0 oy
133 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
düzenlendi

image

Kardeşim için yurt dışından temin edilmesi gereken bir ilaç var. Yaklaşık bir yıldır bekliyoruz hala gelmemiş Türk Eczacılar birliği bu ilaçta sorun yaşıyoruz hala gelmedi diyor. Türkiye'de üretilmiyor. Doktorlar o ilacı kullanması gerekiyor diyor acil olarak o ilaca ihtiyacımız var. Burada birkaç kişi vardı yurt dışında bana yardımcı olabilir mısınız ücreti neyse ödeyelim yeter ki o ilaç elimize ulaşsın lütfen yardımcı olun 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kargo ile gönderilebilir mi acaba bir de ne zamana kadar elinize ulaşması lazım onu da yaz bana ona göre sana yardımcı olurum canım ben değil de abim yurt dışında ocakta Türkiyeye gelecek 
-Reklam-
0 oy
(120,784 puan) tarafından
ilac gonderimi yasak gibi bisi bacim kimse yapmaz onu burdaj eczame dr raporu ister tercumeli islak imzali falan
tarafından
Ben bu resmi internetten buldum
yaninda getirir hulyos ama kargo isi cok sıkıntı bacim facebook varsa belcika altinkizlar grubu var oraya yaz tr giden biri yaninda goturur mutlaka durumu iyi acikla ama hani kargodan daha hizli ulasur eline
tarafından
Kargo yapma şansı var mı bilmiyorum ama gelince getirebilirse söylerim abime yanında getirsin ama ocakta gelecek o da
tarafından
1yıldır bekliyoruz  Türk eczacılar birliği net bir tarih vermiyor  yani ne zaman gelir bilmiyoruz eğer öyle getirebilirsiniz çok sevinirim prednol diye bir ilaç kullanıyor kardeşim yan etkisi kalp yetmezliğine sebep oldu bu kullandığı ilacı bırakması içim bu ilaca ihtiyacımız var ona göre bu kullandığı ilacı bırakacak 1yıldır kullanmak zorunda kaldı ve yan etkisi çok
dedigjm gibi face bookdan yazarsaniz giden biri mutlaka goturur
0 oy
(2,195 puan) tarafından
Bacım benim anne babam azerbaycanda yaşıyo hangi ilac acaba belki bulunur

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 155 göst.
0 oy
2 cevap 115 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Aayfer (61 puan) tarafından soruldu
0 oy