0 oy
343 göst.
Diğer kategorisinde (4,171 puan) tarafından

Bir anlık alayım dedim minik adam yemek yemeyip elma kemirirken bende kendime bir kahve yaptım şu sıralar asla yemek yemiyor oldum olası yemesi zor bir çocuk ama şu aralar bildiğiniz aç yaşıyor sanırım yediği meyve ile ayakta duruyor sadece sabah yarım yamalak  kahvaltı yaptı aksama kadar Bi şey yemedi aksam yemeğinde kurt gibi aç olması gerekirdi ama yine yemedi falan neyse işte benim mental sağlık bu aralar yerinde olmadığından kendime kahveye arkadaş buldum derdimi anlatıyorum o da böyle gülümser Bi ifade ile bakıp daha da sinirimi bozuyor☺️

sizde durumlar ne bakalım kimler nerde ne yapıyor havalar nasıl Antalya bugün fena sayılmazdı ☺️❤️

image

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

Puahhahaha:D görür görmez gülen ben 

(4,171 puan) tarafından
Hep gül bacım ☺️❤️
-Reklam-
0 oy
(8,937 puan) tarafından

Hafizami silmeye çalışıyorum çözümü var mı :D

(8,937 puan) tarafından
Yarın pazartesi :((((
(4,171 puan) tarafından
Okul mu var
(8,937 puan) tarafından
Okul ve ruh hastası manyak Bi velim var yarın geliyor büyük olay cikacak o yüzden benim çok acil bugün hatta şimdi hafızamı silmem lazım
(4,171 puan) tarafından
Yaa çok şükür ki eski meslek hayatımda o tarz durumlarla karşılaşmadım ama bu tarz veli konularının çok zor oldugunu arkadaşlarımdan biliyorum Allah yardımcın olsun sen sakin kalmaya bak canım
(8,937 puan) tarafından
Bakalım inşallah kalabilirim
0 oy
tarafından
Kahveyi en cok arkadaş haketmiş gibi sjsjsj

Afiyet olsun 
(4,171 puan) tarafından
Ona yok o kadar dert döktüm hala gülüyor insafsız ☺️☺️
0 oy
(1,979 puan) tarafından
Kız allah seni güldürsün
(4,171 puan) tarafından
Amin amin şu sıralar en çok ihtiyacım olan dua canım
0 oy
(6,250 puan) tarafından
Ahahaa:D afiyet olsun cnm ❤️ çay içiyorum bende:)
(4,171 puan) tarafından
Sana da afiyet olsun canım ☺️❤️ nasılsın nasıl gidiyor hayat ☺️
(6,250 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzum ❤️ çok şükür herşey yolunda kuzum 1 aydır aile evinde tatildeyim bugün döndüm içimde burukluk var biraz:( ama genel olarak iyiyim şükür sen nasılsın
(4,171 puan) tarafından
Yaa çok sevindim senin adına aynı şehirde olmamıza rağmen hala eve dönerken bende öyle olurum ama şükür ki bu duyguları yaşadığımız ailelerimiz var öyle değil mi ❤️
Bende aynı canım minik adam hayat telaşı günler öyle gelip gidiyor
(6,250 puan) tarafından
Öyle canım çok şükür sağlık olsun yeterki gidip gelinir ❤️
(4,171 puan) tarafından
Aynen öyle canım ❤️
0 oy
tarafından
Aman her zamanki gibi bebe bunaltıyor kocamla kavgaliyiz alt tarafı tartıştık sanirsin kanli bicakliyiz

