0 oy
655 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ben kapanali 2 seneye yaklaştı uzun tunik altına dar paça pantolon giyiyorum ama kendimi attım rahatsız hissediyorum siz ne giyiyorsunuz kumaş pantolon mu alsam ne alsam bilmiyorum bi de hangi siteden almaliyim

13 Cevaplar

0 oy
(2,768 puan) tarafından

Kuzum ben pantolon gimiyorum ya etekle kombin yada tam elbise giyiyorum :) altli ustlu takimlar var onlara bi göz at bol pantolon tarzinda ama birakabilirsen hep etek giy insallah <3

tarafından
Kendimde eteği güzel bulmuyorum belki zamanla bulucam bilmiyorum canım zaman geçtikçe bazı şeyleri anlıyorum
(2,768 puan) tarafından
Kac kilosun ? Ben 45 kilo olmama ragmen yakisiyo kiz :D
tarafından
Canim etek yada elbise giydiginde dis kiyafet olarak ne giyiyiesun mesela.  Aslinda bana elbise etek yakisabilir boyum uzun zayifim da ama dış kitafetsiz disari cikmiyorum etekle  dis kiyafet konusunda bilemiyorum
(2,768 puan) tarafından
Canım cok guzel kaplar var bilegine kadar onlardan giyorum genelde feracemde cok fazla ikisinide giyiyorum yerine gore
tarafından
Benim kaplarim dizimden bir karis asagida yaklaşık. Ama tam boy giymedigim icin kötü olur dusuncesiyim
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Dar paça var ama genelde bol paça giyiyorum keten gibi yada kot tek renkler vs kumaş giymiyorum pek 
tarafından
Düz kesim pantolon yani canım valla dar paça garibime gidiyor artık kötü hissediyorum kendimi
(12,777 puan) tarafından
Evet bende sevmiyorum doğum sonrası mecbur 2 tane almıştım uzun tunik altına diye bol paça bulamıyorum artık diye eski pantolonları mi giyebiliyorum artik lcw vs almıştım bol paça
0 oy
tarafından
Bol paça pantalon giyiyor um canım bol paça alt üst eşofman takımlarım var süslü hem tesettüre uygun hem genç işi sefamerveden bakabilirsin
tarafından
Kumaş olmaz dimi bencede ben normal pantalon bakayım
tarafından
Uzun gömlek veya düz bir tunik ile giyeceksen kumaş ta olur kuzum
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Ben bol paça giyiyorm bnce daha güzel oluyo ve daha uygun dar paça giydiğimi günlere bakıyorumda çok kötü duruyo gerçktn sefamervede falan çok var 
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Pacasi bol boru pantolonlar var canim etek pantolonlar var cok guzel.oluolar kapali degilim ama ablamlar kapali onlardan biliorum 
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Kalem etek tunik veya mevlana etek gömlek kombin yapabilirsin canim. elbise cesidide cok. Pantolon giymemek daha iyi. ☺. Biraz sorunla alakasiz oldu kusura bakma ama. Düşüncemi paylaşmak istedim.
0 oy
(2,159 puan) tarafından

Bnde kapalıyım aynı senin gibi giyiniyordum sonradan bana çok itici gelmeye başladı pantolon. Bi kadına hanım hanımcık olmak daha çok hoş gelmeye başladı gözümde. Ve eşim para verdikçe elbise almaya başladım kendime çok daha yakışıyor kadın olduğumu hissediyorum zerafet veriyor. 

Bir sürü pantolonum dolapta duruyor yepyeniler giymiyorum :)

Yani pantolon giyen kadınlar beni topa tutmasın bu benim düşüncem benim hissettiklerim. Kendine giyip yakıştıran da vardır saygı duyarım :)

0 oy
(15,816 puan) tarafından
Hiç giyme bence bende evlendim eşim istemediği için giymiyorum ama.iyiki giymiyorum tesettürde olmaması gereken bazı şeylerden biri de.erkek gibi pantolon  giymemektir
0 oy
tarafından
Aldayy dan aliyorm ben bol uzun kumaş kot da var ve bol çok rahat bel lastikli hemde 
0 oy
(1,025 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
 canım ya da şu sondaki fotoda olduğu gibi ne çok dar ne çok geniş olanlardan giyiyorum 
0 oy
tarafından
Geniş pantolon giyiyorum ben. Lcw 'den alıyorum genelde. Aslında eşim hep etek giymemi istiyor ama alışamadım bir türlü etek giymeye.
0 oy
(37 puan) tarafından
Pantolon rahat tabiki bende dar paça uzun tunik giyiyordum hamile oldum olalı giyemiyorum tabiki geniş seyler giyiyorum ama elbise giyebilirsin geniş paça giyebilirsin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 175 göst.
16 Temmuz 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nur8 (2,792 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 340 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,491 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 115 göst.
14 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alyakus (2,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 258 göst.
18 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde sazh (5,108 puan) tarafından soruldu

382,482 soru

11,450,860 cevap

35,028 kullanıcı

...