0 oy
106 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
tarafından kapalı
Merhaba kizlar nasılsınız Size birşey anlatacağım Olay şu Kocam iyi birisi kalbi yumuşaktır Amma ailesi annesi babasi kaynım falan co kotu birisi nasil kotu babasi beni arar Eşi hakkinda İleri geri konusur benden sozu alir esine der Kavga salar aramiza Normalde kaynanamda bilir esinin ne mal oldugunu amma benim yanimda sirtini yere vurmaz Onun tarafini tutar kasımın 26 si benim dogum gunum 27 si ise babamin Dogum günü 6 aydir evliyim yeni gelinim ya bana Allah'ın 1 pastasini bile almadilar yeni gelinsin Dogum gunun Bir değer veren olmadi ama ben Kayınvalidemin Tirnaklarina kadar Kesiyordum anne baba diyordum ideal bir gelin nasilsa oyle onlar esimi Babamın doğum gününe gitmeye izin vermediler ben yanliz gittim Eşim ola ola ben yanliz gidiyorum annemlerde komşu bizmle 2 addimlik yol aksam 8 de gittim 11 idi dondum bide bunlarin hepsinin işten gelmesini bekledim ben Esim eve gelirken benle kavga etdi sen gec geldin naptin Tek gitmisin bide annem Davet etmisdi esimede yazib gelemicegini soylemisti Bende seni davet etiler gelirdin deiyimde bana Kokat atdi Sesime Annesi babasi geldi hatirlatiyim 16 haftalik HAMİLEYİM ... Annesi gelmis sen kendini o yere koymada oda sana vurmasin diye immada bulunuyor benimicin Annemi babamai aramami istediler benden bende aradim Geldiler onlarda hali ile kavga yapti Beni goturmek istediler İlkte esim İzin vermedi ellerinden aldi beni odaya goturdu 2 cide Ayni seyi yapiyorduki Babasi dur dedi ve esim koseye cekildi durdu git git Gitsen donmiceksin dedi Sizce bunlar dogrmu ?? hamile bir insana yapilanlar daha bunlar bir kismi yazsam Destan olur 20 yasim benim esimin 26 babasinin annesinin sozune bakiyor buda beni rahatsiz ediyor benimde tarafimi tutdugu zamanlar oluyor ama Esimsin hamileyim ya ben cocugun var senin Ben kimdi 4 gundur annemlerdeyim Annemlere gelmeyim doğrumu Yoksa yanlismi yaptim daha annemlere soylemedim evliyiyimin 4 ayinda Qaynanam Bana Tokat atmisti oda beni odamdan cikartiyordu bende kendimi geri cektim Diye tokat atdi ondada Hamile idim 7 haftalik bunlari nasil affedeyim Ozur falan diledi agladi Ama ne faydaaaaa bu kardardi kizlar dilerim sonuna kadar okumussunuzdur Desteğinize ihtiyaçim var
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

2 Cevaplar

0 oy
(119,248 puan) tarafından
valla gitmisken donme bida tek hsmile sen degjlsin onda  baba falanda olmaz yol yakinken bosan gitsin
-Reklam-
0 oy
(993 puan) tarafından
20 yaşında 6 aylık evli 4 aylık hamile ve hem kocasi hem kaynanasindan tokat yemiş üstüne ideal gelin olarak kendini niteleyip eli ayağı tutan kaynana kayınpeder kimse tırnaklarına kadar kesip herhangi bir olayda dışarı itilip arkanda destek görmeyip şuan ailenin evindesin ve ben ne yapayım hata mı ettim babamın evine gelmekle diyorsun doğru mu anladım ?

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 270 göst.
0 oy
14 cevap 400 göst.
0 oy
2 cevap 186 göst.
1 Aralık 2023 Aile kategorisinde Mariaa (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 196 göst.

379,207 soru

11,351,313 cevap