0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

image

Migros’ta 2. Yüzde60 a düşmüş te molfix hiç kullanmadık kalıbı nasıl ?

8 Cevaplar

0 oy
(1,175 puan) tarafından
Ben kullanıyorum beğeniyorum 5 numara kullanıyorum mesela 

Kalıbı büyük yumuşak sızdırmiyor tavsiye ederim 
tarafından
İyi olduğunu duymuştum canım da Sleepy de  6 kullanıyorum ama moşfix 6 numara +15 kg diyor da kalıbına göre sipariş vereyim dedim teşekkür ederim :)
(1,175 puan) tarafından
Şöyle soyliyeyim. Bebeğim 5 aylık . 11 kilo Molfix 5 numara kullanıyorum slepy 6 kullanıyordum. Ben soruyu tam anlamamisim ☺️
tarafından
Benim oğlumda 11 aylık 13 kilo filan 5 aldım bakalım
-Reklam-
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Kalıbı diğer bezlere göre güzel canım. Sleppyde 6 numara kullanırken molfixte 5 numara kullandık biz. Güzel kaliteli.
tarafından
İşte istediğim cevap aynı bizim gibi teşekkürler ❤️
(8,969 puan) tarafından
Bu deprem zamanı baya yardımdan dağıttılar bize. Hemen hemen her markayi denedim. Molfix güzel
tarafından
Sağol canım :)
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Bebeğin kaç kilo benimkine dar gelmisti beş numara slppy bence saha genis
tarafından
13 kilo filan 5 aldım şimdi 6 büyük gelirse diye
(1,219 puan) tarafından
Altı büyük gelir evet ama  tabi benimki 15 kg falandi
0 oy
(298 puan) tarafından
Kalıp olarak tam yani küçük gelmiyor. Ama tavsiyede etmiyorum bozdular çünkü bezi incecik sızdırıyor sürekli. Dün merkeze hastaneye gidiyordum bebek kaynanamın kucağındaydı sıla ıslandım ben diyince baktım bez sızdırmış kar yağıyor işim 2 saatlikti hastanede Allah'tan yanıma yedek tulum almışım baktım bez bomboş beli sıkı yandan kaçmış idrar nasıl olduysa artık yeni bez arayışına girdim
tarafından
İndirime girince aldım bakalım inşallah öyle birşey yaşamam yoksa değiştiririm artık paketi ilk defa alıyorum
(298 puan) tarafından
Eski molfix çok güzeldi gece takardım hatta 1 kere çiş yapmışsa bile almazdım öyle sabaha kadar kalırdı bez baya dolardı ama hiç taşma yaşamadım gece beslenmesi de vardı yani 2-3 kez mama içiyordu
Şimdi bazen 1 kere mama içer oda geri uyutamazsam kestik bi kaç haftadır gece beslenmesini ama yan lardan taşmış ıslak uyanıyor
Eski molfix te gösterge vardı iç kısmı da yeşildi eğer ondan aldıysanız mükemmel ara sıra denk geliyor özellikle gece ve uzak yere gidiceksem kullanıyorum
Yenilerde gösterge yok ve içi beyaz
tarafından
Hee o zaman benimki yeniymiş demek ki neyse bakalım :)
tarafından
Canım yeni geldi içi beyaz ve göstergesi var bundan mıydı seninki yeni ama :) postu güncelledim
0 oy
tarafından
Ben sleepy den geçmiştim molfix sleepye göre kalıbı biraz daha geniş. Ama yeni paketi ise onu ben pek beğenmedim incecik ve çiş göstergesi yok. Ben hala eski paketten devam ediyorum
tarafından
Bizde sızdırma olmadı umarm sizde de olmaz :)
tarafından
Umarım :)
tarafından
Canım bak güncelledim bunda içi yeşil değil beyaz ama gösterge var galiba yeniden yenilemişler
tarafından
Evet gösterge koymuşlar. İnceliği nasıl eskisine göre benm aldıgım bayağı ince idi. Ama benm aldıgımda gösterge yoktu
tarafından
İnce kuzum bu da
0 oy
(12,719 puan) tarafından
Kaliptan ziyade koku vardı bi kere denedim canım 
tarafından
Koku yok kuzum geldi taktım :)
0 oy
(298 puan) tarafından

Bak bu canım gösterge yok

image

image

tarafından
Aaa yeni çıkarmışlar galiba benimkini bilemedim :)
(298 puan) tarafından
Büyük ihtimal evet yeni sürüm olabilir bari dene de güzelse hiç başka beze geçmiyim hepsi birbirinden kötü
0 oy
(3,183 puan) tarafından
Hep öyle migros ta zaten kalıpları iyi ben dogudugınden beri kullanıyorum suan 19mayşık oğlum 
tarafından
Ben pek sanal market kullanmıyordum kuzum ordan ilk defa görünce afil ihtiyaca alayım dedim görmeden almıyorum normalde :) bide ilk defa kullanıyorum 11 aylık oğlum iyi gibi :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 64 göst.
31 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ht (2,093 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 251 göst.
25 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Cikolata canavari (743 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 81 göst.
29 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Cansu880 (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 156 göst.
6 Mart 2023 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,131 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...