0 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde (672 puan) tarafından
Kendim için 2 gecelik 2 pijama takımı 2atlet çorap patik hırka yelek hasta bezi ıslak mendil kağıt havlu

Bebek için 2 tane hastane çıkışı 1 tane tulum 2 tane alt üst takım 2 tane yedek eldiven 3 çorap 15 tane bez kalın battaniye normal battaniye pazen battaniye koydum

Eksik bişe var mı bu ikinci doğum ilk çocuğum Ağustos ayında doğmuştu bu kış olunca eksik bişeler varmış gibi geliyor 

6 Cevaplar

0 oy
(4,553 puan) tarafından
Kendin için terlikte koy yürütürler havlu nevresim lazım olabilir canım Ocak kaç benimde son 12 Ocak görünüyor 
(672 puan) tarafından
12 Ocak dediler banada ama abisine çektiyse Ocak başı gibi gelir
(4,553 puan) tarafından
Şartlar aynı öyleyse hayırlısıyla gelsin sağlıklı bir şekilde arkadaşlarda yazmış bak bebek için gerekli olanları göğüs pedide köy canım göğüs kremine başla şimdiden catlamasin göğsün sonra acısını çekiyoruz
(672 puan) tarafından
Oğlumda sütüm hiç akmadı ama göğüs pompası konulabilir
(4,553 puan) tarafından
Aynen canım hepsi aynı olmaz
-Reklam-
0 oy
(8,778 puan) tarafından
 emzik biberon Süt sagma makinesi makyaj malzemeleri lohusa terliği ve normal terlik havlu sampuan puset ve örtüsü alt açma örtüsü bunlar eksik
(672 puan) tarafından
Duş almıyacam orada almam gerekirse eşim getirir makyaj yapmıyorum yıllar oldu belkide
tarafından
Ama bak açılma için suya gir diyorlardi ben havlusuz rezil oldum sen bilirsin yinede
(8,778 puan) tarafından
Tabi yinede sen bilirsin doğumdan Bi kac saat sonra insan o ter ve kanla duşa girmek istiyor ve bazen açılma için suya girmek gerekiyor o an hazırlıklı olmakta fayda var
tarafından
Aynen eğitmen kız ben bilmiyordum suya gir dediler girdim çıktım havlu yok birde corana vuris çok hızlı o sıralar Allah'ım çarşaf verdiler sarıldım ikinciye girdim çarşaf ıslandı için buz gibi oldum üşüdüm zaten 13 saat sürdü çok yorulmuştum şimdi hemen havlu koyacağım
(672 puan) tarafından
İlk doğum da suyum geldi yataktan kalktıkça geri yat diyip durmuşlardı hemşire
0 oy
(4,921 puan) tarafından
Bende ocakta doğurdum oğlumu aynı saydiklari i koydum biberon göğüs pompası terlik kalın omzuna atmak için şal yürüyüşte attım üstüme 

Bide kahve yapma makinası cezveli ;) direk doktor içecek iç dediği gibi kahve bol su 2 bardak kola gün icerisinde içtim  sıcak su lazmdi mecbur 
(672 puan) tarafından
Mama yapmak için lazım olabilir kahve içemiyorum ya kaç kere denedim yapamıyorum ne yazık ki
(4,921 puan) tarafından
Sezeryan olacaksan eğer Nescafe icmen lazm hemen o narkozun etkisinden çıkman için . Bnm doktorum akrabamzdi kadın dogumcu yani bastıra bastıra kola kahve su  iç dedi elhamdülillah yaptım ikincide hiç  narkozu hissetmedim
(672 puan) tarafından
Normal doğum olacak bi aksilik çıkmazsa
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Devlet de mi özel de mi doğum yapacksn
(672 puan) tarafından
Devlette Kıbrıs'ta
(6,825 puan) tarafından
Devlet de ise sana  İç çamaşırı terlik bebeğe ağız mendili ve kışa denk geldiğimiz için bebeğe patik sana da bir ceket tarzı üşümemen için bişey koyablrsn
(672 puan) tarafından
Hırka koyuyorum çıkışta büyük ihtimalle kabanım üstümde olur buralar öle çok soğumadı ama gene de patik koymaya gerek var mı
(6,825 puan) tarafından
Bnm ki doğum Ocak sonu yada Şubat başı olacak şuanda havalar fena değil ama kışın geleceği zamana denk geliyor dışarısı ayaz atabilir bugüne göre değerlendirme cnm o zmni düşün
0 oy
(7,662 puan) tarafından
Çok saçma gelebilir ama kırmızı bir yazma ya da kırmızı bir bandana koyabilirsin.  Kırmızı kadınlık hormonu salgılanmasına yardımcı oluyor ve böylece süt gelmesini kolaylaştırıyormuş
(672 puan) tarafından
Koydum onu ama o amaçla koymadım musallat olmasınlar diye koyduydum
(7,662 puan) tarafından
Tövbeler olsun. Hiç o anlamda duymamıştım kız
(672 puan) tarafından
Duymuş oldun :)) annem hatta ben duşa girerken banyoya asardı şey derler lohusanın mezarı 40 gün açık kalırmış die tabi bu kırmızıyla ne alakası var bilmiyorum
(7,662 puan) tarafından
Allah Allah
0 oy
tarafından
Benimkide Ocak yada Şubat görünüyor kendine terlik havlu al canım mutlaka 
(672 puan) tarafından
Büyük ihtimalle terlikle giderim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 56 göst.
26 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Kbraaa.a (52 puan) tarafından soruldu
0 oy