0 oy
543 göst.
Diğer kategorisinde (1,375 puan) tarafından
Bı kaç gündür çok ağlayarak uyanıyor ve bazı yerleri gösteriyor burda birşey var diye .Dün gece böcek var yatakta beni ısırdı diye ağladı.Yatakta böcek aradık.Az öncede karşıyı göstererek orda birşey var ben korktum dedi.1 saat neredeyse ağladı başına gelen varmı bu durum ?

24 Cevaplar

0 oy
(178 puan) tarafından
Kaç yaşında cnm 
(1,375 puan) tarafından
3 yaşında
(178 puan) tarafından
Halamın kızı böyle yapıyordu. Ya izlediği bir şeyden etkilenmiştir ya da korkmuştur baska bir şeyden. Bol bol üzerine okuyun lütfen bebisin. Sünnet tektir Nas Felak İhlas Kevser Ayetel Kürsi ' yi tek sayıyla üzerine okuyun. Yani mesela 3 5 7 9 biz 11 kez okumuştuk hoca bize öyle soylemisti
(1,375 puan) tarafından
Tamam teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(3,105 puan) tarafından
Anneciğim böcek görürsen cesur bir kız ol vee terliğinle vur üstüne de 
(1,375 puan) tarafından
İşte ağlarken ne dersek diyelim faydası olmuyor.
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Telefon  izliyorsa ondan olabilir, bugün bı yere gittim TV de böyle ****** veya farklı şeylerin maskelerini takip takıp çıkartıyorlar, ben bile bi tuhaf oldum ve ne yazık ki bunu o çocuklar izliyor, hemen kapattirdim
(1,375 puan) tarafından
Niloya izler genelde içeriğini tam bilmyrm
(1,223 puan) tarafından
Karşısına çıktıysa sen farketmeden baktiysa etkilenmiş olabilir
(1,375 puan) tarafından
Yaa bilmyrm kayınvalidem bakıyor zatn acaba izledimi bana sadece Niloya izliyor dedi bir bakayım ona
0 oy
tarafından
Benim kızım da 3 yaşında ağlayarak uyanmadı ama iki defa uyanıp anne burada örümcek var korkuyorum dedi Ben de pek anlam veremedim yok kızım burası temiz dedim bak feneri açtım telefondan gösterdim tamam deyip tekrardan uyuttum
(1,375 puan) tarafından
Rüya olabilir ama böyle üst üste tekrarlanması canımı sktı benimde
tarafından
Yani çizgi filmlerde böcek örümcek bu tür şeyleri denk gelmedim var mıdır acaba oradan mı
0 oy
tarafından
Kesinlikle telofon kaynaklı telefon verme internete maruz birakma
(1,375 puan) tarafından
Telefondan birşey izlemez sadece 1.5 saat Niloya izler oda sabah ve akşam olmak üzere toplam
0 oy
(2,011 puan) tarafından
video falan izliyormu veya tv cunku oyle asiri etkisinde kaliyorlardi kizima ara ara telefm veryordum youtube kids diye rahatim sandim bak baya korkunç degisik videolar cikyorms hemen kestim vermedim aksamlari bolca felak nas okudum ona cok sukur gecti 
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Ben ben benim kızımda diyor adam var orayı gösterir burayı gösterir adam var artık eşime dedim ya birinin yanında dese dicekler adam kim kadın adam mı alıyor eve tövbe estağfurullah işte şimdi adam yok gitti öldü diye diye unuttu çok şükür 
0 oy
tarafından
Muhtemelen izlediği şeyler bilinçaltina yerleşmiş 
0 oy
(15,240 puan) tarafından
Gün içinde TV tablet bilgisayar oyunu falan ne varsa.kesin. bı de korkutan birisi var mı tanıdığınız çocuklardan ona dikkat edin bence 
0 oy
(335 puan) tarafından
Bizde aynı durumdayız bende yatıştırmaya çalışıyorum da ams işte durmuyor bazen
0 oy
(11,077 puan) tarafından
Benim çocuklar, komşu çocukları yüzünden istemediğim videolara maruz kaldıklarında uyku öncesi ve uyku arasında korktular. Bazen aklına bile gelmeyecek çok masum şeylerden bile korkabiliyolar, çocukların hayal dünyası çok geniş. İlk bikaç yoruma baktım da, babaannesi bakıyo demişsin kızına. Onlar yanında konuşurken falan bişiler duyduysa o yüzden de korkabilir
0 oy
(48,695 puan) tarafından
okuyun kuzuya evde dua acin sesli 
0 oy
(208 puan) tarafından
Bi kaç gün önce 3.5 yaşindaki kızım uykusundan uyanıp ağladı ama böyle nasıl ağlıyor hiç öyle ağlamazdı ağlayarak söylediği içinde ne dediğini anlamadım en son bana sarıl dediğini anladım sarıldım uyudu gece tekrar ağlayarak uyandı kucağıma alıp uyuttum sureleri okuyup üfledim elhamdülillah geçti sende bol bol oku canım
0 oy
(7,745 puan) tarafından
Ayy benim kızımda da var bir süredir. 3 yaşında. Mesela geçenlerde ben perdeyi açıyormuşum.  Ondan korkmuş. Çıldırmış gibi ağladı bana vurdu filan. Sonra bir ara farklı yerleri gösterip ağlıyordu ya da uyanmış sadece bir yere odaklanıp bakıyor filan. Rüya görüyor bence. Sorduğumda anlatıyor çünkü
0 oy
(315 puan) tarafından
İki gündür 3 buçuk yaşında ki kızım anne anne mensey bize gelmesin lütfen diyip ağlıyor. Bende kuzeni menesa sanıyorum tamm kızım gelmez diyorum.oda anne balkonu kapatın mi kapıyı kitledin mi mensey gelmesin diyor. Yok kuzum gelmez evleri uzak. Dedim bide birbirlerini öyle çok gören çocuklar da değiller bende bu kız dan neden böyle korkuyor diye eşime dedim. Eşimde sevmedi heralde dedi.bu gün yine anne mensey gelmesin dedi.bende biraz üzerine gittim neden annecim ne yaptı menesa sana bu yine anne mensey mensey dedi. Bende kim bu mensey menesa değil mi yok  mensey bu anne hayalet dedi. O an şok oldum ne hayaleti ne menseyi bu kız hayalete isim mi koymuş diye endişelendim. Sordum nerde bu mensey nerde gördün bu menseyi.yutube de bir kanal var anne oğlu baba çekiyorlar video Kuzey oğlunun adı saçma sapan maskeler takıp saçma sapan isimler takip video üretiyor lar ve ne yazık ki bu videoları çocuklar izliyor ben ne kadar izin vermesem de. Gizlice açmış ablası abisi oda o an menseyi kaydetmiş bilinç altına bide bu mensey gelmesin dedikçe ablası abisi gülüyorlar. Onlar kimden bahsettiğini biliyolar miş meğer şimdi kumandayı sakladım. Çizgi film setinde ben bir kanal sadece açıyorum ne çıkarsa yarım saat izlesinler. Trt çocuk ta interneti televizyon dan kestik insalah unutur sende bol bol oku inşallah gecer
0 oy
(1,017 puan) tarafından
Canm korkmuş kuzucuk :) yatmadan önce oku çocuğunu Yasin suresi oku en olmadı yastığın altına kuranı kerim koy ben oyle yapardım :)
0 oy
(3,389 puan) tarafından
Benim kızımda Bi araya anı gösterip söylüodu şükür geçti
0 oy
(1,294 puan) tarafından
Ya tv de izledi yada hani birisi korkuttuysa zararli bisey yapınca ondan da olabilir
0 oy
(1,191 puan) tarafından
Izlediği birseyden etkilenmiş canım hem bol bol oku hemde gün içinde takip et izlediği seyleri benim oğlumda aynı boyleydi gece böcek de aradık yatakda duvarda gezen adam da aradık sonuç trt çocuk da çıkan doru at filminden korkmuş bide hhayvanları çok sever bizimki uyurken havliyordu sonra ağlıyordu gündüz  baktim koca koca saldirak köpekleri izliyor onu korkularindan uzaklaştırın
0 oy
(583 puan) tarafından

Tam emin olmamakla beraber böyle bişey duymuştum çocuklar bilerek yaparmış ilgiyi üzerine çekmek için kendi hayal dünyası olurmuş ama sizin ki uykudan uyanmış sanırım. Rüya fln görmüş olabilir bol bol Felak,nas ,ihlas ve Ayetel Kürsi okuyun <3

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 395 göst.
5 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
42 cevap 1,096 göst.
3 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Mlhcnt (13 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 279 göst.
30 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 304 göst.