0 oy
106 göst.
Diğer kategorisinde (158 puan) tarafından
Adetim 2gun kala ilişki yaşadık eşimle 2gun sonra adet olacaktım ama olmadim asla ayın birine kalmazdim 20sinde adet olmam gerekiyordu 12 gün gecikmem var ama ilişki yasayali da 13gun felan oldu sizce test yapsam çıkar mı test de

4 Cevaplar

0 oy
(9,572 puan) tarafından
Testte çıkmaz bence kan ver belirti varmı ihtimal çok düşük ama olabilir bende adetten hemen sonra hamile kaldım 
(158 puan) tarafından
Benim adet öncesi oldu adetime 2gun vardı ilişki yaşadık 20sinde olmam gerekiyodu olmadim normalde adet öncesi pek tutmaz diyorlar ama benim hiç gecikmem olmazdi googlede 12gun sonra test yapın felan gibi yazıyor ama ben buraya da Bi sorayım dedim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kanda çıkma ihtimali var ama evdekinde imkansız gibi Bir şey 

(158 puan) tarafından
Anladım o zaman hiç gerek yok test yapmaya direk kan kesin sonuç olur benim icin
tarafından
En iyisi cnm
0 oy
(562 puan) tarafından
Çıkar varsa benim  eşim ramazanda Niğde'de çalıştı 1 ay kadar sonra ayın 21 inde gelmişti ben ayın 10 unda olmuştum hasta hatta adet gunumden 1 hafta önce olmuştu benimde adetim 1 gün geçerken test yaptım kol iclerim de ağrı ve acı hissediyordum silik çizgi cikti zaten gebelik döllenmeden 1 hafta sonra kanda çıkıyormuş senin 10 gün felan geçmiş ilişkinin üstünden ama alırsan o uzun olan gebelik testlerinden al onda daha iyi sonuç verir çünkü bende küçük kaset test aldım onda çok belli belirsiz silik çıktı diğerini aldım onda tam çift çizgi çıktı 
(158 puan) tarafından
Teşekkürler canım bende o erken olanlardan alicam sorucam özellikle bide içimde korku da var açıkçası ya bundan 4ay önce kürtaj oldum boş gebelikten ya yine aynısı olur diye tedirginim
(562 puan) tarafından
Doktorlar adetin üstünden 10 gün geçsin öyle yapın diyorlar senin geçmiş 12 gün yapabilirsin çıkar bence korkma insAllah güzel sonuçlar alırsın rabbim insAllah hayirli evlat nasip etsin yaparsan at mutlaka merak ettim
0 oy
(2,726 puan) tarafından

Korunmasızdan 13 gün sonra idrar testinde alenen cift çizgi çıktı :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 93 göst.
0 oy
2 cevap 56 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde aysenur_dilay (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 36 göst.
25 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Zeynepmutlu0606 (50 puan) tarafından soruldu