+1 oy
304 göst.
Aile kategorisinde (390 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
jvjchchxgxgxhcjvkblbbkvjchxgzfxhckv

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende öyleyim onun için az insan her zaman daha iyi ve huzurlu sayılı kişiler ile konuşur um tsnimdagin yabancı olanlar her zaman yakınındakilerden iyidir 
-Reklam-
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Bende öyleyim kimseyi göresim arayasim gelmio 
0 oy
(771 puan) tarafından
Yemin ederim ayni ben kimseye tahammulum kalmadi kimseyle konusmak bile istemiyorum bir yere gitmek zulum evden cikasim gelmiyo sadece esim ve kizim yetiyo baska kimseyi istemiyorum sebebi cevremizdeki insanlarin sacma sapan halleri iste uzaklastiriyolar kendilerinsen kabugumuza cekiliyoruz bizde 
(1,339 puan) tarafından
Eşim kızım ve annem. Gerisi boş benim için
0 oy
(2,379 puan) tarafından
Tabi cnm herkes öyle sırtını çocuklarına daha sana hiç bişey olmaz en başta Allah'a ... Kendini düşüncen bencilsen az da cirkefsen ve ağzın laf yapıyorsa helal olsun bu dünyada yenilmezsin .annem de öyle değişik doğum yaptım nerdeyse düşman oldu 4.5 sene olacak surkeli ***** mısın algın yok zekan yok salakliga tahammülüm yok gibi laflar eşim desen işine geldiği igibi .. safsin uyanık ol kapasite yok böyle der annem .Ablam da anneme uyar duşa kabinin kirli baskasi dese gücüne gider ama , ben deynce gitmez bide temizliyorum dediğim halde iyice incelemiş inkar ediyorsun diyor bana çatlak ya naif olursan ezilirsin naif olma.kirilgan ol bak bı işyerini nasıl kafama taktım evime yansityim baskalarin şansı yaver de gidiyor , benden de kimse korkmaz bana lafları rahat derler işyerinde de öyle bırine sert yapsam sorun olur elime yüzüme bulastirirm kimseyi sikayt etmem etsem bile bana döner aman n
(310 puan) tarafından
Ayni benim annem gerçekten de doğumdan sonra bi tuhaf oldu sanki o doğurdu değişti. Hiçbir işimi beğenmez biri hakkımda konuşsa savunmaz hep bi yerme hep bi laf sokma . Kızınım ben senin dimi azıcık sevgi göstersen nolur yani Böyle yaptıkça soğudum insanlardan ben de
0 oy
(7,991 puan) tarafından
Sitedeki herkes senin gibiymis baksana ☺️☺️☺️
(390 puan) tarafından
:) :) :) hep sitedelermis megerse ben de yalnizim saniyordum
(7,991 puan) tarafından
Dimi :) :) :)))
0 oy
(1,339 puan) tarafından
Kaynana görümce kardeşlerden bazıları ve tüm 2. Derece akrabalar ve tüm arkadaşlar. Hiç birini sevmiyorum. Dediğine sonsuz katılıyorum. Mesela ablam benden 20 yaş büyük. Benle yaşıt çocukları var. Hep en iyi benim çocuklarım olsun der. Kimse umurunda değil. Sebepsiz çekemez beni. Diğer kardeşlerini de.yengelerim desen abimin eşleri onlar tam bir yılan.  Bende bu durumda kimse ile yakınlaşmadan sadede merhaba merhaba olarak resmi görüşüyorum. Hele arkadaş aamaaaan benden uzak Olsum
0 oy
(1,724 puan) tarafından
Sırf banada bu yüzden insan sevmiyor o derler ama ben çok dikkat ederek seçiyorum bunu yapan bunuda yapar mantığı ile ilerliyorum hoşuma gitmiyor yazdığın gibi durumlar 
(390 puan) tarafından
evet bana soguksun diyor komsular.bu yaz aralarina oturdum asagi kamelyaya.neler konustuklarini merak ettim.ya yanlarjnda olmayan birini cekistiriyorlar da birbirlerine ustunluk kurma laf sokma basla bisey yok

İlgili bir soru bulunamadı

381,451 soru

11,420,070 cevap

34,975 kullanıcı

...