0 oy
54 göst.
Diğer kategorisinde (153 puan) tarafından
Kızlar 12gun adetim gecikti zaten adete 2gun varken eşimle korunmasız ilişki yaşadık ilişki yasayali da 14gun oldu henüz Bi test yapmadım veya kan vermedim ama hiç bu kadar gecikmezdim muhtemelen hamileyim ama içimde Bi korku var bundan 4ay önce boş gebelikten kürtaj oldum yine aynı şeyi yaşarım diye çok korkuyorum:(

2 Cevaplar

0 oy
(6,836 puan) tarafından
Kız sen dağa test yapmadın mi Allah seni neyi bekliyon 
(153 puan) tarafından
O kadar çok benziyoruz ki benim de bi kız evladım var 3yasinda ona hamileyken ablam sürekli negatifti bende zayıfım o zaman da zayiftim ve zayıf olduğum için sürekli biseylere olumsuz bakiliyodu bende 37kilo ile hamile kaldım 56kiloyla doğuma gittim kimse normal yapamazsin dedi çok şükür normal doğurdum kızım da erken doğdu ama gelişimi tamdi 3bucuk kilo 49cm di :) şuanda da 44kiloyum :) ikinciyi düşündük eşimle çok sevindim tekrardan anne olucam diye boş gebelikti kurtaj oldum temmuz ayında şimdi sanırım tekrar hamileyim umarım bu kez hayal kırıklığı yaşamam bebeğimin kalp atışlarını duyabilirim:( ama tabi bakalım önce test yapicam
(6,836 puan) tarafından
Ay yüzümde bi gulumsemeyle okudum cevabını ne kadar benziyoruz :) boşver hiç kimseyi hicbiseyi kafana takma valla hayat boye gecmiyo rabbim hayırlı evlat versin tekrardan kız haber ver bana test yapınca
(153 puan) tarafından
Mutlaka haber veririm canım sağol sende bana baya moral oldun :))
(6,836 puan) tarafından
Rica ederim canım ne demek çok yakın hissettim seni kendime çok benziyoruz o yüzden :)
(153 puan) tarafından
Gerçekten öyle bende mesajı okurken kendimi gördüm Bi an :)
-Reklam-
0 oy
(91 puan) tarafından
Bir test yap bi kan ver hataa ultrasona bile gir bos gebelik bile olsa hemen mudahile olunsun keyfsin sen valla
(153 puan) tarafından
Daha once boş gebelik için herhangi bir mudahalede bulunmadilar ama
(91 puan) tarafından
Nasil yani
(153 puan) tarafından
Yani gec kürtaj oldum 10haftaliktim

İlgili sorular

0 oy
54 cevap 787 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Semizotu (414 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,343 göst.