0 oy
363 göst.
Aile kategorisinde (166 puan) tarafından
Ruhumda çok derin yaralar var. Her yerim yıkık dökük elimde bir tek gözümün nuru evlatlarim kaldi ama onlara da dün vurdum. Bu psikolojiyi üzerimden nasıl atacagim çocuklar dün ki tiranvayi nasıl atlacak. Ben çok sorunlu bir ailede büyüdüm babamdan abimden çok dayak yedim annem desen yaşlı cahil bir kadın hep bana çocukken o.ruspu derdi 5sinifa giderken arkadasilarimin yanında bana oruspu derdi okuldan gelince akşam yikanmişim çocuğum bakın o zaman gusül bile bilmem okulda ne yaptın da banya yaptın dedi o zaman anlamamıstm biraz daha büyüyünce anlamıştım annenle babam imam nikahlı evli ben eşimden ayrıldıktan sonra bile babamdan öldüresiye dayak yedim eşim zaten hiç sahip çıkmadı çocukların herşeyine sosyal hizmetler karşılıyor 3ve 2yasindalar annem başta kesti ben bakamam çocuklarina yanımda dur ama çocuklarina kendin bak sonra ben bir isim dolaysıyla kaymakamligia gittiğimde babamın başka biriyle evlendiğini öğrendim hesap bile soramadım çünkü gidecek hicbir yerim yoktu sonra annem duydu oda kabullendi ben mahkeme kararıyla eşimin evine geldim eşimde evden çocuklarla cikayim diye elinden geleni yapıyor evi başkasına devretti burda da bir sürü sıkıntı yaşadım halada yasıyorum. Bir kaç kere ablama gittim oda evi kirlenmesin diye balkonda oturttu geçen çocuklar halıya birşey sürmüş ben gormedim bile demediğini bırakmadı o biz çocukken çok kavgaciydi hep çok bağırırdı kriz geçirirdi bazı kötü şeyleri ondan gördüm hicbir akrabayla görüşmemi istemiyor teyzemin oğluyla evlendi boşandı kendisi teyzemle konuşur ama biz kazara bir yerde gorsek taş üzerinde taş bırakmıyor annemin kimsesi yok ben böyleyim ama ben iyileşmek geçmişten kurtulmak çocuklarima asla vurmamak aklımdaki kötü şiddet içeren düşüncelerden kurtulmak istiyorum çocuklarıma pedogaga götürmem lazım mi kendim zaten bu hafta randevu aldım gidecem. Salı günü mahkemem ver 3tane kaynım şahit olarak gelecek ama yemin ederim 2tanesi asla birseye şahit olmadı ben bütün bunlarla nasıl başedeceğim allahın bir kulu bana akıl versin ben ne eşime ne anneme babama ne kardeşlerime hepsini sildim zaten ama çocuklarima vurmadan öfkelenmeden onları nasıl buyutecegimi bilmiyorum 

10 Cevaplar

+2 oy
(3,271 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kolay şeyler değil gerçekten ana baba bile olsa bazılarına Allah muhtaç etmesin çocuklarına vurman yanlış çok küçükler zaten yanlışınıda biliyorsun destek al sen iyi olursan onlarda iyi olur umarım herşey iyi olur senin için 
(13,824 puan) tarafından
Insallah Rabbim yardimcin olsun :(
-Reklam-
0 oy
(1,239 puan) tarafından

Canım yazdıkların  gerçekten çok üzücü ve çok ağır :( bence önce senin bi psikiyatriste gitmen gerek bütün bunları tek başına atlatman zor. Etrafında sana destek çıkacak kimsede yok. Ne diyeceğimi bilemiyorum annesi babası arkasında olmayan kadınları kimsesiz görüp eziyorlar. senin şahidin yok mu? 

