0 oy
282 göst.
Aile kategorisinde (739 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
1 haftalığına bize geldi değişiklik olsun diye kendini severim ama güzel kelime sıkıntıları var yemek yapıyorum ve ya bir pasta yada meyve tabağı eşim eline sağlık çok güzel olmuş nasıl böyle şeyler yapıyorsun fln diye hep over beni ama o  eline sağlık demez acaba eşim bnei cok övdüğü için inadına mı demiyor insan iki çift guxel söz bekliyor eşim de farketmiş sebebi nedir anlamadım  yeni evliyim bu arada

6 Cevaplar

0 oy
(7,249 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Evet canım esin ovdugu için cekememis benim ***** kocamda geçen tutmuş çiğ köfte seninki gibi olmuyo tutturamiyo dedi kaynanaya oda kuskus gülüyor acigimi bulduya ki ben seviyorum sen yeme dedim bende geçen yapmış basmış kimyonlu hiç hoslanmamistim kaynananın yaptigini seninki kadar kimyon koymuyorum dedim konu öyle kapandı yoksa seninki gibi olmuyo diyince hoşuna gitmişti baya seninkide seni ovmese göze batmazdi :)
-Reklam-
+1 oy
(1,202 puan) tarafından
Ahhh yarama basma, benimki de 10 gündür bende yiyip içip yatıyor o kadar doluyum ki , yine senin eşin farkındaymis daha benimki ona çocuk gibi davranmaz mi deliye dönüyorum gitse diye dua ediyorum ama yok gitmiyor 
(739 puan) tarafından
İnanın ben kayınvalide olsam asla böyle yapmam sırf muhabbet için bile mutfağa gider yanında duruuum sohbet ederim anlamıyorum bazen insnaları ondan iş beklemiyorum ama en azından teşekkür bekliyorum
(1,202 puan) tarafından
Daha bugün yaşadığım olay, acil yemeği yiyip çıkmamız lazım eşim sana yardım edeyim derken halıya bişey döktü, bnde onu sileyim dedim, annesine de anne sen getirsene zamanımız yok dedi, ama annesi durdu başımda bekledi, eşim tekrar söyledi , annesi dediki mutfağın önünde gecemem dedi gitti içeriye oturdu, sonra ben hazırladım sofrayı oturdu yedi kalktı vve ben o sofrayı kaldırıp dağıtmak istedim
(739 puan) tarafından
Gel de deli olma işte sonra diyorlar neden takıyorsun
(1,202 puan) tarafından
Aynen senin dediğin gibi bir defa olsun mutfağa giripte ne yapıyorsun demez yemeği zaten ben yaparım, sofrayı hazırlarkende bakarım lavaboya girmiş ya da ayağım ağrıyor şu bu tutturur aah ahh ben çok dertliyim bu konuda:))
0 oy
tarafından
Beklentin olmasa daha iyi her insan bir değil sonuçta kötü bişey de dememiş kadın bazen sorun aramaya yer arıyor gibisiniz 
(739 puan) tarafından
saygı sevgi önemli  sonuçta emek verilen birşeyler yapıyorum karşılık beklemek aynısını beklemek demek ben sadece teşekkür bekliyorum
0 oy
(12,947 puan) tarafından
Kız bidon bidon turşu yaptım da a kendiniz mi yaptınız dedi. Kızı salata yapınca eline sağlık sen yaparsında kötü mü olur der eşim hatta yanında bazen sorar nasıl olmuş güzel bir şeyler desin diye güzel olmuş der eline sağlık demez. Bu turşu meselesinde eşim hatta abarttı yanında cam balkon yapılırken ustalar demiştir ne marifetliler bidon bidon turşu kurmuşlar diye yine duymazlıktan geldi. Bende onun evinde öyleyim yer içer güzelmiş der kenara çekilirim eline sağlık demem :)
(739 puan) tarafından
Onun evinde de ben yaptığım için öyle bir sıkıntım da yok :) 1.5 yıl oldu evleneli özellikle ilk aylarda hiçbir şeye karışmadi evde hiç bişeyin yerini bilmem rağmen hazırladım çünkü acikiyirduk ve sadece ilk gittiğimiz gün yapıyordu diğer günler hep bana ait 22 yaşındayım tecrübelerim de yok beni mi deniyor anlamis değilim
(12,947 puan) tarafından
Bir gün kötü yap söylenince de aşk olsun anne bunca zamandır yapıyorum bir kez eline sağlık güzel olmuş demedin bir kez kötü oldu hemen soylendin de :)
0 oy
(362 puan) tarafından
Pohpohlanmak istiyorsun.ama kaynanamin brni uxmesi benim mutlulugumla ilgili.biseyler degistirmesi.imkan dahilinde degil o kadar dyrum
(739 puan) tarafından
Ben yaptığım herşeye özenirim karşımdakinden de aynı özeni beklerim yalnız biz buna pohpohlanmak demiyoruz emeğe gösterilen saygı diyoruz
0 oy
(907 puan) tarafından
Ya bsy diyim mi sana çekip cekemezlik tavrından belli olur insanın yorum yaomak istemiyorum ama bana eline sağlık deselerde olur demeselerde olur pek umrumda değil sende takma boşver 
(739 puan) tarafından
Takmıyorum canım ne takayım ama bazı insanlar neden böyle anlamıyorum
(907 puan) tarafından
Bizimkiler hep böyle kaynana taraf yani eline sağlık ay ne güzel olmuş ay şöyle böyle bende işte bunu sevmiyom bu kadar övülmeye ihtiyacı olmamalı insanın

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 632 göst.
10 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 470 göst.
3 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 675 göst.
11 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 1,459 göst.