+3 oy
169 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Özel çocuğu olan anneler günümüz kutlu olsun hiç üzülmeyin çünkü çocuklarımız bu dünya için seçilmiş özel nadide çiçekler :) 

11 Cevaplar

+2 oy
(1,126 puan) tarafından

NELER GEÇTI VE GEÇECEK YOLUMUZ UZUN

BU GÜN BİRLİKTE GÜLELİM OLUR MU KUZUM

KOLAY DEĞİL AYAKTAYIZ HER SEVIYE BIRAZ DAHA ZOR

SEN YINEDE BUNU HAYRA YOR..

Biz günümüzü bu gün oğlum ile bu sarkı eşliğinde kutluyoruz sadece bu gün değil bize her gün özel bir gün başarıyoruz başaracağız yeneceğiz biz bunu otizim bir hastalık değil farklılıktır duyurulur ihihiii❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

-Reklam-
0 oy
(2,295 puan) tarafından
Özel çocuklara tek engel insanların ön yargısı. Bırsey beceremez bakışı ve destek olamma. Ama onların güçlü anneleeı var elerınden gelenın en fazlasını yapan güçlü anneler her daım yollarına gül olduğunuz ıcın . Onlara destek olduğunuz ıcın   tüm ön yargılars rağmen yapabılırsın yavrum dıyebıldıgınız ıcın teşekkür ederım sıze gününüz kutlu olsun 
0 oy
(2,868 puan) tarafından
Rabbim sizlere güç kuvvet versin. En güzel, en özel, en değerli anne sizsiniz ❤️
0 oy
tarafından
Bugüne göre değil ama saçımın son teline kadar arkasındayım canım evladım 

Benim gözlerimin aynası Allah yoluna taş gözüne yaş degdirmesin sutumun tek damlası helal olsun 
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Gününüz kutlu olsun canım rabbim onları korusun.

Biz 2 gün önce eltimin özel çocuğunu kaybettik
(7,923 puan) tarafından
Başınız sağolsun canım ya nesi vardı ayyy çok zor rabbim kimseye evlat acısı göstermesin:(
(11,166 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun doğduğundan beli ameliyatlar geçirmiş bünyesi çok zayıftı hava değişiminde hemen halta olurdu ishal kusma gene öyle olmuş nöbet geçirmiş gece vücudu kasilmis kalbini etkilemiş mide kanaması geçirmiş en son.
Annesi kendini suçluyor keşke sabah hastaneye goturseydim iyi gibiydi diye içim gitti ne acı annenin kendini suçlaması öbür boyu bi azap onun için
(7,923 puan) tarafından
Ayy gerçekten vicdan azabı ya o kadar üzüldüm ki okurken rabbim dayanma gücü versin inşallah annesine babasına :( :(
(11,166 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(305 puan) tarafından

Bir çok kişi dışlasa da evlatlarımızı. Parkta sokakta dışarıda evlatlarımızı görünce hemen çocuklarını kenara çekip zanki bulaştirici  bir hastalık miş gibi muamele etsede bize okulda  arkadaş ortamında kötü hisetirseler de bize. Bu dünya bizim de çocuklarımızın dünyası sokaktaki parklar Bizim de çocuklarımızın parkı  okularda okumak sinamaya gitmek  diğer çocuklarla kaynaşip oynamak  bizimde evlatlarımızın hakkı. Bize bunları çok görenler olacak  bizim evlatlarımızla evlatları ayni ortamda olmalarından rahatsız olanlar olucak  bizi Bizim evlatlarımızı görmezden gelenler görmekten haz etmeyenler olacak. Biz onlara inat  çocuklarımızı bu topluma kazandırmanın peşini asla bırakmayacağız

Bizim yürüdüğümüz yolda gerek psikolojik men arkamizda olan gerek eğitimle bizim evlatlarımıza rahpirasyon merkezleriinde eğitim veren okullarda eğitim veren. Bizim çocuklarımız yürürken yollarına Gül döken  yollarına ışık tutan tüm öğretmenlere. Hor görmeyen seven abilere ablalara da çok çok teşekkür ederiz... Bu gün bizim meleklerimizin günü. Çok güzel geçsin tüm günleri.
0 oy
(13,824 puan) tarafından

Gununuz kutlu olsun :)

0 oy
(1,839 puan) tarafından
Teşekür ederim canım
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Çok şükür yine her haline her zerresine bazen sinirleniyorum bazen isyan ediyorum ama yine Rabbimin en güzel emaneti bazen çocuklara bakıp keşke oda yuruse keşke oda konuşsa diyorum ama biliyorum ki cennetin en güzel yerinde koşup oynayacak istediği herşeyi yapabilecek tüm özel annelerin günü kutlu olsun Rabbim bize öyle güzel emanetler vermiş ki 
0 oy
(2,738 puan) tarafından
Böyle bilinçli annelere sahip oldukları için bence çok şanslılar. Geçen gün netflixde bir dizi izledim görme engelli bir gençle serebral palsili bir gencin arkadaşlığını anlatıyordu. Toplumsal sorunları baya eğlenceli şekilde ele almışlardı. Hem çok eğlenceli hem de çok ironik bir diziydi. Bayılarak izledim. 
0 oy
(8,782 puan) tarafından
3 Aralık 2 nisan kutlanmasin o günler özel olmasın yeterki insanlarda özel bireylerimize sevgi saygı  merhamet olsun varsın o özel günler olmasada olur 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 115 göst.
0 oy
5 cevap 269 göst.
8 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.
8 Mayıs 2022 Aile kategorisinde El1997 (1,901 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 98 göst.
8 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Smyra01 (1,777 puan) tarafından soruldu