0 oy
789 göst.
Aile kategorisinde (197 puan) tarafından
Bebeğimi uyutmuştum sonra 30 dakika sonra değişik bir ses duyduk beneğimden ağlar gibi ama çok inceydi sonra gittim beşikte ağzı açık mosmor olmuş titriyordu sesi çıkmıyordu onu kucağıma aldım nefes almıyordu eşime verdim krize girdim ölmüş gibiydi yan komşuma koştum apartmanı ayağa kaldırdım allahtan herkes yardım etti bogazına ekimizi soktuk birley mi kaçtı ki diye sırtına da vurduk ama hala nefes almıyordu ben kendimi kaybettim sonra kendime geldikten sonra onlardan bebeğimi aldım ve cama koştum nefes almasını sağladım bebeğim kendine geldi şükür ambulansı falan aradık geldiler baktılar bir sorun görülmedi şükür arkadaşlar lütfen bana yardım edin çok korkuyorum sizinde başımıza geldi mi bir daha yaşarsam naparım onsuz nefes alamam kendimi öldürürüm ben nerde yanlış yaptım lütfen söyleyin kendimi hiç iyi hissetmiyorum uykusunda besliyorum sonra uyumaya devam ediyor ilk defa böyle yaşadım 

30 Cevaplar

0 oy
(1,363 puan) tarafından
Uyku apnesi olabilir mi acaba.doktora bu ihtimali de sorun 
-Reklam-
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Sanki havale geçirmiş gibi oglum gözümün önüne geldi Bi anda apartmanı ayaga kaldırmıştım gece doktora git özellikle nörolojiye
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Nöbet geçirmiş olabilir hemen hastaneye götürün onlar bu durumu anlar. Hem gözlem altında tutarlar hem kalp şu bu her şeyine bakarlar. Yan yatır tükmüğü de gitmiş olabilir kusmuştur tutmuştur o da olabilir. Ama her ihtimale karşı olay yeniyken acile gidin
0 oy
(3,609 puan) tarafından
Normalde çok kusuyor mu kusmugu kaçmış olabilir
(197 puan) tarafından
Yok hayır fazla kusmuyor ek gıda da almıyor sade anne sütü oda çok değil az emiyor
(3,609 puan) tarafından
Ben iki çocuğumda da aynısını yaşadım ilk oğlumda kucagımda emerken tıkandı süt acile zor yetiştik ciğerlere kaçmamiştı ama her ihtimale karsı bir hafta yoğun bakımda antıbıyotık verildi kızımda da senin gibi oldum evde eşimde yoktu kusmugu kactı uyku arasında komşulara koştum aklımı yitirdım
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun şuan durumu nasil 
(197 puan) tarafından
Durumu iyi canım Allah razı olsun
tarafından
Cok şükür canım
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Bn olsam şimdi hastaneye giderdim bu arada Rabb'im bidaha aynısını yaşatmasın evlat çok başka 
0 oy
tarafından
Katılma nöbeti gibi geldi bana ama uykuda olmaz o ağlamaktan olur
0 oy
tarafından
Çok çok çok geçmiş olsun postu görür görmez acip okudum, elhamdülillah kendine gelmiş 
0 oy
(2,006 puan) tarafından
Sabah özel bir Doktora detaylı bir muayne ettir canım cumartesi özeller açıktır ,hatta bir prof , doç ,alanında uzman bir hekime başvur ne olur olmaz can bu sonuçta için rahat eder en azından ne olduğunu anlarsınız ilk işiniz hastaneye gitmek olsun sabah bence 
0 oy
(2,261 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşaAllah kötü bir şey yoktur ama nasıl hastaneye kaldırılmadi şaşırdım çünkü anlattığın gibi epilepsiye benziyor nöbet geçirmiş benim kızımda aynı olmuştu postum var bakarsın.inşaAllah değildir tabi ama mutlaka doktora götür eeg çekilmeli nöroloji görmeli Rabbim bir daha yaşatmasın inşaAllah 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 332 göst.
27 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 776 göst.
24 Temmuz 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melike☺️ (1,697 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 416 göst.
6 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,191 göst.
9 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Çerkez kızı (1,146 puan) tarafından soruldu

384,900 soru

11,512,511 cevap

35,173 kullanıcı

...