0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kötüyüm kısa yazacağım hiç birşeyim yokttu ama oğlum soalsun sürekli ses yapıyor taş tencere oynuyor istemiyorum alıyorum süs diyorum daha fazla yapıyor ses yapma diye yalvarıyorum biraz önce bağırıyordu sius artık dedim sandelyeyr oturdum elim ayağım döküldü  bı anda basimncok ağrıyor ses yapıyor halen kafamı duvarlara vurmak istiyorum sabah 6 beridir uyumadı peşinde gezmekten çok tükendim 36 aylık hamileyim 7.bucuk aylık sizdede oluyor mu böyle bişey 

4 Cevaplar

0 oy
(1,867 puan) tarafından
Tencereni elinden al kız  benimde cocuklar öyle tencereyi elinden alır kizarım yalandan elinde vururum daha yapmaz
tarafından
Ay yok yine yapıyor anlamıyor çocuk işte başka sesler yapıyor kapılar la oynuyor artık sesten çok sıkıldı m ağlama noktasına geldim
(1,867 puan) tarafından
Uyutmayı denesen
tarafından
Şuan deniyorum artık dayanamadım
(1,867 puan) tarafından
Aynen neni videosunu ac uyut
tarafından
Kız bı görsen evde inşaat var sanki Hilti çalışıyor artık dayanamadım yeter diye yat uyu Allah aşkına dedim
-Reklam-
0 oy
(4,969 puan) tarafından
Dinlenmeye ihtiyacın var doğuma bişey kalmamış ondan böylesin cnm i
tarafından
Ay ondan mı ağlamaklı oluyorum ki
(4,969 puan) tarafından
Aynen öyle cnm  kendimden bilirim bnm kızım on sekiz aylıktı bn doğurdum çok yoruluyordum sonlarda ilgi istiyordim yardım istiyordum kızım uslu olsun istiyordum hep istiyordum işte sonuç hep tektim;))) şimdi elhamdülillah  geçti bitti sağlıkla al kucağına canin
tarafından
Saolaisn canım benim inşallah
0 oy
(1,561 puan) tarafından
Havalardan sanırım bende bir halsizlik bir uyku hali 
tarafından
Van'ın bebe çok ses yapıyor hamilelik var birde
0 oy
(305 puan) tarafından
benim kizlarda 33 haftalik canim bu aralar banada oluyor aniden bas agrisi ve ellerde uyusma oluyor yorgunluktan ve bebeklerin surekli aglamalarindan oluyor galiba. baska bisey aklima gelmiyor 
tarafından
Bence sesten oluyor canım
(305 puan) tarafından
aynen canim bencede

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 983 göst.
0 oy
24 cevap 704 göst.
19 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Hayatbanadaguldu1 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 172 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.

379,807 soru

11,369,306 cevap

34,852 kullanıcı

...