0 oy
201 göst.
Aile kategorisinde (1,465 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bana ağza alınmayacak hakaretler iftiralar namusuma ağza alınmıycak şeyler söyledi kendi yediği haltların yanında ona karılık yapıyorum kumar oynadı borca girdi bi düğün meselesi yüzünden kavga ettik daha 3 gün önce yaptıklarını unutmazken dün eltimin oğlunun düğünüdü düğün sonuna kadar kalkmadım son halayda kalktım oynadım öğrendi bna  fahişee kaç erkekle yatıp kalktın kimlerle yatıp kalktın söyle dedi isimlerini ver dedi bn bunları nasıl sineye çekeyim nasıl bir yol izkiycem neler yapmalıyım onun söylediklerini nerelere müracat etmeliyim 

4 Cevaplar

0 oy
(2,665 puan) tarafından
Ayy kendi karısına nasıl bunu der ? Ailen arkanda mi ?
(1,465 puan) tarafından
Üvey annem var onun yüzünden gitmek istemiyorum baba evine
-Reklam-
0 oy
(15,999 puan) tarafından
Boşanma.sebebidir benim için net ağzıyla.kus tutsa bitmiştir iğrenç bir şey insan bunu  eşine nasıl der 
(1,465 puan) tarafından
Onu yapıcam zaten ama çocuklarımla yurtdışına çıkıcam yakın zamanda boşanma davası açarsam çıkamazmışım çocuklardan dolayı
(2,104 puan) tarafından
Nereye gidiceksin cnm varmı gidicek yerin
(1,465 puan) tarafından
Yok maalesef kardeşlerim yurtdışına gidecekler şuan bosna dalar bnde gidicem onlar Almanya'ya gittikten sonra bn dava açarsam çocucklarımdan dolayı gidemem diye korkuyorum babanın izni gerekebilir diye
(2,104 puan) tarafından
Ay evet malesef öyle bişey var dimi.
İnşallah herşey istedin gibi  olur.
Babalık yapiyormu ki
Giderken değerli olur
(1,465 puan) tarafından
Yapsa ne olur annelerine hakaret iftira namusa iftira daha ne olsun
0 oy
(7,148 puan) tarafından
Ne denir ki böylelerine bir kaç gün sonra sana sırnaşırsa bu laflarını hatırlat pislik herif 
(1,465 puan) tarafından
Başladı bile şimdiden bnm demek istediğim bm ne yapabilirim ne yapılır ne yaparlar namus davası açarsam dökümanlara bakarlar mı o itiraf etse bile sinirli anımda söyledim diye
(7,148 puan) tarafından
İspatın varsa tabi ki hakaret davası açarsın pişman olsa bile yargılanır
(1,465 puan) tarafından
Wp den attığı sesler yetmez mi acaba yeterli olmaz mı
(7,148 puan) tarafından
Yeterli olur tabi hakaret varsa ses kaydında. Her ihtimale karşı ses kayıtlarını yedekle sonra silerse senden de gider
(1,465 puan) tarafından
Hepsini gönderdim arkadaşa silse bile bnde görünüyor o yönden bnden uyanık olamaz
0 oy
tarafından
Dili kopasıca pislik aşağılık herif karısına bunları diyen kendi yapıyordur lütfen en kısa zamanda ayrıl kendi yoluna bak insan açta kalsa böyle pisliğe karılık yapma bidaha
(1,465 puan) tarafından
Nerelere müracat etmeliyim ne yaparlar dökümanlara bakarlar mı o itoraf etse bile bn sinirli anımda söyledim diye
tarafından
Git muhtardan bir fakirlik belgesi al adliyeye bir dilekçe ver adli avukat talebinde bulun hiç Bi ücret vermeden avukatın bosanmana yardımcı olucak sinirli anında diye bir şey yok mahkemede sana hakaret edemez hele namusuna asla kendine güven yeterki
(1,465 puan) tarafından
Kendime güvenim var ama korkum yurtdışına çikamamak çocuklarımla baba izni olması gerekiyormuş eğer velayeti verilirse bana yinede izni gerekiyor mu

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 62 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 20202021 (359 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 107 göst.
29 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 316 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde LEMAN339 (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,094 göst.