0 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde (190 puan) tarafından
Alarm kurarak yatıyorum artık gerek var mı 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben boşlayp uyandirmadin uyandirdikca annem kaynanam kızdı sonuç üç aylıkken sarılık oldu
(190 puan) tarafından
Yaa gerçekten mi sarılık yenidoğan zamanı olur sanıyordum Allah korusun ya her ihtimale karşı kurayım
tarafından
İlk 4 ay tehlikeli canm
(9,967 puan) tarafından
Sutmu yetersiz geliyodu acaba canim. Ben ikisindedw hic uyandirmadim bastan beri ama hicbisey olmadi sukur
-Reklam-
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Zaten uyanır acıkınca ama kontrol etmejtw fayda var bizimki uyandığı için ben hiç alarm kurmadım ama açlıktan şeker düşerde uyuyakalırsa ayrı tabi ama bilirsin çocuğunu bebek acıkıp uyanıyorsa her seferinde sorun olmaz büyüdükçe
(190 puan) tarafından
Sağolasın canım ben her ihtimale karşı kurayım zaten bağırıyor uyanıyor
(1,787 puan) tarafından
2 değil de 3 kur biz yoğun bakımda 3 saatte bir besliyorduk acıkıp ağlarsa veriyorduk tabi arada
0 oy
(1,895 puan) tarafından
Ben hiç uyandirmadim çünkü uyaniyordu 
0 oy
(1,161 puan) tarafından
İlk 20 gün uyandırdım sarılık vardı çünkü sarılık gitti bebe kendine gelince hiç uyandirmadim 106 günlük kendisi 2 3 satte bi uyanıyor bazen 1.5 saatte bi
0 oy
(374 puan) tarafından
1 ay hep uyandırdım. Sonra kendileri uyanıyordu zaten
0 oy
(7,358 puan) tarafından
uyandırıp emzirdim hep ben cok az sarılık gecirdi benim bebek kendi gecti hemen
0 oy
(361 puan) tarafından
Ben uyandırdıkça annem Kayın validem dokunma uyusun dediler. Bende sonradan kestim uyandırmayı. Kendi vakti dolunca uyanıyordu artık 
0 oy
(15,023 puan) tarafından
Ben uyandirmadim. Sen bilirsin tabi. Doktora sor yine de istersen . 53 günlükken gece 5 saat emzirmemisim. Uyuyup kalmışım doktor alarm kurmana gerek yok dedi
(337 puan) tarafından
Bende hiç alarm kurmadım ilklerde acıkınca 4 5 saatte kalkıyordu şimdi yine aynı kalkıyor kiloda alıyor çok şükür
0 oy
(337 puan) tarafından
Walla ben bebeğimi doğduğu günden beri hiç uyandırmadım hep acıkınca kendisi uyandı çünkü ben uyandıramıyordum çok uykucu ve derindi uykusu yine aynı uyuyor meme tutsam bile ağzını açmıyor emmiyor kendisi zaten acıkınca emiyor kilo da alıyor çok şükür yarın 2 aylık olacağız bakalım kaç kilo aldı bide hiç sarılık olmadı oğlum sezaryan olduğum halde ilklerde mecbur sütüm gelmeyince mama vermek zorunda kaldım hemşire dediği için ona rağmen çok şükür olmadı senin bebişin acıkınca uyanıyorsa veya sen uyandırınca emiyorsa emzirmeye devam edebilirsin bide kilo alıyorsa sıkıntı yapma 
0 oy
tarafından
Ebe 2 aylikken gittiğimde gerek yok demişti bana canım 
0 oy
(35 puan) tarafından
Kırkınızı nasıl çıkardınız bizde çıkarcazda herkes farklı bilet söylüyor benimde bi bilgim yok
(751 puan) tarafından
Ben dua açtım duayla duş aldırdım bebeğime .Zaten Bir bizim kültürde var 40 çıkarma falan .Ben pek inanmıyorum canım ya
(35 puan) tarafından
Hangi duayı açtınız bende inanmıyorum aslında kırklıyken dışarı falanda çıktım tırnakta kestim çocugun
(2,678 puan) tarafından
Banyo yaptık çocuklarla okadar bizim dinimizde olmayan şeyler çoğu gerek yok bencede
(751 puan) tarafından
Vala telefondan açtım ben Felak nas ayetel kürsi falan dua okunurken yıkadım bir güzelce bitti gitti .. Kuranın hangi yerinde yazıyor kırk çıkarma falan . Ben pek inanmıyorum .. bebeği gece yıkama derler, çarşamba yıkama, haftasoonu tırnak kesme bilmem ne falan filan her bir kafadan bir ses çıkıyor ama ben dinlemiyorum kimseyi
0 oy
(102 puan) tarafından
50 günlük bebeğim sürekli emmek istiyor ben kaldırmasam bile 2 saatte illa uyanıyor 
0 oy
tarafından

Hayir tabikide o ilk 3-2 hafta icin gecerli :) emzir uyusun kendi ne zaman uyanirsa zaten uyumuyolar:blink::blink:

0 oy
(7,226 puan) tarafından
Oğlumda sarılık vardı bide prematüreydi çok uyuyordu o yüzden hep alarm kurdum. Ama kızım kalkıyor kendi en fazla 3 saatte bir emziriyorum hiç alarm kurmadım 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 136 göst.
24 Eylül 2023 Diğer kategorisinde sinos2194 (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 239 göst.
30 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Selcan123 (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 245 göst.
0 oy
5 cevap 106 göst.

378,322 soru