0 oy
528 göst.
Diğer kategorisinde (9,541 puan) tarafından

image

murat ağırel de paylaşmış, mallarına devlet el koymuş. 

Lütfen araştırmadan ürün kullanmayın 

9 Cevaplar

+1 oy
(592 puan) tarafından
Kız bunların ürünü alınır mı hiç adam ortopedi doktoru fetö den atılmış karısı hemşire oda atılmış çalıştığı yerden iş yerleri ruhsatsız bunlara güven olur mu alanın aklından şüphe ediyorum sayfasina yorum yapana bunları destekleyen de akıl yok valla sanki bunlar kazanınca para mitlu oluyorlar 
(9,541 puan) tarafından
Valla alan o kadar çokmuş ki
(592 puan) tarafından
Bir çoğu paralı diye biliyorum yorumlar flan parayla sırf trenyolda çok satanlara girmek için watsap grupları var oralarda flan çoğu sayfa ifşa etti ama Özlem hüggg ağlayarak yalanladı 50 yaş üstü emekli takipçileri de şakşakladi bı cacık olmaz onlarda fetö den atıldı bı kere adam Kahramanmaraş tan çıkmış ta köyde okumuş ta tıp kazanmış bak sen millet nasıl insaniyor ya hiç mi Allah'ın verdiği aklı kullanmıyorlar bı acaba demek yok insanlarda sorgulama sıfır yani
(9,541 puan) tarafından
O sahte yorum olayını duymuştum parayla yaptırıyorlarmış. Çok da yaygınmış. Valla nasıl cesaret ediyorlar aklım almıyor. Doktor bir ilaç yazsa her türlü araştırıyoruz ediyoruz. Kendim için belki denerim ama çocuğum için asla
(592 puan) tarafından
Valla ne çocuğuma ne kendime kullanmam canım çoğu zaman doktorun verdiği ilaç dediğin gibi dokunursa vermeyi bile bırakıyoruz aklı basinda olan insan fenomen ürünü almaz zaten dematolog var doktor bar hepsi devletin Hastanesi'nde benim oğlum da iştahsız yemiyor ama kansızlık var çocukta bunların ürünlerini verip çocuğu hastanelik eder miyim erken ergenlik sebebi çoğu Allah korusun
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Sosyal medya da reklam kazanıp ürün çıkartan kımsenın ürününü almıyoru palavra çünkü mantıklı olanda bu 
0 oy
tarafından
Burda alanlar olmustu hatta indirimde sizde alın diye post acan vardı o zamn demiştim almayın güvenmeyin diye
0 oy
(121,083 puan) tarafından
kim bunlar yaa 
(9,541 puan) tarafından
Valla bende son gündemdeki olaylardan öğrendim. Hiç takip de etmiyordum, şimdi ana haberlerde bile bunlar var, millet hayran niyeyse
(121,083 puan) tarafından
burda arada bi biri yaziyo ama bi anlamadim kimdir necidir
0 oy
(743 puan) tarafından
Ben macununu kullanıyorum memnundum kalktiysa yapacak bişey yok ama
tarafından
Ayyy kız nasıl güvenip aldın
(743 puan) tarafından
Kız kontrol ettim gayet güzel dahada açılmamış 1 kutu var
(9,541 puan) tarafından
Valla cesaret işimi nedir bilemem, her yerde kurtlu fotoğrafları dolanıyor. Nasıl çocuğunuza güvenip veriyorsunuz cidden aklım almıyor
(743 puan) tarafından
Siz görmüş olabilirsiniz ama benim hiç önüme çıkmadı cesaret işi değil ben kızıma zararlı hiç bişey vermem göz göre göre ama görmedim hiç denk gelmedi artık kullanırmiyim kullanmam tabikide
0 oy
tarafından
Aynı kişileri takip ediyoruz bunca şeye rağmen alanlarda beyin göçü var
(743 puan) tarafından
Ben almıştım 3 ay önce benim beynimde bişey yok çok şükür bence burda başka alanlarda varsa uslubunuzu değiştirmeniz lazım
tarafından
Valla k.bkma alındıysanda yani kadın aşırı derecede yapmacık herşeyi yalan dolan ve alan kişiler yorum yapmışlar zaten sosyal medya çalkalanıyor.
Sizede umarım yan etkisi olmamıştır zira kadın hemşire adamda ortapedi doktoru mantık olarakta zaten böyle macun vs. Üretmeleri bariz saçma ya ben iskillenirim
(743 puan) tarafından
Dediğim gibi 3 ay önce aldım ve böyle olduğunu bilmiyordum yan etki yapmadı
0 oy
tarafından
Mallarına bile el konuldu kurtlu macun satın he
tarafından
Varya bunların doktor hemşire olmalarından bile şüphe ediyorum
tarafından
Bende bende doktor ama gel gör iş yaptığı yer ruhsatsız çıktı
tarafından
Fetöden atılmışlar meğersem.
0 oy
(2,636 puan) tarafından
Macun ürünler çocuklarda erken ergenliğe sebep veriyor. Kaç tane doktorun paylaşımını gördüm almayın diye yazılar paylaştilar. Bunların için propolis varmis o da erken ergenliğe sebep oluyormuş. Kendisi ortopedi doktoru ama çocuk ürünleri cilt ürünleri çıkartıyorlar fason üretim yapiyorlar içeriği belli olmayan ürünleri cocuklarına nasil kullanabiliyorlar anlamıyorum 
0 oy
tarafından
Hicbir fenomenın urununu bedava verseler almam, ulkede tarım bakanlıgından onay almak o kadar kolay ki bunlarda bulmuş yolu, tayyar cıkarıyo 150ye baska yerde bakıyosun aynı ıcerıkte macun 400 tl, eee dıyosun içindeki aynıysa ne bu fark niye bu fark? Adamlar depomuz var dıye konusup merdıven altlarında ımalat yapıyorlar ya
(9,541 puan) tarafından
İşin kötü yanı millet de inanıyor.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 223 göst.
11 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eylülüm (2,981 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 3,051 göst.
0 oy
12 cevap 861 göst.
25 Mart 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Emine&&& (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 941 göst.
14 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deniz acar (334 puan) tarafından soruldu

397,562 soru

11,890,285 cevap

36,008 kullanıcı

...