0 oy
997 göst.
Aile kategorisinde (2,102 puan) tarafından

Madem çok kişi var güzel cevaplar gelecegini umut ediyorum :D Ben bugun duş alırken aklıma geldi size sorayim dedim :D küçükken en cok korktuğunuz şeyler nelerdii ?

Ben banyo yaparken saçlarımı sampuanladiğimda gözlerim kapalıyken sanki arkamda biri varmı diye korka korka duş alırdım :D

Birde yatarken ayağım yatağın dışına çıkınca sanki yatağın altında biri var ayağımı çekecek diye battaniyenin altına geri sokardım :D hele manyakliga bak sanki çeken kişi battaniye çekip beni yakalayamaz :D 

Var mi sizinde korktuğunuz komik şeyler :angel:

30 Cevaplar

0 oy
(2,159 puan) tarafından

Karanlıktan korkardım hala da korkarım :D

Ve evlendim evimiz dağın başında pencereden dışarı bakınca bazen çok sis oluyor göz gözü görmüyor işte o zaman çok korkuyprum sanki korku filmi gibi :D
(2,102 puan) tarafından
:D ay çok şükür o kadar değildi benim
-Reklam-
0 oy
(1,964 puan) tarafından

Vala ayni seyler bndede vardı herkeste var galiba :) bide bn gelinlik giyip biriyle dans edersen ve o seni operse cocugun olcak saniyodm :) 6yasindydm kuzenimn dugunnde gelinlik gydm ve bi cocukla dans ettm vee beni optu gunlerce agladm bebegm olcak diye kmseyede soyleyemedm bak ya kiyamam bana :) :) :)

Bisi itirad edeym o ayak korkusu halada var bazen uykuya dalcak sira.oyle korku geliyo  :)
(1,964 puan) tarafından
Ne kadsr zekiymsm kahretsn :) bakiyrm gelinlik giyip bide opuyo kocan bibsure snra bebek oluyo onu dusunmusum :) ama ne agliyodm yaa kendi kendime :)
(2,102 puan) tarafından
:D skjsksk seni ailen iyi kandırmış
(1,964 puan) tarafından
Kiz anneme anlatmstm bi kac sene once.cok güldü nerden aklina geldi diyo bana hc.oyle bisi diyen olmams bn aklimi kullanmsm :)
(2,102 puan) tarafından
:D çocukluk akli işte sana birşey dicem gülme. Eşim beni ilk optugunde ben ağlamıştım jsjskssj
(1,964 puan) tarafından
Anaam hazr değilim ben daha deseydin :)))
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Küçükkende şimdide böceklerden cok korkuyorm canm. 5 6 yaşlarındayken gözümü kapattıgımda böcekler gözümün önüne gelirdi cok kötü ya:D
(2,102 puan) tarafından
:D halüsinasyon görüyorsun
0 oy
tarafından
Gece kapı açık uyumak odanın birisi gelir diye:))
(2,102 puan) tarafından
:D hala mi var jsksksks
0 oy
(16,218 puan) tarafından
Karanlıktan korkarım elektrik kesilince kapı pencere ne varsa kilitlerim evde biri varmış gibi hisseder yerimden kımıldamam. Dus alırken yüzüme suyun gelmesinden korkarım boğulurum diye çok fazla getirmemeye çalışırım. 
(2,102 puan) tarafından
Elektrik gidince bende zicarim jsjsjs
0 oy
(622 puan) tarafından

Gece lavaboya gidemezdim birde su icmeye kalkamazdim korkardm garip anami kaldirirdim o bnle gelirdi :D

(2,102 puan) tarafından
Bende öyle;D abla kalk nolur su alalım derdik oda korkardı bende sarila sarila giderdik sjjsj
(622 puan) tarafından
Halada su alirken o korku var eşimi uyandiriom :DDD
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Aynıları kuzum birebir yasattin eski günleri bana birde su içmeye kalkardım karanlıktan korka korka  firlardim  yatağa:())
0 oy
(10,591 puan) tarafından
Aynı dediğin şeyler yazmaya gerek yok ve ben hala bu iki şeyden çok korkarım 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 603 göst.
29 Kasım 2019 Aile kategorisinde The New ♚ ツ (2,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 416 göst.
22 Aralık 2019 Diğer kategorisinde nihanimmm (7,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,319 göst.