0 oy
559 göst.
Diğer kategorisinde (190 puan) tarafından
Siz en çok ne zaman zorlandınız? 

Ben ilk aşamada zorlanıyorum dilini anlasam çok daha kolay olurdu gibi geliyor ve uykusuzluk çok zor.

51 Cevaplar

+2 oy
(1,404 puan) tarafından

İlk 1 yıl çok zor bana göre 1 yaşından sonra böyle seni az çok anlamaya başlayınca bana göre daha kolay oldu

(4,115 puan) tarafından
Bencede ilk 1 yıl çok zor
(1,404 puan) tarafından
1 yaştan sonrasida çok zor tabi bitmeyen sendrom felan ama anlıyorsun hiç degilse derdini , ama öncesi açmı tokmu gazımı var bı yeri mi ağrıyo diye düşünmeden edemiyorsun he bide diş var :D
(4,115 puan) tarafından
Aynen oyle:))
-Reklam-
0 oy
(1,176 puan) tarafından
13 aylık şu ana kadar hepsi zor valla bundan sonrasını da bilmiyorum yaşayıp görüyorum :)
0 oy
(13,804 puan) tarafından
3 yaştan sonrası resmen eziyet bence.  3 yaşina kadar her saniyesi süperdi. 3 yaşından sonra her anı zor bana göre. 
0 oy
tarafından
Ben çok çektim Allah yardımcın olsun yeni yeni iyiyiz diyelim 36 aylık cok zor günler yaşadık 
0 oy
(2,089 puan) tarafından
Uykusuz kalıyorsun evet emzirmek için full hala uykusuzm 25 aylık yeni kestim diyebilirim memeyi.

Uykusuzluga alistimda büyüdükçe dertleri daha da artıyor bence yani büyüyünce daha zor olacak.
0 oy
(1,072 puan) tarafından
1 yasa kadar olan dönem ve sonrası :;) ya i her dönemi 
0 oy
(6,198 puan) tarafından
2 yas 2 yaş 2 yaş 2 yaş 
tarafından
Welcome to 2 years sendrom :D
0 oy
(12,897 puan) tarafından

Dilimi anlayınca da ayrı dert 

Kendi fikirleri düşünceleri oluyor bıdır bıdır konuşuyorlar :) 

Uyumam gerekiyor dediğin de uykum yok oyun oynayalım diyor :)

0 oy
(493 puan) tarafından
Valla 27 aylık kızım var gayet güzel tuvalet eğitimi dışında oğlum var 5 aylık çok zor keşke hemen ayaklansa diyorum
0 oy
(255 puan) tarafından
En iyi zamanları küçük zamanlar canım gittikçe zorlaşıyor Allah'ım eksikliklerini göstermesin
0 oy
tarafından
 simdilerin kıymetini bilelim büyüyüp bir birey olduğunu anladığı zaman herşey daha zor bence 
0 oy
(195 puan) tarafından
Bence hiç kolay değil herşeyi zor dilini anlasanda zor valla yoruldum tükendim
0 oy
(3,249 puan) tarafından
Her zaman her an her ay her yaş... Hepsinin zorluğu başka. 
0 oy
(2,467 puan) tarafından
2 yaş sendromu kesinlikle bir oyuncağı istiyor benden veriyorum kızıyor bağırıyor tamam bırakıyorum diyorum yine ağlamaya başlıyor derdi ne anlamiyorum ki 
0 oy
tarafından
Beni bi korku sarıyor oğlum 12 yasina dogru gidiyor ve ben ergenlikten cok korkuyorum :/
0 oy
(768 puan) tarafından
Maşallah diyeyim 2 yaşinda henüz zorlanmadım daha inşaallah böyle uslu devam eder
0 oy
(12,533 puan) tarafından
Herkes iki yaş sendromundan bahsediyor sanırım o zaman. Daha bir bucuk yaşında kızım uslu uysal yormuyan bebektı

Her bebek özeldır unutmamak gerekir 
0 oy
(6,247 puan) tarafından
Bence büyüyünce zor çünkü şimdi hep gözümüzün önünde. Dışarısı artık çok kötü tehlikeli 
0 oy
(1,574 puan) tarafından
Bebekten bebeğe değişiyor benim bebeğimin mizacı soldavi huyuna gittin sürece iyisin yoksa yandın daha 5 buçuk aylık ama ilk iki ayı anlatılamaz derecede zordu şuan artık isteklerini anlatabiliyor uyarı veriyor bize hııı diye bizde deneyerek buluyoruz isteyip istemediği şeyleri biraz yetiştirme ve mizaciyla alakalı 
0 oy
(4,095 puan) tarafından
Ergenlik bence. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 190 göst.
12 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
8 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Emine S (15,854 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 238 göst.