0 oy
174 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Doğum günü planlıyorum 23 kişi olacak belkide 20 bilemiyorum pidemi yaptrsam yoksa poacami yapsam daha uyguna gelir sizce

10 Cevaplar

0 oy
(9,967 puan) tarafından

Tabiki pogaca. Kiz pide kac para biliyomusun tanesi :D 20 kisi bile olsa en az 30 tane yaptirman lazim. Farzetki 1 tane fazla istediler

tarafından
Bilmem eşim pide olsun dedide
(9,967 puan) tarafından
Tabiki pide daha hos olur ama kesene gore. 25 tl bizim burda kir pidesi. 30 tane alsan 750tl eder. Alirim dersen pide daha iyi
tarafından
Malzeme bizden olursa ne kadar tutar
(2,089 puan) tarafından
Doğum günü organizasyonu için pide saçma bence.
(9,967 puan) tarafından
Kiz ben d.gunu oldugunu sen yazinca farkettim :D bende mevlut saniyorum ondan pide dedim. D.gunune tabikide pogaca
-Reklam-
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Poğaça tepsi tepsi yapsan yine de daha daha uygun gelir kıyaslama bile yanlış maddi imkan varsa pide pahalı geleceği için alınır ama maddi imkan yoksa çok pahalı 
tarafından
Poaca daha uygun yani
0 oy
(1,178 puan) tarafından
Poğaça iyi olur bence yap vaktin varsa
tarafından
Bir gün önceden yapsam olurmu
(1,178 puan) tarafından
Olur tabi annem yapıyordu
0 oy
(7,358 puan) tarafından
ben oğlumun mevlütünde pide yaptırdım 30 kişilik diğil baya yaptırmıştım bence poğca yap daha karlı
tarafından
Birgün önceden yapsam. poacalarinolurmu
(7,358 puan) tarafından
hamurunu hazırla ama yapma bence
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Poça falan pide pahalıya gelir
tarafından
Bı gün önce yapsam poacayi olurmu
(1,787 puan) tarafından
Ay bilmem ki taze daha iyi tabi bir akşam öncesi bile fark ediyor artık
tarafından
İki çocukla yetistiremem
0 oy
(2,467 puan) tarafından
Tabiki poğaça 2tepsi yapsan yeter zaten yanında pastası sarması illaki çeşit olur 1er tane koysan faLa faLa yeter pide pahalıya gelir ama söyle birşey var 1butun pıde çok gelir tabağa ıkıye bölerek servis et o zaman 10 yada 15 tane yeter 
0 oy
(2,699 puan) tarafından
Siz nasıl yapıyorsunuz ama biz 1 tane çiftli açık ekmeğin içine yaptırıyoruz pideyi, genelde kalabalık misafire pide yaparız içini kendimiz hazırlıyoruz sadece ekmek parasını veriyoruz 
0 oy
(378 puan) tarafından
Pırasa pide içi hazırla fırına ver  1 kd prasadan bile çok çıkıyor sen 3 kg pırasa al bol soğan doğra yolla mis gibi oluyor. 
0 oy
(5,277 puan) tarafından
Kıymalı pide mi iç malzemeyi kendin alıp yapsan burda bazı pideciler öyle daha uyguna yapıo ama tabi butcene göre kendini zorlama

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 199 göst.
2 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Aysus35 (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 301 göst.
6 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 186 göst.
0 oy
15 cevap 265 göst.

378,323 soru