0 oy
104 göst.
Diğer kategorisinde (242 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Oğlum 3 yaşını 2 ay geçti

2. Bebeği istiyoruz 3 ay önce boş gebelikten kürtaj oldum doktor istersen tekrar yapabilirsiniz dedi oğlumun kardeşi olsun istiyorum Allah tekrar nasip ederse araları 4 yaşı geçer etrafındakiler arayı biraz daha aç diyo ama oğlum yalnız zaten ben hem yeniden bir bebeğim hemde oğluma kardeş istiyorum kendimi hazır hissediyorum hem seneye bıraksam okul kreş derken daha zor olur gibime geliyor nasip kısmet bakalım 

2 Cevaplar

0 oy
(1,251 puan) tarafından
Bence sizde istiyorsanız beklemeyin başımıza talihsiz olaylar gelebiliyor beklemek sadece vakit geçirtiyor akraba daha yeni işte ikinci çocuğa karar verdiler 2 yasındaydı ozaman çocuk şimdi 6 ya girecek 2 inci anca oldu nasip kısmet belli olmuyor ben çok ertelenmesi taraftarı değilim ne olacağı belli olmaz çünkü Allah ım inşallah nasip eder 
(242 puan) tarafından
Biz aslında oğlum 2 yaşındayken istiyorduk hiç korunmadık ama anca bir sene sonra olmuştu bende beklemek istemiyorum
(1,251 puan) tarafından
Bekle diyen illa olacaktır kızacaklardor bana ama bencede kesinlikle bekleme ne olacağı bilmiyorız zaman ve yaşımız geçiyor bak kendin yaşamasın koskoca 1 sene ve sonunda üzüntü oyüzden düşünceler varsa ertelenmesini doğru bulmuyorım inşallah kısa sürede Rabbim nasip eder
(242 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum ne yapacağımızı bilmediğimiz bir dünyada yaşıyoruz ve biz bence bu 2 . Bebeği hakediyoruz Allah'ın izniyle bakalım
-Reklam-
0 oy
(3,100 puan) tarafından
4 yaş ideal 

Bende yukarıdaki yorumu yazan arkadaş gibi düşünüyorum 

Ilerde ne olacağı belli değil 

Bugün sağlıklıyız yarın ne olacağı belli değil. Ablam bekardı 27 yaşında kansere yakalandığında şimdi 2 yıllık evli 31 yaşında ama doktorlar çocuk fikrine karşı. Kisacasi istiyorsan erteleme. Gönlüne göre olsun.
(242 puan) tarafından
İnşallah herkesin hakkında hayırlısı olsun

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 105 göst.
14 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mdbk (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
3 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 150 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
23 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysegul&20 (3,428 puan) tarafından soruldu

381,002 soru

11,406,524 cevap

34,943 kullanıcı

...