Surat beş karış telefonlarımı filan açmadı dengesiz 
(4,171 puan) tarafından
Ayy erkekler büyüyemeyen mahluklar gerçekten hiç umursama bacım sen aradıkça totosu kalkar aynı tavrı sen koy hatta
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Afiyet olsun  Allah yardımcın olsun  annem burda kahve içtik benimde başım ağrıyordu masaj yaptırdım biraz bebeğimi uyuttum kızımı yatırdım sabah okul  var iştah açıcı bir şeyler dene şurup  falan  benim yegenimde  öyle az yer herseyi yemez 
(4,171 puan) tarafından
Saol canım Allah razı olsun bu da benim ikinci kahve kahvaltıya annemle kız kardeşim gelmişti onlarla sütlü içtim şimdi belki kafam yerine gelir diye bir sade yapayım dedim ama pek de işe yaramadı şurup aldım bi ara fayda etmedi bende bıraktım ya ne yapayım takmayayım dedikçe daha çok takıyorum aç kalıyor diye
(1,175 puan) tarafından
Evlat söz konusu olunca öyle oluyor  anne yüreği doktora  götür  canım  vitamin falan kullan çocuğa  bnde 2 kahve içtim artık 1 tane kesmiyor
(4,171 puan) tarafından
Aynen öyle valla beni de
(1,175 puan) tarafından
Kahve kolik olduk:)))))
0 oy
(4,171 puan) tarafından
Postum yukarı uyumayanlar anlık ne yapıyor bakalım ☺️
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Ağzı var dili yok ne güzel arkadaş işte saysan sövsen bile sen haklısın hep :D 

Yorgunum bacım yorgun amaannn.. Kocayla oturmuşuz ama ağzından iki kelam çıkarsa iyi, telefon elinde. Ben de işimi yaptım öyle oturdum aldım telefonu. Biraz bakıp yatarım artık çamaşır işi kaldı bi o da yarına kalsın :) 
(11,084 puan) tarafından
Daha var ya benim şubat sonu ya da mart başı sanırım. Asıl zorlu günler o zaman :)

İnşallah zorlamaz, Defne akıllı usluymuş bu da öyle olur inşallah :)

Çok iyi anlıyorum seni ve erkenden önlemi almak gerek aslında. Cidden vücut tükeniyo aman diyim ne yap ne et kurtar kendini. Benim gibi iş işten gelmiş geçmiş olmasın
(4,171 puan) tarafından
Yaa daha varmış benim de öyleydi minik adamda şubat sonu mart başı görünüyordu minik adamın gelmeye niyeti olmadığından kanala Bi türlü inmiyordu 39. Haftada da kontrolde suyu bittiğinden acil sezeryana alındım şubatın son günü 28 şubatta doğdu darbe gibi girdi hayatıma zalımus ☺️❤️
Aynen insallah Mehmet efe de ablası gibi uslu olur da rahat eder şirinim ❤️
Yaa benim üniversiteden beri böyle canım yani benim için de çok geç sanırım erken uyandığım günlerde bile uyuyamıyorum düşün 2 saatlik uykuyla bile ertesi gece ayakta oluyorum ne olacak bilmem Allah kurtarsın bu saatten sonra beni bizi ☺️
(11,084 puan) tarafından
Nerdeyse her şeyimiz benzer gitmiş :) sadece ben akıllanmayıp durmadım devam ettim çocuk doğurmaya asdfsdf :D ilk çocukta 38de suyum bitmişti benim de , 9 saat sancıdan sonra doğmayınca sezeryan alınmıştım. Doğum günü de akılda kalır oğluşunun :))

Sen öğretmendin sanki dimi? Bölüm neydi?
(4,171 puan) tarafından
Ahaha Allah bana ilkinde akıllanmayı nasip etsin tek çocukla kalmayı planlıyorum şimdilik çünkü ☺️
Evet canım atanamamış (gerçi bunun için de pek çaba sarf etmemiş) Bi tarih öğretmeniyim ☺️
(11,084 puan) tarafından
Hah tamam hatırladım şimdi :) bendeki bu unutkanlık beni yedi bitirdi.

Hakkında hayırlısı olsun ☺

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 220 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Zarifcee (1,076 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 157 göst.
8 Mayıs 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Smyra17777 (465 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 330 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Oslemomur (5,953 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 334 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Dilankaya (941 puan) tarafından soruldu

380,907 soru

11,404,108 cevap

34,942 kullanıcı

...