0 oy
263 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
26 haftalik oldum ilkinde boyle değildim hamile iç çamaşırı hamile taytı eşofmanı ne giysem beni darliyor sıkıştırıyor Sanki hiç rahat edemiyorum nerdeyse çamaşırsız uyuycam onusa içim kaldırmıyor hijyenik değil ayrıca deprem bolgeisndeyiz hala korkusu var o şekilde yatamam napicagimi şaşırdım uyuyamiyorum 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Genis biseler giy canim ic camasiri giyme uzerine genis seyler giy kisa sortlar flan
tarafından
Canım hepsini bir neden de büyük aldım ama niye böyle oluyor bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Ben hamile olmadığım halde darliyor kız benim bacaklarım çok çabuk şişer ağrır morarie yani normal bir bacağım yok o yüzden kilotla bile yatmak yük.oluyo
(1,219 puan) tarafından
Aynı şeyleri ben hamile olmadan yaşıyorum pijama mi falan çıkarıp ona sarılıp yatıyorum kocam diyor manyakmisin diyorum aninbisi olsa giyerim nerde diye aramam
tarafından
:D Allah seni ya güldürdün
(1,219 puan) tarafından
Napim kız deprem bölgesi:)
tarafından
Bende antepdeyim valla korkuyorum napicam bilmiyorm o panikle böyle çıkarım falan tövbe
(1,219 puan) tarafından
Yok Allah korusun ya
0 oy
(9,600 puan) tarafından

Hamile kilodu al canım e bebekten hiç tötünde yok gibi hissetmiyorsun o kadar esnek :)

tarafından
Canım almaz olur muyum hatta bir beden büyük aldim hep ama yinede sıkıyor beni
(9,600 puan) tarafından
Ay bilemedim ki napsan kısa taytlardan al babana donlarından
tarafından
:D kocamın rozetlerini tunik gibi giyiyorum zaten de alt sıkıntı ya
0 oy
(2,612 puan) tarafından
Bende öyleyim 2. Bebeğim bişe giydim mi sanki beni sıkıyor
(2,612 puan) tarafından
Evet mide bulantısı var kızımda 2.5 yaş üstelik bide gece uyanıp yanıma geliyor iyice patlıyorum dun gece eşimi kaldırdım yataktan patladım diye
tarafından
Benimkide 18 aylık Suan kaç haftaliksin
(2,612 puan) tarafından
6hafta 3 gün canim
tarafından
Aa daha başındasn
(2,612 puan) tarafından
Evet canım ,,,☺️
0 oy
(5,969 puan) tarafından
Hamilelikte her şey fazla geliyor ya. Bol pijama falan giy çamaşır giyme altına bir şey olmaz
tarafından
Hepsi geniş ama sanki batıyor :(
(5,969 puan) tarafından
Dikişsiz külotlar oluyor onları dene bi
0 oy
(1,435 puan) tarafından
Off aynen bende oyleyim çok çok rahatsiz oldugumda camaşırsız uyuyorum napim dayanamayacak duruma gelince oyle oluyo em cokda sütyen çıkarıyorum o daha cok rahatsiz ediyo kaç haftalıksın 
tarafından
26 haftalığım ya cikarmak istiyorum ama deprem korkusu yüzünden yapamıyorum bişey olsa bu halde nasıl cikicam diye
(1,435 puan) tarafından
Gerçekten cok sıkıntı artık bisey olursa diye diye sonunda ustmuzu cikarmadsn uyucaz . Biz tarafda pek deprem olmaz oluncada bizde hazirlikli oluyoruz oyle şeylere öf ya
tarafından
Hiç belli olmuyor ben Antalyadayen oldu geçen baya sarsılmış evde olsam çok korkardım
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Yuksek bel iç çamaşırı giy canım 
tarafından
Var canim hamile iç çamaşırı ama yinerahatsiz oluyorum
0 oy
(104 puan) tarafından
Ben sudyen giymiyorum evde yaa göğüslerim çok büyüdü 22. Haftam benim de rahat edemiyorum artikk alt çamaşırı geniş aldım karnima kadar geliyor çok memnunum çok rahat ama sudyen olmuyor sporcu sütyeni de aldım ama yine de rahat edemiyorum 
tarafından
Ben sütyen giymiyorum zaten bir ay kadar kızım memeyi unutsun diye giydim de alt çok darliyor beni
(104 puan) tarafından
İsterseniz aldiklarimdan atayım size alabilirsiniz ben çok memnunum
tarafından
Canım var bende de hamile iç çamaşırı hepsi büyük beden aldım hatta yinede sıkıyor sanki beni
(104 puan) tarafından
O zaman bilemicem benimki hamilelere özel değil normal dikişsiz çamaşırım vardı çok rahattı ben büyük bedenlerini aldım karnım büyümeye başladı hala çok rahatım
0 oy
(11,074 puan) tarafından
Kuzu uzun elbise geceliklerden al. Çamaşır giyme uyurken. Deprem çantan vardır illa ki ona da çamaşır stokla, korkun deprem bölgesi diye ya. Ne giyersen giy sıkıyosa ya dayancan ya giymicen yani.. 
(11,074 puan) tarafından
Karnın büyüyo ya iyice ondan olabilir. Bana da ilk büyümeye başladığında oldu aynısı, daral geldi. Bi süre sonra kendiliğinden geçti
tarafından
Neyseki yatağıma kavuştum ama henüz uyuyamadım :)
(11,074 puan) tarafından
Olsun en azından kocanlasın :D kocan da kocan asffsdff
tarafından
Ahahah canım kocam evi tertemiz kullanmış :D ❤️
(11,074 puan) tarafından
Aferin ona böyle akıllı olsun :))

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,653 göst.
4 Mart 2019 Aile kategorisinde nhnmtn (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 63 göst.