0 oy
129 göst.
Aile kategorisinde (197 puan) tarafından
Benim oğlum ayağa kalkmaya çalışıyor yakında beşikten atlamaya başlayacaktır onun için erken çözüm bulmak lazım nerde yatırmam gerekiyor acaba 

17 Cevaplar

0 oy
(9,503 puan) tarafından
Kaç aylık bilmiyorum benimki 9 olacak henüz sadece ayağa kalkıyor aşağı sarkmıyor zaten sağ sola dönse hemen bakıyorum
(197 puan) tarafından
Gece falan napcaz
(9,503 puan) tarafından
Valla ilk kızım 2.5 yaşına kadar yattı hiç düşmedi yani uyanır uyanmaz görüyorum çünkü karanlıkta yattıkları için kalkamıyor oek ayağa
-Reklam-
0 oy
tarafından
11 aylık ayaga kalkıyor beşikten şimdilik düşmez ama 1 yaştan sonra düşebilir ne yapacam bilmiyorum beşik 4 yaşa kadar kullanabilirim diye almıştım 
0 oy
(11,165 puan) tarafından
Kızım 19 aylık nerde denk gelirse orda yatıyor gene kanepede (ev sobalı olduğu icin)
0 oy
(1,176 puan) tarafından
Benim oğlum 17 aylıkken beşikten attı kendini o zaman dudakları felan patlamıştı dikkat et uyuduktan snra beşiğin boş kısmına ön kısmına . Minder yastık köy düşerse de canı yanmasın..
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Eltimin kizi kalkmaya başlar başlamaz kaynım beşiğe yükselti gibi bişey yaptı bayaa bir karış uzadı benim eşim ugrasmadi malesef ve oğlum bir defa beşikten düştü Allah'tan ben beşiğin dibinde yatıyordum her yeri yastık yapmıştım yastıkla yavaşlayıp benim üzerime düştü ondan sonra da yerde yatirmaya başladım aylardır da yerde beraber yatıyouz. çok dikkat et canım benim oğlum küçükken uyanınca beşikte ses çıkarırdı ben özellikle beşiğin etrafına oyuncak koyardım uyanınca ses yapsın hemen duyayım diye ama büyüdükçe ses çıkarmadan biseyler yapmaya çalışıyorlar Allah esirgesin evlatları büyüme Zamanı çok meraklı oluyolar insanın aklına gelmeyecek şeyler yapıyorlar 
0 oy
(2,735 puan) tarafından
En güzeli yer yatağı ( montessori). Gece milyon sefer bunu düşünüp uyuyamıyordum, uzun süredir kafam çok rahat. 
0 oy
(2,303 puan) tarafından
Beşiğin kademesi var mı? Ben aşağı almıştım. Derinde kalmıştı yani. Düşmez öyle de. 
0 oy
(482 puan) tarafından
Yanımda yatiriyorum.esim gece vardiyasında çalıştığı için yalnız uyumaya alışkınım o sebeple her dönmesine uyanıyorum. Zaten kalkar kalkmaz kafama tekme yumruk ne gelirse vuruyor kalk ben uyandım der gibi ;)
0 oy
(276 puan) tarafından
Aynı sorun 1ayı geçik yerde yattım onunla en son park beşik aldım üst kademeyi kurmadım oyun yerinde yatırıyorum
0 oy
tarafından
Park beşik kullanıyorum. 7 8 ydan sonra alt kademesine indirdim şu an 25 aylık hala alt kademede yatıyor. Beşikten çıkmayı öğrendi uyanınca çıkıp kendi geliyor bende bazaya geçirmeyi düşünüyorum ama yatarken çok dönüyor baza korumalığı alsam yeterli gelir mi düşer öi bilmiyorum o yuzden tereddütlüyüm. Şu anlık park beşiğe devam bakalım
0 oy
(12,525 puan) tarafından
Bir yaşından beri odasında yatağında uyuyo 
0 oy
(1,477 puan) tarafından
10 aylık kalkiyo yürümek için gecede uyandığında hmm uyanıyom bnmle uyuyo sabaha kadar
0 oy
(1,443 puan) tarafından
3 çocuk büyüttüm büyük kızımı 2 yaşından sonra yerde yatırdım diger ikisini de park yatak var baktım hareketlendi direk üst tarafı iptal edip alt kısımda yatırdım sallanıyor da gece uyansa da sorun yoktu yani baya rahat oluyor park yataklarr yatagından çıkma derdide yok 
0 oy
tarafından

Ayaklanana Kadar yatırdım sonra sarkmaya başladı beşiği kaldırdım tek kişilik yatak dan yer yatağı yaptım 18 aylık filanda kendi odasında bazasinda yatmaya başladı 

0 oy
(564 puan) tarafından
Kızım ayaklanmaya başladığında yatağımın yanında yer yatağı yaptım orda uyuttum neredeyse bir yıldır ben yatağımda oda hemen yanında yer yatağında uyuyor
0 oy
(659 puan) tarafından
Bizim beşiğin kademesi var aşağı indirdim düşmez o şekilde 
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Beşigin yatağıni çikartip peteğin yanına yatak yapmıştım :) 
(197 puan) tarafından
Bak bu mantıklı öyle de yapabilirim

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 476 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 206 göst.
8 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 202 göst.
5 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu