0 oy
86 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (267 puan) tarafından
Kızlar oğlum iki aylıkken bronşit geçirdi daha sonra sık sık hasta oldu hep hırıltısı var çocuk doktoru sürekli hasta oluyorsa alerjik olabilir alerji doktoruna götür dedi ama 182 ara yeşil alan açsın dedi ben aramadım ama şu an mhrsden şehir hastanesine alabildim bu nasıl oldu birde sabahtan aldık randevu test falan nasıl yapıyorlar aynı güm biter mi sonuçlar kaç günde çıkıyor birde alerji dediği ne olabilir astım falanmı 

7 Cevaplar

0 oy
(267 puan) tarafından
Kızlar nolur bılen yardımcı olsunn 
-Reklam-
0 oy
(2,912 puan) tarafından
Canım arkadaşımın çocuğu sürekli hasta oluyodu evde kuşları vardı çocuk sürekli kuşla oynuyormuş kuş öldü, cocuk hastalanmadı bidaha sizde de varmı ******. Çocuğun kuştaki bı mikrobu kaldıramadığını öğrendik 
(2,912 puan) tarafından
Toz olabilir, nem dengesizliği olabilir, başkasının kaşığından yiyosa olabilir, ellerini yıkaması da önemli birde kıyafetleri sizin kıyafetlerle yıkama ilave durula yap. Yediği besinden de olabilir
(267 puan) tarafından
Geniş eti şişmesini hangi doktor anladı alerjimi
(2,912 puan) tarafından
Minik20. Arkadaşın kızı hastaneye gidip hava kullanıyodu sürekli halsiz iştahsız, grip gibi, kuş öldükten sonra bı kere bile hasta olmadı diyo mikrobu rahatsız ediyormuş
(5,344 puan) tarafından
Geniz eti şişmesini kulak burun boğaz doktoru dedi. Kızım az soğuk alsa hemen horlar ağzından nefes alır dudakları kurur. Sumukde yok. Kıyafetleri ayrı yıkıyorum bebek deterjaniyiyla artık ilave durulamada yapayım. Doktor grip nezle çok tetikler diyo bir aydır sprey kullandık gene aynı bida götürcem kontrole
(5,344 puan) tarafından
Doğrudur belki bizimde kuş yüzünden dahada artıyo bide kuş hep uciyo kızım sürekli peşinde birine versem aglar Bi senedir bizde
0 oy
(416 puan) tarafından
Benim oğlum da bi kış 12 kere bronşit oldu alerjik astım dedi bi Dr diğeri de alerjik bronşit dedi ben test yaptırmadım yumuşatıcı parfüm deterjan kokuları toz herşeye dikkat ediyorum onlar daha çok tetikliyor ve sürekli alerji ilacı kullanıyorum
(416 puan) tarafından
Antibiyotik kullanmiyoruz Dr veriyor alerji ilacını zaten hem toz hem şurup
(267 puan) tarafından
He test yapmadan da varılıyor yani ilaç
(416 puan) tarafından
Doktor bize test demedi muayene de alerjik olduğu belli dedi 2 ayrı doktora götürdüm ikiside aynı şeyi dedi
(267 puan) tarafından
Hee ne güzel burnunun içine mi baktılar bende de ergenlik döneminde çıktı alerji kbb doktoru dırek burnumun ıxınden anladı bırde alerji doktorumu muayenen ettı
(416 puan) tarafından
Burnu kulak boğaz ciğer filmi hepsine bakılıyo zaten ciğerde ve boğazda birşey görmeyince veriyor alerji ilacını toz olan ilacı 1 ay kullanıyoruz şurubu 5 gün
0 oy
(1,148 puan) tarafından
Benim oglum 1 ayda 4 kere antibiyotik kullanmak zorunda kaldı öksürük burun akintisi bogaz enfeksiyon u 4bucuk yasinda cok terleyen bir cocuk dogdu dogali her kiş her ay hastanedeyiz. O kadar koruyup dikkat etmeme ragmen geniz eti buyumus hastaligi tetikliyor dedi onu da aldirdik 

2 hafta once alerji testi yapalim dedi artik doktorumuz oksuruk kesilmiyordu cunku. Kandan bakildi 3 gune cikti sonuclar ter temiz hic birseye alerjisi yok.

Denemedigim bitkisel kür takviye vs nelere para sactim yok anam yok. 1 hafta once oksurmeye basladi yarim kase pekmez 2 yemek kasigi sirke yarim limon sikip yedirdim sabaha kadar tahat yatsin sabah doktora gideriz dedim antibiyotik siz asla iyilesmeyen cocugum antibiyotik siz atlatti oksurugu hafifledi kesildi sayilir. 4 bucuk yildir ilk kez ilacsiz ve havasiz gecirdik ben bile hala soktayim. Alerji testi tabi yaptir icin rahat etsin ama bahsettigim kürü mutlaka ver 
(267 puan) tarafından
Evet bizde her ay hastayız bende anlamadım bronşit belkıde alerjıyı tetikledi bir de şöyle bir şey var eğer alerjisi boşuboşuna antibiyotik kullanıyor çocuğum ben de çok yoruldum bu durumdan çocukta yoruldu bizim de burnumuz akıyor sürekli hırıltımız var
0 oy
(202 puan) tarafından
Sabah yapılıyor aynı günde sonuç çıkıyor.  Geçmiş olsun.  Benim oğlumda çok sık hasta oluyor alerjik astım teşhisi konuldu. Toz alerjisi de var. Rabbim evlatlarımızı korusun bize bağışlasın.  O kadar zor bi durum ki her ay hastaneye gidiyoruz. 
(267 puan) tarafından
Her ay neden hastanedesiniz peki
(202 puan) tarafından
Sürekli bronşit oluyor.
(267 puan) tarafından
Heh bizde her ay hastanedeyiz ya ama bızım cıgere ınmıyor geıbal oluyor dıyorlar
(202 puan) tarafından
Keşke gribal olsa hemen ciğerlerine iniyor hirilti başlıyor.  Hava verince ancak düzeliyor.
0 oy
tarafından
Benim oğlum ilk hastalığını yanlış hatirlamıyorsam 3 aylikken gecirdi bulundugum sehirde alerji bolumu yoktu yesil alan actirip ankaraya goturdum ve dedikleri gibi bi cok seye alerjisi cikti dikkat ettigimden beri hastalanmamisti ama bugün hırıltısı var okula gidiyor soguktan oldu diye dusunuyorum kesinlikle goturup baktir duzenli gunluk kullandigi havalar var alerjikse onu veriyorlar
(267 puan) tarafından
Ya ben mhrsden aldımda alabıldım yanı sehır hastanesinden yesıl alan falan açtırmadım o yesıl alan muhabbeti üniversite hastanesı ıcın mı acaba ay hee gün ne havası verdırıyorlar yazık ya
0 oy
(3,677 puan) tarafından
Kızım bebekliginden beri hep hastalanıyor grip olsa 2 ay balgam atamıyorum her ay antibiyotik kullandık yilda kaç kez hastalnırdı . 2 kere zatürre geçirdi. Geçen yıl alerjik astımı var dediler alerji testi yaptırın dedi çocuk doktoru bizde özel prof.a götürdük her şeyi anlattık kendisi alerji ve çocuk doktoruydu . Alerji testi yaptı koldan çocuğumun hiçbirseye alerjisi çıkmadı çok şükür ve direk dedi bu çocukta geniz eti var diye sonra biz KBB doktoruna gittik o da 2 ay ilaç tedavisine verdi geniz eti bayağı büyüktü çok fazla küçülme olmayınca ameliyat olduk 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 28 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde ❤️Sace❤️ (1,292 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Arya455 (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
9 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Sevmm (1,949 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.