0 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde (33 puan) tarafından
Günaydın kızlar bugün 4 gündür adetim gecikiyor serbest ilişki yaşamadık gebelik düşünmüyorum ilk defa böyle gecikti normal adet olacağım tarihte aşırı ağrı sağ kasıkta batma bacağımda ağrı sanki tam adet olacak gibiydim olmadım geri çekilme yöntemiyle korunuyoruz ki o da korunma yöntemi değil sizce gebelik ihtimali olabilir mi

5 Cevaplar

0 oy
(7,913 puan) tarafından
Sende diyorsun geri çekilme yöntemi korunma yöntemi değil diye :) herşey olabilir test al erken gebelik 
(33 puan) tarafından
Evet ama eşim kendine çok güveniyor bu konuda yani çok çok afedersin birazcık bile kacsa söylüyor yinede bilemedim ya zaten test mutlaka yaparim da dedim biraz daha bekliyim net sonuç alırım elime em azından
(7,913 puan) tarafından
Varsa çıkar 4 gün gecikmiş kanda bile çıkar ben olsam merakdan şimdiye gidip yapardım sabırlisin maşallah ;)
(33 puan) tarafından
:))) kız yok normalde bu kadar sabırlı olmam şimdi ben doğumdan sonra 11 ay sonra ilk adetimi gordum kızım bu ayın 5.de yaşını dolduracak yani benim bu ikinci adetim olacaktı tüm belirtiler vardı belimin ağrısı kasık ağrısı sancı falan acaba emzirdigim için mi adetim duzensizlesti anlamqdim
(7,913 puan) tarafından
Adet düzensizliği olabilir canım normal benimde bazen gecikiyor 3-4 gün benimde gecikmisti bu ay.
(33 puan) tarafından
Bakalım Bi kaç gün daha geçsin kan veririm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizde öyle korunuyorz 4 gün geciktim test yapıcam bugün asla 3. Çocukta düşünmüyorum 
(33 puan) tarafından
Benimde geçiyor daha olmadım pazartesiyi beklemem lazım test yapmak için
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Biz istiyorduk tedavi oldum adetime yakın zamanda sancı adet olacakmış gibiydim heran ama baktım hamileyim
(33 puan) tarafından
Benimde normalde adet olsam bile bu kadar ağrı olmazdi ilk defa böyle oldu belim sağ kasığım yani bacağıma kadar vuruyordu sancı giriyordu ama olmadım bugün 5gün oldu pazartesi test yapacam
0 oy
(2,304 puan) tarafından
Kız bugun gelmezse benimde 4 gün olck aynı solda yanma oldu ilk olacağım gün ama olmdım hala arada adet ağrısı cekiyorum diyom kesin oldum lavabo bakıyorum yok benimde 2 bucuk yaşına kızım var ne yapcam bilmym test almadım pazartesi gününe kadar bekleyecem olmaz sam o zmn alıp yapcam gali ama bu ayda gecikme normal miiş die duydum 
(33 puan) tarafından
Bende pazartesi test yapacam daha olmadım akıntı geliyor dedim oldum kessin lavaboya gidiyorum yok
0 oy
tarafından
Test yapmadan bunu kimse bilemez canım. Regl ile hamilelik belirtisi aynı hemen hemen. 
(33 puan) tarafından
Pazartesi test yaoacam canım bakalım hiç gecikme olmazdi eşim kendine güveniyo soruyoru diyo yok yapmadım bilemiyorum artık hayırlısı
tarafından
Zevk suyunda bile bir miktar sperm oluyor canım. Fazla güvenmemek lazım. Hakkında hayırlısı olsun canım. Allah gönlüne göre versin.
(33 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun inşallah

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 345 göst.
0 oy
12 cevap 303 göst.
24 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Gul karaaa (783 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 140 göst.
25 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yonca23 (440 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (475 puan) tarafından soruldu

378,920 soru

11,341,961 cevap

34,809 kullanıcı

...