0 oy
65 göst.
Diğer kategorisinde (192 puan) tarafından
1 ay oldu geçmiyor geçti sanıyorum bakıyorum delinmiş evet abartmıyorum benim göremediğim kısım yandan oyuk gibi bıktım gerçekten Rabbim daha büyüğü ile sınamasın ama çok zormuş çok 

6 Cevaplar

0 oy
(91 puan) tarafından
Yeni mi doğum yaptın canım 
(192 puan) tarafından
40 gün oldu
(91 puan) tarafından
Ben ağlayarak emziriyodum ayağımı yere vura vura bide göğsüm ağzından hiç düşmezdi ne kremler kullandım hiç fayda etmedi gümüş kapak getirttim netten önce Allah sonra o 2. Güne etkisini gösterdi 5 buçuk aylığız hâlâ kullanıyom valla çok şükür emzirmek çok keyifli hale geldi
-Reklam-
0 oy
(1,890 puan) tarafından
Lansinoh marka krem sürüp aynı zamanda üzerini streç filmle kapatın hem öyle kalsın. Zaten o kremi bebek yese de zararlı değil. Bu şekilde hemen iyileşecek 
0 oy
(361 puan) tarafından
Lansinoh meme ucu kremi çok fayda ediyor. Emziriyorsun gümüş kapakta kullanmanı tavsiye ederim 
0 oy
(91 puan) tarafından
Yaaa bende cektim butun kremleri denedim her sey yaptim 2 ay mucadile etdim kan geliyordu ucundan çatlak çatlakdi sizliyordu emizdiremez hale dusdum ve meme redi yasadim verirken dislerimii sıka sıka agliya aglya verirdim ama artik pes edtim bende olmuyor çok çok hasas meme ucu red edincede mama vermek zorunda kaldim yani olmuyor iste
(192 puan) tarafından
Ben direniyorum Rabbim hemen iyileşmeyi nasip etsin
0 oy
(1,478 puan) tarafından
Zeytin yağı sür cnn çok faydasını göreceksin bebegede zararı yok silmemekte gerek yok
(192 puan) tarafından
Zeytinyağı hiçbir fayda etmedi doğal hemde
(1,478 puan) tarafından
Ben kullandım çok iyi gelmişti cnm geçmiş olsun
0 oy
(7,906 puan) tarafından
Lonsinoh göğüs ucu kremi sürekli kullan keşke doğumdan önce başlasaydın kullanmaya ya... 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 100 göst.
21 Kasım 2023 Diğer kategorisinde SnurT (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 109 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde SnurT (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 60 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde SnurT (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 92 göst.