0 oy
21 göst.
Diğer kategorisinde (97 puan) tarafından

Çok şükür bugünde bitti darısı yarın a sabah 7 de kalktım büyük oğlanı doyurdum 8 de çıktık evden otobüse bindirip yolladım geldim eve diğer çocuklar uyanmış onlara kahvaltı hazırladım bir yandan da 1nbucuk yaşında ki kızımla uğraşıyorum tabiki hemen öğlen oluverdi zaten öğlen de 3 çocuğu hazırladım okul yoluna çıkmak için ortanca oğlumu okula bırakırken mecbur diğer oğlumla kızımı da yanımda goturuorum bir koro halinde çıkıyoruz evden ama çıkana kadar mahfoluyorum desek yeridir okuldan gel ev topla çamaşır yuka kuruyanlari katla ev supur sonra kızı doyur uyut giriş akşam yemeğine snra da büyük oğlum geliyor açım diyor onu doyur bulasik kaldır derken öğlenci oğlumun saati geldi aha şimdi girdim eve onu aldım geldim bi soluklanip yemek hazırlamam lazım eşim gelicek bi posta da öyle sofra kur kaldır bulasik yıka derken ödev de var bu arada ne ara gece oluyor bilmiyorum bu ne ay yine iyi yetisiom ama cok yoruluyorum yalan yok :)

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 47 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Birmucizeolsunn (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 19 göst.
0 oy
0 cevap 16 göst.
0 oy
20 cevap 364 göst.
19 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kibarhanim (273 puan) tarafından soruldu

379,173 soru

11,350,249 cevap

34,818 kullanıcı

...