0 oy
295 göst.
Aile kategorisinde (556 puan) tarafından
Bizim.bi tane sarı yelloz hemsiremiz var artık 3 yaşında ve izlem için arası çok uzun zaman olduğu için ben unutuyorum bizimkide aramıyor bazen tartışıyoruz hemşire ile değiştirme işlemini şimdi.yaptim ama bu konuda arayan hemşireler varmı merak ediyorum çevremdeki bütün hemşireler arıyormua

30 Cevaplar

+1 oy
(6,237 puan) tarafından
Qsi yaptirmiyoruz biz yaptirmadigim için 6 ayda bir gidiyoruz geçen aradı normalde gitmiyorum ama gelin bir olcelim dedi gittik
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Evet bizimki de ariyor ve köyde oturduğum için eve gelip kontrol aşı falan ne varsa yapıyorlar 
0 oy
(1,199 puan) tarafından
Evet bizimki arar
(556 puan) tarafından
Benimki aramadı bende bugün hatırladım
0 oy
tarafından

Bizim hemşiremiz çok ilgilenir hatta wpden mesajlasiriz ara ara :D

(556 puan) tarafından
Ay ne güzel
(336 puan) tarafından
Bizim de öyle hep vasaptan haberleşiriz
0 oy
(7,373 puan) tarafından
ebe arıyo benide hemen 2 gün önce kalp atışını yeni duydum 1 gün olmadan aradı hemen gel kayıt yapam diye
(556 puan) tarafından
Benimki tam bı şirret
(7,373 puan) tarafından
şikayet  et canım en ıyısı
tarafından
Aile hekimini değiştirince hemşire de değişiyor
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Bizim ebe  her aşıda falan zamanı gelince msj atar 
(556 puan) tarafından
Cimere şikayet edebilirmiyim acaba
(6,516 puan) tarafından
Değiştirmeyi denedin mi canım yani ebe değiştirme oluyormu bilmiyorum ama
(556 puan) tarafından
Şimdi işlem yaptım değiştirmek için
(6,516 puan) tarafından
İnşallah değiştirirsin
0 oy
(15,922 puan) tarafından
Bizimki arar. Aşı için de izlem için de
(556 puan) tarafından
Bu konuda cimere şikayet edebilirmiyim acaba
0 oy
tarafından

image

Benımkıyle akraba olcaz yakında
(556 puan) tarafından
Benimki şirret yani
0 oy
(11,093 puan) tarafından
Sağlık ocağındaki doktordan da hemşireden de Allah razı olsun. Çok iyiler maşallah, hele hemşireyle sohbet muhabbet gırla :) ben her izlemi unuturum hemen arar sağolsun. 
(556 puan) tarafından
Bende çok unutuyorum ama hemsiremiz illet yani
0 oy
(15,150 puan) tarafından
Evet ebemiz arar. Ya da mesaj atar. Sırf onu cok sevdiğim için kaç km uzakta olmasına rağmen o sağlık ocağına gidiyoruz. Her konuda bilgilendiriri. İlgilenir. Abla gibi
(556 puan) tarafından
Keşke eski sağlık ocağını değiştirmeseydim bu çok pislik bı hemşire
(15,150 puan) tarafından
Ona aldır kaydını yine
0 oy
tarafından
Benimki aylık kontrolde kızımın asilarinda ben unuturum hep arar söyler hatta bizim hemşire gitmiş yenisi gelmiş oda arıyor 
(556 puan) tarafından
Benimki aşırı burnu havada ya Allahim çok sinir bozucu
tarafından
Ya evet bazıları öyleymiş hatta bana ulasamamislar kızımda telefonum bozuktu gidip Antalya dan babamı bulup aramışlar kızınızin gebelik kontrolü var bu ay gelmedi diye ablam bile çok şaşırmıştı ne kadar ilgililermis diye
0 oy
(1,540 puan) tarafından
Valla bizim ki beni arıyor eger ki ulasamazsam eşimi arar ebrarin izlemi var mutlaka gelin diye gidene kadar üst üste arar mutlaka gelin izlem var diye 3 yaşında kızım aramış beni ulasamais eşimi aramış eşimde onlar sehirdisinda demiş gelince mutlaka gelsin demiş geldim tekrar beni aradı bugün mutlaka gel diye gittim ais için gün verdi ama yine unuturum ben o arar zaten 
(556 puan) tarafından
Cimere şikayet edebilirmiyim acaba
(1,540 puan) tarafından
Valla canım bilemedim ki bu yüzden şikayet ediliyorsa et bence
0 oy
tarafından

O aramadan ben arıyorum şu işlemimiz vardi yarın kaçta geleyim diye o yüzden beni aramıyor sen işini bilirsin der bende takıp ederim sürekli 

(556 puan) tarafından
Ya ben unutuyorum
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Bir gün öncesi ve gideceğim günün sabahı mutlaka arar. İşini hakkıyla yapar o da aile hekimimiz de öyledir Whatsapp grubuda var bilgi vermek için ya da bir şey sormak için 
0 oy
(26 puan) tarafından
Benimkiler arıyordu da hep geç arıyorlardı . E nabizdan akıllı asistan var sağ alt tarafta bebek işareti var ben ordan takip ediuorm..izlem tarihi yazıyor orda .
0 oy
(12,575 puan) tarafından
Bugün yazdı ağrın sızın varmi son aydasın diye 
0 oy
(797 puan) tarafından
Arar mi hiç bilmiyorum çünkü kontrol günleri benim için çok önemli boy kilo aşısı olsun o yüzden sabah erkenden gidiyorum 4 yaşında mesela iki gün önce aşıya gittik temmuz da Bi daha gel dedi şimdiden takvimime kaydettim sen unutup gitmiyorsan onların da dikkat edememesi çok normal bence nasıl Bi sistemleri var bilmiyoruz sonuçta 
0 oy
(8,061 puan) tarafından
Evet arıyor.. Ama bu ara zıt düştük sürekli kaydını aldır diyor dur bakalım ne olacak sonumuz ☺️
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Bizim arar çocuk için aksatmaz günü geldiğinde hemen arar 
0 oy
tarafından
Hamileyken sağlık ocağındaki hemşire 1 ay önce hatırlatır 2 3 gün önce hatırlatır baya iyiydi çok sevdim onu oda beni 

Simdikilerde öyle ararlar 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 101 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Ruya123 (471 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 93 göst.
12 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Fatma salihaNur (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 247 göst.
12 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Melek0135 (14 puan) tarafından soruldu

379,105 soru