0 oy
37 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (52 puan) tarafından
Kızlar 2 yasindaki oğlumla kahvaltı yapıyorduk  sacida  çok seyrektir babası gibi alnında bisey geziniyor du aldım baktım küçük biti saçına geneldim 3 4 tane gördüm sandım kostüm yatak odasına orası daha aydınlık hem kendi saçıma hem çocuğun saçına baktım  bisey Göremedim  telefon verdim çocuğun eline saçı zaten   seyrek ve yanlarını yeni kestirdik  bisey bulamadim diplerinde kucuk beyaz lar var sirke dır diye baktım sirke değil 

Nerden anladın diceksiniz ben köyde doğdum büyüdüm   çok kez bitlenmisimdir kardeşlerimle     mideniz bulanmasın (sirkeyi 2  tirnaginizin arasında sıkınca  çıt diye ses gelir ) oğlumun beyazlarını yapıyorum çıt sesi gelmiyor canlı bisey Göremedim   gözlerim yanış mi gördü o neydi  cıldiricam  eşim gelince sıfıra mi vursam yoksa anneme götürüp anneme mi baktırsam  of ya 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hemen sıfıra vurma annende baksın 
(52 puan) tarafından
Hade elimdekini  yanış gördüm saçındaki canlı lar neydi ve şimdi nerdeler 1 tane bisey goremdim
-Reklam-
0 oy
(435 puan) tarafından
Annene bı baktır bakalım belki yanlış gormussundur. Kasiniyormu cocuk
(52 puan) tarafından
Yok canım kaşınmiyor  ben zaten 2 gün de bir muhakak banyo yaptırırım hava soğuk bile olsa 2 günü geçmem
(435 puan) tarafından
Yanlış gormussundur o zaman canım ya genede baktır annene zaten seyrekmis saçı hemen belli olurdu olsa
(52 puan) tarafından
Eczane görürsem bakarlarmi  yada sağlık ocagina

İlgili bir soru bulunamadı

382,265 soru

11,445,130 cevap

35,016 kullanıcı

...