0 oy
235 göst.
Diğer kategorisinde (1,609 puan) tarafından
Kizlar üst kat komşularımız iyidir azacik tartissakta bir kotuluklerini bir şeylerini görmedik bugün 7 de polis dayandı kapıya hayla burdalar üst kattaki in kocasını aldılar eşimde yanlarında şimdi merak ediyorum ne olduğunu polis kendisi bizi aradı dedi ama kapı çaldıkları da açmadı adam kapıyı polis baya bagirdik kapıyı aç diye falan açtı aldılar aldılar adamı bizde korktuk birden ne oldu bilmiyorum eşim gelsin öğrenecem gece ben sesler duydum aslında pat küt bir şey kırma sesi gibi bir şeyler aklıma kötü kötü şeyler geliyor 3 çocuğu var karısı var yazık günah çocuklara 

2 Cevaplar

0 oy
(346 puan) tarafından
Kız haber et nolur banada merak ettim Allah'ım korusun eşini cocuklarini
(1,609 puan) tarafından
Biri şikayet etmiş canım uyusturucu aramışlar evde bizdende ifade aldılar gittiler polis
(386 puan) tarafından
Ayyyyy bende karısını falan öldürdü sandım Allah'ım yaa ilk çocuklar aklıma geldi vallahi:(
(1,609 puan) tarafından
Kız bende akşam sesler duydum korktum dedim kesin bir şey yaptı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizde buna benzer şeyler yaşadık 23 kasımdı galiba üst komşumuz ile aramız bozuktu silkeleme sesten dolayı felan neyse sabah 5 civarı bir uyandık binada çevik kuvvetler kapılarını çalmadan kapıyı kırmışlar kıyamet koptu saatlerce sürdü arama karısına göre kocasının suçu yokmuş bir telefon görüşmesi yapmış ondan dolayı almışlar felan ama sanmıyorum duyduğuma göre silah kaçakçılığı yada büyük birşey daha var kelepçeleyip götürdüler 3 gün sonra geri saldılar yani bu ben taşındığımdan beri 2. Baskın 
(1,609 puan) tarafından
Bizimde evde uyuşturucu aramışlar biri şikayet etmiş
tarafından
İyi yapmışlar vallah kadına çocuklara yazık ama böyle adamlara iyi yapıyorlar
(1,609 puan) tarafından
Hiç öyle birinde benzemiyor du kız

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 740 göst.
0 oy
4 cevap 151 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Hfee6oolhddd5u (110 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 45 göst.
17 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nisan KC (4,068 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 72 göst.

383,297 soru

11,471,258 cevap

35,076 kullanıcı

...