0 oy
120 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (394 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ya ne olur bana yardımcı olun ne yaptıysam faydası olmuyor. Bu ara kıme sorsam öksürük var buda baska bır salgın mı acaba anlamadım. Kızım 10 gun olcak nerdeyse baslarda hafıf ama son 4 gundur gece oksurmesı var. Balgamlı öksürüyor Ve aşırı terlıyor gece burnu tıkalı ama burunda akma veya balgam yok. Doktora gıttık cıgerlerı temız dedı bır sey vermedı ama gecmıyor bu oksuruk genız akıntısı gıbı dueuyor anlamadım bır sey de cıkmadı neden boyle ılk defa böyle oluyoruz buda baska bır salgın mı 

5 Cevaplar

0 oy
(1,739 puan) tarafından
Kozalak surubu ver cnm birde ayak altına sarımsak zeytinyagi sur corap giydir yatirirken malesef çoğu kişide ve çocuklarda var bnm oglumda da vardı burun akintisi öksürük de başlıyordu hemen bunları uyguladım şükür salidan beri iyi
(394 puan) tarafından
Suan soğuk buhar verıyorum canım burun akıntısı yok kı anlamadım degısık bır sey sarımsaklı zeytınyagını bende uygulayayım ama vıks falan surdum hıc faydası olmuyor psıkolojım bozuldu artık nöbet tutuyorum basında oksurdukce ıcım gıdıyor yarın tekrar goturucem özele bakalım ne dıcek o doktorumuz
(1,739 puan) tarafından
Kuru  öksürük odanın nem dengesi düşükse de oliyor  cnm evinz merkezi sistem mi yoksa özel kombi mi kendiniz mi yakıyorsunuz tavsiyem odasında buhar makinasi kullanın bizimki merkezi sistem yanmaya başladığında acıyorum her gece belli bi süre
(394 puan) tarafından
Ondan da olabılır ama kızımın öksürüğü balgamlı kuru değil daha çok balgamlı oksuruyor genız akıntısına baglı sanırım doktora gotursum alerjı tozu verdı bırde hava verdı bugun basladım faydası olur ınsallah ya
(394 puan) tarafından
Kuru öksürük de oluyor balgamlı da oluyor burnu tıkalı bence ondan da dolayı oksuruk yapabılır
-Reklam-
0 oy
(1,385 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Geniz akintisindan bizdede cok.yaza kadar zaditen kullanin dedi alerjik dedi bide bitkisel öksürük surubu verdu oda iyi geldi bize

(394 puan) tarafından
Benım kızımda 3 yasında daha önce grintus mu be vardı onu kullanmıştım ama faydası olmayınca tekrar almadım bu surubu yarın aldırayım hemen faydası olur ınsallah bzıe de şifa olur çok tesekkur ederım
(394 puan) tarafından
Hatmı cıcegı öksürüğe çok ıyı gelıyyor dıyolar bu surubun ıcjnde de var mı
(1,385 puan) tarafından
Var canim bizde grintus ve prospan kullandik dahs önce en ise yarayan bu oldu
(394 puan) tarafından
Tamam canım çok tesekur ederım Allah razı olsun
(1,385 puan) tarafından
Sağol canım inşallah ise yarar
0 oy
(158 puan) tarafından
Az once bi postta gordum bende. arkadaş soyle yazmış

Çok etkili bir kür diye  (iki tatlı kaşığı pekmezi bir tatlı kaşığı sirke birazda limon sıktım öğlen akşam verdim)
(394 puan) tarafından
Bende yapayım canım cok tesekkur edeım ınsallaj gecirir oksurugunu yavrumun
(158 puan) tarafından
İnşallah cNm
0 oy
(7,659 puan) tarafından
Şimdi oda sıcaklığı çok önemli. 22 derece olmalı. Fazlası öksürük yapar. İkinci olarak da baş ucuna büyük bir buz parçası koyun ve odasının kapısını kapalı tutun. Odaya nem yapıyor ve öksürüğü hafifletiyor. Başından yüksekte olsun bu buz
(394 puan) tarafından
Oylemı sımdı soguk buhar verıyorum basucuna sogan karanfıl koydum bıde buz yapayım hemen ınsallah faydası olur mahvoldu öksürmekten kızım
(7,659 puan) tarafından
Soğuk buharı bilmiyorum ama buz faydalı oluyormuş
(394 puan) tarafından
Dün de buz yaptım bugünde koydum buz soğan ne bulursam yapıyorum yapmadıgım bırnsey kalmadı bıraz faydaıs oluyor gıbı ama pksurmeyı tam kesmıyor
(7,659 puan) tarafından
Buz baya faydalı aslında. Kapısı kapalı mı
(394 puan) tarafından
Kapalı canım kapattıyorum kapısını gece 4 tennsonra da kesılıyor öksürüpiğü
0 oy
(7,358 puan) tarafından
salgın mı var bilmem ama öksürmekten sesim gitcek
(394 puan) tarafından
Sizde mi öylesınız grıp falan mı oldunuz oncesınde yoksa bızım gıbı durduk yeremı oldunuz bızım bırnsey yoktu durduk yere basladı oksuruk gece cok teelıyoruz kalın gıydıremoyorum hıc
(7,358 puan) tarafından
sabah bi baktım boğaz yanması sonra öksürük midem kötü kusuyom arada hamileyim boğazım ıyce giti sesim gidip geliyo
(394 puan) tarafından
Cok gecmıs olsun sızede bıde hamılesınız dıkkat edın Rabbım şifa versın inşallah
(7,358 puan) tarafından
sağol aynen canım işallah gecer

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 72 göst.
28 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 46 göst.
27 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Z.bekar (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 52 göst.
25 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Neslipep (880 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 132 göst.
6 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 34. (351 puan) tarafından soruldu

378,307 soru

11,323,109 cevap

34,773 kullanıcı

...