0 oy
442 göst.
Diğer kategorisinde (316 puan) tarafından

Geçmiş olsun hanımlar

Depremi his edenler oldu mu? 

Bir maraş depremini yaşayan biri olarak duyunca çok korktum buraya yazmak istedim. İyi mısınız? :'(

23 Cevaplar

0 oy
(2,666 puan) tarafından
Ben esenyurttayim hiç hissetmedim
(316 puan) tarafından
Anadolu yakasında his edilmiş baya Bursa'ya yakın diye
tarafından
Uyku halindeyken yataktan düştüm dolaplar geldi gitti ve kızım çığlık çığlığa uykusundan uyandı
(139 puan) tarafından
Bende esenyurttayim kahvaltı yapıyordum Bi anda telefonuma uyarı geldi yakınlarda 5. Büyüklüğünde deprem olacak dedi inanmadım aradan 20 saniye geçti eltim hemen koştu deprem oldu dedi ama ben hissetmedim nedense o uyarıda Bi tek benim telefonuma gelmis
-Reklam-
0 oy
(5,734 puan) tarafından
İstanbul Tuzla dan hiç hissetmedim 
(5,734 puan) tarafından
Evet şifa mahallesi
(535 puan) tarafından
Hm bende yayladayim  yakinmisiz yine acaba tanıdık komşu falan da tanımıyor muyum diye düşündüm :)
(5,734 puan) tarafından
Ahahaha keşke öyle olsaydı
(535 puan) tarafından
Dimi güzel olurdu valla :D
(5,734 puan) tarafından
Aynen ☺️
0 oy
(8,385 puan) tarafından
Uyuyordum gardrops öyle bir sallandı ki uykudan uyandığım gibi beşikten kızımı alıp çocuk odasına büyük kızı yanına kaçtım. Çok korktum. Annem aradı sarıl yavrularına kızım diye 5. Kattasın sakın kaçayım deme diye ağlıyordu annem bursa da çom kötü sallanmış sokağa atmış kendinş hemen.. 
(10,080 puan) tarafından
Ay yemin ederim ben ya annem aradi diyoki napicaksin 2 cocukla insen inemezsin dikkat et :(
(13,103 puan) tarafından
Beni de annem aradımkorkuöi ağlıyor napıyorsun sizin orada oldu mu diye çocukların yanından ayrılma diyor
(8,385 puan) tarafından
Aşırı korkuyorum şuan eşim de yok kandilliden bakıyorum artçılar devam ediyor. Aradım eşimi gel bizi köye götür hemen diye kaynanamın evi tek kat en azından köyde diye. Herkes önlemini aldın kuzum çantalar hazır olsun beklenen Marmara depremi yaklaşıyor sanırım :(
(13,103 puan) tarafından
Allahım korusun
(8,385 puan) tarafından
Amin canım bilmiyorum şuan size de oluyor mu ama sanki hala sallanıyoruz gibi hissediyorum hep.
0 oy
(1,444 puan) tarafından
Istanbuldayım iyiyim canım panik oldum.ister istemez  acaba siddetlenecek mi diye bekledim ailem 6 subat depremini yaşadığı icin psikolojik olarak etkilendim  

Oğlumun okulunu aradim hissetmemisler kıyafetlerimi giydim hazir bekliyorum olursa ogluma koşayım 
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Çanakkalede de hissedildi ya emziriyordum korktum birazzz
0 oy
(5,366 puan) tarafından
Orada yaşayanlara geçmiş olsun ben Ankaradayım yinede korkuyorum oradakilere Allah yardım etsin 
0 oy
(1,720 puan) tarafından

Baya sallandık ya biz dışarda arabadayiz şuan :(gecmis olsun rabbim beterinden korusun inş :ermm:

0 oy
tarafından
İyiyiz şükür. Her deprem olduğunda rüyamda görüyorum. Dün gece de bitane ince uzun sopa gibi aksesuar var onun yerini değiştirdim dedim deprem olursa bu buradan düşer mi diye. Sabah kardeşim mesaj attı deprem oldu 5.1 şiddetinde iyi misiniz diye. Şimdi de kayınvalidem aradı. Şükür pek bir şey yok sanırım. 
0 oy
(268 puan) tarafından
Bizde Kocaeli'ndeyiz. Hissatemedim rabbim beterinden korusun 
0 oy
(1,175 puan) tarafından
İstanbul Arnavutköy de oturuyorum ben hissetmedim ama hisseden olmuş. Ben ayakta koşturuyordum o sıra çocuklara kahvaltı hazırlıyordum o yüzden olabilir.
0 oy
(610 puan) tarafından
Hissettim ben keşke hissetmesem çünkü çok panik yapıyor ve etkisinden çıkamıyorum bir süre. Rabbim beterinden korusun
0 oy
(7,447 puan) tarafından
İstanbuldayım Anadolu yakası hissetmedim kaya zemindeyiz eşim söyledi o da hissetmemiş ama duyunca çok korktum ağladım iki çocukla nasıl çıkarım diye bişey olursa Allah'ım korusun 
0 oy
tarafından
Sakaryadayim kısa ama şiddetli hissettim şimdi elim kolum boşalmış oturuyorum kızım yanımda:( 
0 oy
(17,880 puan) tarafından
Cok cok gecmis olsun :(
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Bursadayım uyuyordum rüyamda fırtına salladı beni çığlık attım o sıra deprem oldu uyandım o nasıl sallamak dolap üstüme devrilcek sandım umarım bebişim etkilenmemiştir:(
0 oy
(6,349 puan) tarafından
Cezaevindeydim hiç hissetmedim ama çıkınca tele baktım uyarı düşmüş Anadolu yakasındayim 
0 oy
(315 puan) tarafından
Ben İstanbuldayim uyuyordum nasıl kalktım kala kaldım çok korktum ikisinide hissettim Allah korusun hepimizi 
(1,752 puan) tarafından
Tabi ki evladımız da var :(
(315 puan) tarafından
Bende en çok ondan korktum zaten uyuyordu dışarda yağmur soğuk ilk evlatlarimiz geliyo aklimiza
(1,752 puan) tarafından
Valla öyle bnm görümcem de Sultanbeylinde oturuyor onun bide 7 tane çocuğu var Rabb'im korusun bizleri
(315 puan) tarafından
Rabbim korusun 7 çocuk kadın hangi birine yetissin
(1,752 puan) tarafından
Aynen öyle ya oda oyle diyor du valla
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Ayy sabah ablamla konuştuk işte buradaki ormanları falan hepsini Park yapmışlar dedi bana Ben de dedim ki yeşil alan yapıyorlar depreme karşı diye Yok ya dedi Öyle konuşuyorduk Demek ki ben de hemen sonra deprem olmuş Çok geçmiş olsun oda bursada
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Bursa dayım. Ayakta koltuklari duzeltiyordum esim panik atak zaten.. ev sağa doğru gitti resmen içimden sola dogru tekrar vurursa kesin yikilacak bu ev dedim oğlumu kucakladigim gibi oturdum ayakta duramadim. Uzun sürmedi allahtan. Bu gün evi satiliga cikartma karari aldik. Depremi yasadiktan sonra 5.1 de bu denli kayma hissetmemiz asla normal degildi cunku tüm site havuzun basina toplanmis oturuyorlar hala bir de ustune site grubuna 'akrabam bu evlerin insaat aşamasinda işci olarak calisti. Kazilan temeli oyun parkindaki cocuklar bile kazarmış' dedikten sonra zaten duramayiz yani.
0 oy
(300 puan) tarafından
Ben Esenyurt'tayım o saatte yatakta uzaniyodum hissetmedim gruptan msj gelince haberim oldu 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 188 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde ipek4161 (1,585 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 218 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 637 göst.
0 oy
12 cevap 413 göst.
1 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hanifemm (1,490 puan) tarafından soruldu

381,205 soru

11,412,170 cevap

34,956 kullanıcı

...