0 oy
190 göst.
Aile kategorisinde (1,070 puan) tarafından
Kızlar kurutma makinesi Almayi düşünüyorum. Çamaşır makinem beko nun. Siz hangi marka kullanıyorsnz memnun musunz...? Yazarsanz çok sevinirim 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimde çamaşır makinem beko daha doğrusu evde bütün eşyalarım beko. Yeni aldım kurutma makinesini o da Beko. Kampanyalıydı 16 bin TL tuttu. Memnunum şu anlık. Kurutma makinesini de kurutma baskısını koymak için yerim yok diye aldım. 
-Reklam-
0 oy
(113 puan) tarafından
Ben profilodan çok memnunum. Herzamn tercihim profilo. 
0 oy
(393 puan) tarafından
Bende yeni aldim canım Bosch marka bütün beyaz esylarim Bosch ben çok memnunum tavsiye ederim
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Yaklaşık iki aydır Profilo kullanıyorum memnunum.
0 oy
(94 puan) tarafından
Daha bugün aldım arcelik 12 kg 2 güne gelicek inşallah memnun kalırım:)
0 oy
(7,678 puan) tarafından
Ben Vestel aldım. Bu aralar hep indirim ya da kampanya yapmış. Yerinde bakmak lazım
0 oy
(433 puan) tarafından
Ben altus kulanıyorum kalabalık evimde hergün harıl harıl çalışıyor çok memnunum hem uygun hemde güzel beko çok pahalı altus al derim
tarafından
Altusun hangisini. Kullanıyorsun bende altusu araştırıyorum bu ara
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Ben Regal aldım çok memnunum. Çekme yapmadı hiç 
0 oy
(319 puan) tarafından
Çevremde Hoover kullanan çok var hepsi memnun. Bir dahaki ay bende almak istiyorum 
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Uzun zamandır Hoover kullanıyorum çok memnunum 
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Hoveer a niyet ettim altus nasip oldu evime yeni aldım 9 aydır kullanıyordum altusun aynı modelini makinem arçelik kurutmada bu oldu 
0 oy
(361 puan) tarafından
Benim kurutma makinen beko. Ve çok çok memnunum tavsiye ederim. Kıyafetlerimde çekme küçülme olayı olmadı. 8 kg 16 bine almıştık 3 ay önce. Çamaşır makinem de Samsung. Ben yan yana koydurdum 
0 oy
(248 puan) tarafından
Bütün beyaz eşyalarım Arçelik kurutma makinem Grundig oda arceligin bir markasiymis 3 ay falan oldu alalı çok memnunum ne çekme ne başka bir sıkıntı yaşamadım hiç almadığım günlere yanıyorum 
0 oy
tarafından
Hoover markayı cokovuyorlardı

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 156 göst.
+1 oy
6 cevap 128 göst.
0 oy
9 cevap 148 göst.
0 oy
7 cevap 86 göst.