0 oy
(7,577 puan) tarafından
Senin önce kendini iyileştirmen lazım canım mutlu anne sağlıklı anne mutlu ve sağlıklı çocuklar yetiştirir.
0 oy
(3,529 puan) tarafından
Allahım feraha çıkartsın seni sen elinde olmadan çocuklarına vuruyorsun geçmişin de yaşadıkların psikolojini etkilemiş kolay şeyler yaşamamışsın bitmişsin canım sen yaşadıklarının bitkinliği acısını çocuklara yüklüyorsun ama bu senlik bir durum değil destek alma imkanın varsa mutlaka al inan evlatlardan başka hiç bir şey önemli değil Allah yardımcın olsun .
0 oy
(2,319 puan) tarafından
Çocuklarına vurma ıstegı geldıgınde kendınr tokat at aynı hısımla veya dızlerıne vur yıne bunu cocuklatın gormesın  . Gır banyoya kendıne vur nasıl canın yanar sonra atlatırsın tedavı olman şart yoksa daha büyük şeyler olur 
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Kıyamam sana ben kardeşim şuan sana sarılmak istedim :( Allah yardımcın olsun şansını bahtını açık etsin ve seni bu hale getirenlerden hiç razı olmasin . İnan bana her şey çok güzel olacak Allah büyük sen Allah'a güven Allaha dayan zor bir süreç olacak ama ben eminim sen başaracaksın zaten şuan üzgün olman iyi olmayı istediğini gösteriyor bunun için herşeye herkese rağmen güleceksin içinden gelmese de çocuklarınla güleceksin onlar sana ilaç olacak bu kadar yaşadığın zor zalim şeylerin arkasından Allah sana ilaç olsun diye evlatlarını gönderdi ve sana layık olmayan seni hak etmeyen insanlardan seni kurtarıyor nolur kurtulduğunun farkına var böyle bak bu olaya ve lütfen şunu unutma mutlu anne mutlu çocuk demek sen ne kadar iyi mutlu olursan çocukların da o kadar iyi ve mutlu olacaklar ve ben sana inanıyorum sen evlatlarının iyiliği mutluluğu için elinden gelenin fazlasını yapacaksın biz anneyiz kendimiz için gücümüzün yetmediği her şeye evlatlarımız için canla başla atarız kendimizi sende önce kendin sonra çocukların için iyi olacaksın canım benim Allah sana ferah kapılar açsın dilerim 
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Onların suçu yok bak inan ben hamile kaldıktan sonra bizim sorunlar başlamıştı şeytan beni dürtüyordu işte çocuk yüzünden oldu çocuk olmasa böyle olmazdı baktım kafa gidiyor benim kızımı sevemez hale gelicem hemen psikolojik destek almaya başladim çok iyi oldu şimdi hiçbir sorun yok çok şükür Allah yardımcın olsun çok bunaldığında otur dua et çocuklar masum Allah dert verir dermanıda verir gün doğmadan neler doğar dua edicem senin için
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Allah'ım yardımcın olsun.

Eskiler aklına gelsin çocuklarınında seni öyle hatirlamasini isteme.

Kızgın olduğun zaman ona kadar say içinden derin nefe al sakin olmaya çalış bide dediğim gibi destek alsana psikolga git emin ol iyi gelecek.

Boşanma davan çekişmeli sanirim değil mi

Çekişmeli olmasını kim istedi?

Anlaşma yolunuz yokmuydu
0 oy
(3,007 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun  bak kendin neler ile uğraşıyorsun evlatlarında mi gelecekte ayni duyguları aynı hisleri taşısın istiyorsun tabiki hayır zaten oyuzden benim gibi olmasınlar diyorsun en büyük motivasyonunu bu olmalı.Elinden geldiğince hüznün üzüntünü minnoslar uyuduğu zaman otur ağla, ağlamak çok büyük bir tedavi problemlerini yaz yazmak kabullenmek ve değişimin öncüsü.

Ayrıca pek cogumuzdan da çok güçlüsün kararlısın bozuk düzenden çıkmak için evlatlarına birlikte çabalıyorsun kaçımız senin çıktığın bu yola çıkabiliyor??

Hiç korkma evlatların senin gibi bir anneleri olduğu için çok şanslı bir şeylerin ters gittiğini fark etmenle hemen hem kendin hem evlatların için ruhsal destek alma yoluna girmen bunun için harekete geçmiş olman en doğrusu karar.

Duruşmada hiç korkma evin satış iptalini istediğini eski eşinin mal kaçırma yaptığını ilet ve mal kaçırma davası aç sen uğraşma o uğraşsın ispatlamak için.Hakimler apt.l değil kimleri geliyor oraya hiç korkma sahit olan kardeş olduğu için aileden biri şahitliği kabul edilsede aradaki  bagdan dolayı sonucu fazla etkilemez mümkünse aile dışı şahit getir

Allah yar ve yardımcın olsun ben bu yolda zaferle hedefine ulaşacağını ve hayatın senin gibi güçlü bir annenin yüzüne geleceğine inanıyorum.
0 oy
(994 puan) tarafından
Geçen gün aklımdan geçiyordun kullanici adını hatirlamamistim eşinden tehdit yakınları vs hatta oraya gelip tehdit ediyordu sende o evden cikmiyordun ama eşin ve ailesi rahat vermiyordu demi sana git ordan seni öldürebilirler başka şeyler olabilir demiştik ne olursa burdan çıkmam diyordun anladığım kadarıyla hala aynı noktadasin. İnşallah davan istediğin gibi sonuçlanır en azından çocuklarınla olup iyi bir hayat surersin şiddete vs gelince destek al içindeki durumlar seni buna iten sanirm bir de kim olursa olsun zararı varsa sana Ana baba dahil çek cizgini gitsin

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 107 göst.
14 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris. (2,587 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 72 göst.
30 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Nil-1! (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 49 göst.
8 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Milkasu (809 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 93 göst.
23 Kasım 2022 Aile kategorisinde Docentpapagan (485 puan) tarafından soruldu

378,993 soru

11,344,345 cevap

34,809 kullanıcı

...