0 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde (252 puan) tarafından
İlk kızımda 6 ay civarı hep utulemistim eskiden kurutma mak.yoktu

Şimdi yeni doğacak kızımın kıyafetleri ni yıkadım kurutmaya da attım sanki yeterince mikrobu öldü ütülemesem olur mu hiç halim yok 

9 Cevaplar

+1 oy
(7,906 puan) tarafından
Doğum yapmadan önce hepsinş ütüledim bir daha kim uğraşacak günde 10 posta üst değişiyor ☺️
(7,906 puan) tarafından
Kızı doktora götürdüm çikolata yiyordu yere düştü hemen almaya kalktı atladım hayır annecim yere düştü o yenmez diye. Doktor dedi hayır ver onu çocuğa mikroba alışsın☺️ ama ben yine vermedim☺️
(4,086 puan) tarafından
Aynn ilk 15 20 gun annem bendeydi utuleme zaman olsu da sonrasi allaha emanet. Kurtma mak dezenfekte edio bencede
(4,555 puan) tarafından
Yere düşen de verilmez kız sonuçta basıyorlar ya o kadar da almasınlar mikrop ;))
(7,906 puan) tarafından
Vermedim zaten kız ama doktor böyle diyor düşün ☺️
(4,555 puan) tarafından
Çikolatayı doktora verseydin keşke afiyet olsun diye :D
-Reklam-
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Olur ya ben sadece ilk aldığım zaman yıkayıp bir kere utuledim onun dışında hiç ütü yapamadım
(2,438 puan) tarafından
Haha bende böyle ne kadar düşüncesiz anneyiz:)
(4,220 puan) tarafından
Aman kız birak oda eksik kalsin saçımı toplamaya fırsatım kalmıyor bazen
(2,438 puan) tarafından
Dimi yaa anayız biz ana:)
0 oy
(1,176 puan) tarafından

7ya

image

şında oğlum hala ütüler m kıyafetlerini ütülü üstünde güzel duruyor çamaşırını bile utulerim hatta şuan ütülü yorum ☺️☺️
(252 puan) tarafından
Güzel goruntuden değil mikrop olmasın diye benim niyetim helal olsun sana n diyim çünkü benim görüntü umrumda degil sağlık istiyorum
(1,176 puan) tarafından
Yani sağlıklı öncelik biliyorum demek istediğimi anlamadın. Ütüsü Z kıyafet üstte de güzel durmuyor . Yinede utule bende kurutma makinesi kullanıyorum çok fazla burusuyr
(252 puan) tarafından
ilkinde ki gibi ozenemiyorum cidden 2.cocugun kaderleri birini cagirmam lazım utulemesi içinde kimi yoruyim of Allahım bana sağlık versin
0 oy
(1,864 puan) tarafından
Tek doğumda ütüledim sonra hiç utulemedim direk yıkayıp kuruttum giydi yani gerek yok bence ben bir sorun yaşamadım 
(252 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım kalkıp ütü yapamazdım şimdi içim rahat yerlestirebilirim
0 oy
tarafından
İlk kıyafetlerini utuledim sonrasinda utulemedim valla
0 oy
(15,036 puan) tarafından
Hiç ütülemem. Maşallah çocuklarım gayet sağlıklı.
0 oy
(139 puan) tarafından
Benim 2 bucuk yaşında kızim var çogu zaman ütü yetismiyor kurutma mak. Alip kullanıyorum ama yeni doğacak bebeğime ilk 6 ay  mümkün olduğunca utülemeye calısacağim. Tabii sektiği zamn da olacak. 
0 oy
(2,736 puan) tarafından
2.5 yaşında hala ütülüyorum. Sadece temizlik değil, düzgün giyinmesini önemsiyorum bebek bile olsa. 
(2,438 puan) tarafından
Helal olsun
0 oy
tarafından
Bence ütüle düzgün olsunlar :) 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 30 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Gadjs (24 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 426 göst.
19 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu