem saolsun icinde bicakla yollamis adam bana geldi aplaaaaa bicakla yollamisin bakmamişin kiii dedi :woot: ama getiripte geri vermedi de :D

0 oy
(5,108 puan) tarafından

Çoook attım

Hatta çay kaşığı setimin de yarısı gitti :d
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Ooooo neler gitti oyle
0 oy
(732 puan) tarafından
Ben daha çok emzik atarım :)
0 oy
(4,217 puan) tarafından
On ikili meyve bicaklarimdan sadece dört tane kalmış geçen dedim nerde bunlar esim dedi kesin çöplerle atıyorsun sonra dank etti
0 oy
(3,397 puan) tarafından
Bir kere bile bi sey atmadim her seyim sayili ben mi cok dikkatliyim baska insanlar mi asiri dalgin sasirdim :D
0 oy
(118,978 puan) tarafından
cope neler attim bi bilsen bicak catal kasik bardak tabak
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Bende galiba çay kaşığı attım iki tane eksik :) takımım bozuldu 
(2,387 puan) tarafından
Birde kızım sürekli biberonunu sütünü içtikten sonra çöpe atar bi gün dalgınlığıma gelecek gidecek çöpe :)
0 oy
(13,891 puan) tarafından
Çay kaşıkları surekli eksiliyor ben yanlışlıkla atıyorum herhalde 
0 oy
tarafından
Çay kaşığı atmıştım hjhjhjhj tabi yanlışlıkla 
0 oy
(8,953 puan) tarafından
Bıçak da attim ama en çok patates soyicagimi atmışım ona üzülmem iyi de biseydiii
0 oy
(3,539 puan) tarafından
Hahah çilekleri çöpe yeşil kısmını tabağa koymuslugum var :) bıçak attigimda oldu tâbi 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 112 göst.
11 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Denizyildiziiyedek (111 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 382 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,267 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 350 göst.
24 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde 525253 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 120 göst.
5 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,120 soru

11,286,113 cevap

34,691 kullanıcı