+1 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Evime geldim çok şükür korkunç bir manzarayla karşılaşmadım gayet temiz buldum kızımı uyutali saatler oldu kahvemi içip dusumu aldım ama niye uyumak yerine burda olduğumu bende bilmiyorum :) siz neden uyumadiniz 

7 Cevaplar

0 oy
(1,893 puan) tarafından
Ayy hayata bak maşallah ne güzel benim bebeler hala uyumadı :(
tarafından
Kız deme öyle benim ikinci yolda bakalım oda uyuyacak mi :)
(10,047 puan) tarafından
Neden uyumuyolar ama sabah kacta kalkiyolar
(1,893 puan) tarafından
İnşallah uyur uyuyan bebek candır
(1,893 puan) tarafından
İkisi de gün içinde çok yoruluyor ben uyutmasam da kendileri bir köşede uyuyor sonra da gece uykuları gelmiyor 1i 2 yi buluyor uyumaları
tarafından
Amin canım valla bende dua ediyorum ablasına benzesin diye
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben de yakında evime kocama kavuşacam çok heyecanlıyım :) evi nasıl bulurum bilemiyorum ama temiz bulurum diye düşünüyorum :) ben de bilmiyorum neden buradayım kaşınıyorum galiba uykusuz kalma arsızlığı oluşmuş :)

tarafından
Aynen öyle oldu valla :D insan yatağını falan özlüyor
tarafından
Benim de nişanım gelmişti kan yani 3 cm açıklık vardı doktor dedi normalde eve gönderiyorum ama seni göndermeyeceğim ertesi sabah doğurmuştum inşallah sende bir avaz da kurtulursun ❤️ teşekkür ederim bebeğim inşallah  ❤️

Ben oğlumun sağlık sıkıntısı nedeniyle bide deprem falan araya girdi okullar uzaktan oldu maddiyata etken annemlerde yaklaşık 11 aydır kalıyorum eşim de geçen ay döndü eve öğrenci olunca okullar açıldı eşim evimize geri döndü iş bularak tabi ki :) annemlerde oğlumun doğum gününü birlikte kutlamak isteyince burda biraz daha kaldım kutladık benim de evime dönme zamanım geldi aynı sevginin artık mutluluğunu ben de paylaşacağım inşallah yakında :D ❤️
tarafından
Senin baya büyük mutluluk Canm o zaman hadi hayırlısı ❤️ kavus evine
tarafından
İnşallah amin :)❤️
(12,681 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ♥️
İnşallah sende tez firsatta kavuşursun evine
0 oy
(766 puan) tarafından
Afiyet Olsun canim. Benimde kaynanamlar vardı gittiler evi topladım sildim. Şimdi çay içiyorum cipsi eşliğinde canım. 
tarafından
Ellerine sağlık afiyet olsun bende kirlileri bekledim astım öyle uzandım :)
(766 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür ederim :)
0 oy
(12,681 puan) tarafından

Güzelim ☺️

Biliyorsun kasılma sancı ilerlesın diye uğraşıyorum oturdum buraya girdim kaldım:)

tarafından
Ayyy senin heyecanın beni bastı zaten :D sen doğurana kadar ben catlarim burda ❤️
(12,681 puan) tarafından
Daha doğacak gibi değil ilerlemiyor sancı bklm teyzesi ♥️♥️
tarafından
Dur bakalım bence iki güne gelir bu paşa :) ay beni uyandırın ya doğuma falan gidersen
(12,681 puan) tarafından
İnşallah inşallah ☺️
Zaten gidersem doğuma ararım dua et diye
tarafından
Ediyorum zaten balım ❤️ paşayı wpnden bana hemen at bak unutma :D ay dur bakalım sende fragman izliycem önden üç ay sonrada bende aynı
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Bugün Bursa'da deprem oldu ya çok artçı deprem oldu hatta küs olan görümcem bile düşün beni evine çağırdı eşim gececi tek kalma dedi bende ona gittim ama yatamadım evimiz yakın beni eve bıraktı kızım uyudu benide uyku tutmuyor aslında bugün çok korkunç bir gündü sabah polis kapıda bir kaç saat sonra deprem 
tarafından
Geçmiş olsun deprem psikolojisini iyi bilirim yaşadım çünkü bende polis niye geldinki hayirdir
(1,571 puan) tarafından
Üst kat komsumuzu şikayet etmişler uyuşturucu için sabah 7 de geldiler polisler üst katta evi aramışlar
0 oy
(868 puan) tarafından

Benimde mışıl mışıl uyuyan oğlum birden uyandı ve 2 saattir uyumuyo hiç böyle yalmazdı ayaklarim koptu valla :(

tarafından
Ah bu annelik varya ne zor
0 oy
(13,825 puan) tarafından

Yine uyumayanlar postunda ben:woot:benim.rutin :) hos geldin evine 

tarafından
Sağol canım:) günaydın
(13,825 puan) tarafından
Gunaydinn:)

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 957 göst.