0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde (328 puan) tarafından
14 aylık bebeğim var sabah 7 buçuk 8 gibi kalkar gündüz iki uyku yaptiririm biri 10 bucuk gibi diğeri öğleden sonra 3 gibi bi saat uyur kalkar. günduz uykusu iki saati geçmez akşam da 9 da uyuyor. 4 aydır bu düzende gidiyorum geceler de iyice uzadi 9 da anca aydınlık oluyor acaba saatini değiştirsem mi 9 da yatirmaya baslasam 10 da uyumuş olur sabah yine 9 da kalksa nolur yani bende biraz uyumuş olurum dinlenirim

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
10da yatar sabah 8de kalkar sabit, alsında 9da uyku saati ama 3 yaşına gırdıgınden beri 9da asla uyumuyor
(328 puan) tarafından
geceler uzadı ya o yüzden dedim cnm biraz daha uyumasi icin 10 da yatirirsam bi saat geç kalkacagini düsündum
-Reklam-
0 oy
(4,220 puan) tarafından
11 gibi falan yatıyorlar sabah da 10 gibi kalkıyorlar biri 4 biri 2 buçuk yaşında
(328 puan) tarafından
senin ki iyi cnm büyümüşler iyice benim ki 14 aylık
0 oy
(6,202 puan) tarafından
Biri beş buçuk yaşında diğeri 4 yaşında

En geç 9.30-10.00'da uyuyorlardı sabah 7 de uyanırlardı

Fakat eşim yok şehir dışında Ben de hastalandım ve gece sürekli uyanıyordum Küçük kızım en ufak Tıkırtı sesine uyanıyor uyanınca ablasını da uyandırıyor

Bu aralar biraz düzenimiz şaştı yani 11'i 12'yi buluyor ve geç uyaniyolar ama düzelteceğim kendime geleyim yine eskisi gibi vakitlerin de uyusunlar
(328 puan) tarafından
ilknur kim anlamadim
(6,202 puan) tarafından
Duygumiray istersen bir dene bakalım sabah kaçta uyanır olmadı gene aynı şekilde devam edersin her çocuk farklı bilemedim şimdi

Sirinim soğuk algınlığı kuzum boğazım çok fena oldu halsizlestim yutkunmak eziyet oldu resmen
Sen nasılsın ne kadar kaldı doğuma
(12,532 puan) tarafından
Üzüldüm çok geçmiş olsun canım inşallah bi an önce atlatırsın
Sicak şeyler tüket yumşatır boğazını
37 haftalık olduk ablası doğduydu bu haftada gelmeye niyeti yok ne ağrı sızı var ne sancı
(6,202 puan) tarafından
Demek ki daha vakti var bebeğim Sağlıkla gelsin inşallah❤️❤️
Sağol canım benim
Erzurum buz gibi oldu bir anda kar yağdı falan bünye düştü tabi
(12,532 puan) tarafından
Kar yağdı miiii
Burdada durmayan yağmur dolu fırtına vardı kaç gündür bügun ısındı biraz
Bizde ufak bi tur geçirdık grip hep beraber sürekli ballı Ihlamur içtım toparladım hemen
0 oy
(7,885 puan) tarafından
Yaz kış standart 9 dedi mi yatakta olur kızım 17 aylık. 
0 oy
(1,886 puan) tarafından
Benimki geç de uyusa sabah erken kalkar
0 oy
(12,532 puan) tarafından
18 aylık kızım gece 11 de duş masaj saç kurutma fesli 12 civarında uyur sabah 11.12 uyanır. Öğlen 4 te tek uyku yapar iki iki bucuk saat

Biz geç yatıyoruz o da boyle kendi kendine düzen kurdu
(328 puan) tarafından
senin ki baya gec uyuyomus bikac gun erken kalkip alistirsan erken uyur ben öyle yapmistim
(12,532 puan) tarafından
Dedim ya geç yatıyoruz uyumam 4.5 ten aşşa yatmıyoruz 37 haftalık hamileyim. Yılların alişkanliğı erken yatsam da uyuyamam
Artık doğumdan sonra bakarım duruma göre
0 oy
(3,323 puan) tarafından
Uykusu ne zaman gelse o zaman yatıyorum  cnm

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 477 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 119 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde nrsnr (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 217 göst.
3 gün önce Güzellik-Bakım kategorisinde YAVUZ AMINE (625 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 127 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,086 puan) tarafından soruldu

378,342 soru

11,324,484 cevap

34,775 kullanıcı

...