0 oy
585 göst.
Diğer kategorisinde (64 puan) tarafından
Bazen aramız düzelir guler içer eğleniriz hallederiz ne zaman gece uyku vakti gelse adam bjr değişiyor o kadar temizlik yapriyim gün içinde yemek çay hazırlıyom içiyoz flan mutfakta bulaşık birikir bı yatma vakti gelir adam başka bir şeye dönüşüyor kapıları kontrol edip masaları temizlikten vurmaya başlar bir anda sinir krizi geçirip elindekileri fırlatır benden soğumuş şekilde işteyken arayıp konuşur bir şey yok anlamıyorum yani neyden dolayı olabilir o kadar ki arttij kavga edesim bile gelmiyor onunla susuo oturuyorum yoruldum

14 Cevaplar

+1 oy
(4,220 puan) tarafından
Ay aklima kötü şeyler geldi büyü falan olmasın ya 
(64 puan) tarafından
Bende korkuyorum bilemiyorum
(1,787 puan) tarafından
Benimde aklıma bu geldi
(252 puan) tarafından
O evdemi biseyler var acaba büyüde  olabilir yan yanayken yakınlık olmasın diye uzaktan iyisiniz baksana
-Reklam-
0 oy
tarafından
Baska birşey kullanıyormu madde ilaç filan
(64 puan) tarafından
Hayır hiç bir şey kullanmıyor
0 oy
(4,085 puan) tarafından
E birikmese bulasik kavga etmicekmi anlamadim derdi ne ki ?
(64 puan) tarafından
Bulaşık olmasa bile ora kirli bura kirli sen kirlisin böylesin söylesin der sabah da beni öper akşam sorunca uyuyunca çok masum duruyisun der gece uyku vakti gelir kavga eder anlamıyorum
0 oy
(27,339 puan) tarafından

Bir sıkıntısı var belli Dr gidin

(64 puan) tarafından
Nasıl yani asla gitmez
(27,339 puan) tarafından
Ne bileyim hasta fln olabilir yani
0 oy
(1,385 puan) tarafından
Evinin bazi yerlerinde büyü mü var acaba
(64 puan) tarafından
Geçmişte birlik otururken buna benzer bir şey yaşadım ama bilemiyorum yani olsaydı görürdüm herhalde
(1,385 puan) tarafından
Bence var belli sabah normal.olup gece niye oyle olsun büyü yapılmış eve yada kocana
(4,114 puan) tarafından
Yatak odana bak cnm olabilir evı bı ara istersn
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Tuhaf konuştun mu bunu eşinle ... Bide yüzüne sürekli Felak nas oku gizlice üfle 
(64 puan) tarafından
Ay korktum ya evet o kadar temizlik yapriyim nasıl öyle kojsuyusun diyorum ama klabimj çok kırıyor konusasim bile gelmiyor
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Geçen gün arkadaşın evinde fayansin altında kağıt çıktı 

Deprem olunca kapı esigindeki fayansin parçası kırılmış bide farketmislerki içinde kağıt var 

Büyüyü öyle orta yere koymazlar zaten 
0 oy
(5,277 puan) tarafından
Bende gündüz öğlene kdar çok sinirli oluyorum 
0 oy
(1,178 puan) tarafından
Yatak odasinda mi sinirleniyor bi kontrol et temizlerken her yeri büyü bişi koymuşlar mi oldumu hiç öyle nazardan olabilir felak nas ayetel kursi 7 defa suya oku içir sirkeli su ile odanizi yatak kenarlarını oku ve sil bakam duzelcek mi
0 oy
(1,409 puan) tarafından
Offf yorumlar daha korkunc inşAllah oyle bişey deyildir belkide işde sıkılıyo bazı sorunlar var 
0 oy
(356 puan) tarafından
Evinizle ilgileneceginize esinize ilgi gosterin bence benim eşimde isten gelince ellemiyorum işlerimi oda istemiyor yaninda olmami istiyor
0 oy
(271 puan) tarafından
Oku kuzum oku yer gök duayla ev huzuru için zikirler var ben hergun çekmeye çalışırım Allaha şükür çok iyiyiz mesela suan cocuk uyudu birazdan çekecem yıne kuran sesi huzur sesi kuzum benim 
0 oy
(946 puan) tarafından
Bişey kullanıyor olabilir mi
0 oy
(414 puan) tarafından
Benim kocami anlattın sandim 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 33 göst.
25 Ocak 2023 Aile kategorisinde izmirli3555 (63 puan) tarafından soruldu
+2 oy
29 cevap 1,077 göst.
5 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 165 göst.
27 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Benguu (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.
16 Temmuz 2022 Aile kategorisinde aycanneslihan (1 puan) tarafından soruldu

378,325 soru

11,323,761 cevap

34,775 kullanıcı

...