0 oy
92 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,208 puan) tarafından
Kızlar kızım 19 aylik. Normalde iştahı iyidi ama sonra zamanlarda eskisi gidi yemiyor. Ishaldj düzeldi. Kahvaltı da her gün bi yumurta yerdi mutlaka şimdi onuda yemiyor. Kahvaltısını güzel uapardi şimdi.hep reddiyor. Pankek yapiyorm eline aliyor bi iki isiriyor sonra hep atiyor. Çorbalar yemekler neler neler yapıyorm yok yemiyor. Biraz önce uyudu mama diye kalkiyor çorba isittm yemedi. Her gün uyuyacağı vakit böyle mama diyor kalkiyor veriyorm yemiyor. Gerçekten o kadar yoruldum ki bu durumdan. Çok mu üzerine düşüyorum zorluyorm. Biraz kendine haline bıraksam yer mi...?? Sizin boylr başınıza geldi mi

5 Cevaplar

0 oy
(7,936 puan) tarafından
Yemek saatleri nasıl? Bir de oyunla filan yedirmeye çalışın 
(1,208 puan) tarafından
3 ana 2 ara öğün . Yapiyorm veriyorm ben yicem djyor onada izin veriyorm döke saça yiyor keşke hepsini yesede dökse tek bi iki yiyor sonra istemiyor
(7,936 puan) tarafından
Çok fazla yiyor. Yani ara yok. Canım kendinden düşün. O kadar sık mı yiyorsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geldi canım oğlum 11 aylık neler çektim neler you plus kids başladım doktor önerisiyle iştahı aşıldı şimdi 
0 oy
(361 puan) tarafından
Benim kızımda 15 aylık. Bende aynı durumdayım çok sıkıntı yaşıyorum. Zar zor çorba yediriyorum. Aç kalsa umurunda değil bir dk bile yerinde durmaz. 11 aylıkken bir diş çıkarma dönemi girdi. Ondan önce kahvaltıda yumurta patates ne olursa yerdi bir kase avokado muz peynir bilmem aklına gelen karışım yapardım yerdi. Akşamları mutlaka çorbasına ekmek doğrardım. Köfte falan yerdi patates püresi. Diş dönemi girdi çocuk yemeği unuttu resmen. O gün bugündür zar zor ağzına tıkıyorum. Mama istiyor bizimki de mamadan vazgeçirmek istiyorum. Evde olunca gündüz mama vermiyorum gece yatarken ve uyanınca veriyorum. Eğer ki dışarı çıkarsak o zaman mama veriyorum. Bende ne yapacağımı bilemiyorum inan ki ne pilav ne başka yemek yemiyor atıyor. Seçiyor. Ve kaç aydırda aynı kiloda kilo alımı da yok 
0 oy
(540 puan) tarafından
Benimkinin 19 aylık olmasına 9 gün kaldı ve şimdiden iştahsızlaşarak sinyal vermeye başladı sanırım. Kaç gündür mama mama diye hiç tutturmadı. Yemek istemiyor sevdiği şeyleri bile yemiyor. Üstüne gitmiyorum ama aç gezdikçe ben üzülüyorum bu süreç ne zaman geçer bilmiyorum 
(1,208 puan) tarafından
Kaç kilo ki canım. Mamayi 1 yaşında kestm ben. Mamada etki eder istatina
(540 puan) tarafından
Mama derken acıkınca yemek isteyince mama diyor :) ben de 14 aylıkken falan kestim mamayı
(1,208 puan) tarafından
Yorumu yanlış yazmism canım:)
0 oy
(12,932 puan) tarafından
Kızlarımız eşit diye hatırlıyorum canım. Defne'nin iştahı her zaman güzeldi yemek seçmezdi. 3 haftadır iştah komple gitti hiçbir şey yemiyor sadece biberon istiyor. İlk önce bir gün var Bir gün yok şekilde ilerledi iki üç gündür tamamen kesildi. Doktor en üstte 3 tane azı dişlerinin birden çıktığını o yüzden huysuzluk iştahsızlık yaptığını yemek yemediği zaman zorlamam gerektiğini söyledi ama yine de yemek yemediği zaman ben de çok üzülüyorum canım inşallah atlatırlar diş de büyümenin bir evresi
(1,208 puan) tarafından
Evet canım çok bisey yok aramızda. Sen ikinciyi doğurdun mu arada.. inşallah duzelirlerbende dişe bağlıyorum canım çünkü asla böyle yapmazdi
(12,932 puan) tarafından
3 sm açilma ile geziyorum dünden beri ilerleme yok canım bekliyoruz
Götürdüm Dr azı dişlerinden dedi. Kalan dişleri anlamadım bile nasıl çıktığını

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 51 göst.
0 oy
4 cevap 124 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,626 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 143 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,626 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 134 göst.
16 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozlemyc (408 puan) tarafından soruldu

385,253 soru

11,520,901 cevap

35,184 kullanıcı

...