0 oy
258 göst.
Aile kategorisinde (1,364 puan) tarafından
Kızlar  ben evleneli 1 yıl oldu benden sonra kardeşim evlendi sonrada annemin karşısına iyi birisi çıktı annemde evlendi babam vefat edeli 9 yıl oluyor  ben anneme yakın olmak için evlenirken aynı siteden ev tutmuştum şans kader işte o evlendi gitti manisaya ben tek kaldım 20 gün öncede bana geldi annem bizi özledigi için kaldı bende 20 gün bu sabah geri manisaya döndü eşinin yanına okadar zoruma gitti üzüldüm ağladım ki çok özlüyorum annemi sürekli konuşuyoruz hergün ama yanımda olması bambaşkaydı 3 ay sonra doğumum var dogumda gelip bende kalacak ama 3 ay geçermi bana çok ağladım o gidince keşke böyle olmasaydı :(((((

5 Cevaplar

0 oy
(572 puan) tarafından
Bende ana kuzusuyum ben 3.5 sene olmuş evleneli 
(1,364 puan) tarafından
Sendemi uzakta oturuyosun :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende yeni geldim ailemden annemle günde  3 kere konuşurum doğumda benimde gelecek 3 ayım var aynen 
(1,364 puan) tarafından
Sen peki
tarafından
25+2 canım bende
(1,364 puan) tarafından
Hamilelikte tek başına olunca dahada bir garipsiyo insan dimi eşim var oda destek oluyor sağolsun ama annenin yeri bambaşka :(
tarafından
Benimde öyle olsun en azından doğumda gelirler bende 3 senedir ayriyim onlar Antalya'da senede 3 defa falan gidiyorum bazen  4
(1,364 puan) tarafından
Ben daha hiç onun yanına yaşadıgı yere gidemedim nasip olmadı bu yaZ gidicem inşallah
0 oy
(14,045 puan) tarafından
Ben de ailemi cok ozluyorum 5 senelik evliyim o bosluk asla dolmuyor"(
(1,364 puan) tarafından
Bide evlenip uzağa gidince daha kötü oldum bir aileden baba gidince aile böyle dagılıyor demekki 9 yıldır düşünmemişti hiç evlenmeyi nasip kısmet demekki
(14,045 puan) tarafından
Oyle biz de uzagiz saglik olsun diyoruz:(
0 oy
(2,195 puan) tarafından
Kız beni cok ağlattın
(2,195 puan) tarafından
Hemde cok ben turkiyede onlar yurdişında 2019 cu ilden beri turkiyedeyim sadece görüntülü anamı gorerim
(1,364 puan) tarafından
Yaa çok kötüymüş hangi ülkedeler peki
(2,195 puan) tarafından
Bakü azerbaycan
(1,364 puan) tarafından
Allah kavuştursun ama 2019dan beri görmemek çok zor ziyarete gitme şansın veya onların seni gelip görme şansları hiç yokmu
(2,195 puan) tarafından
Iki bebeğim var ben gidemiyorum annem şeker tansiyon hadtası babam ise senede 1 kez gelor 1 ay kalır gider anemin gelmesini istiyorum anenin yeri başkadır
0 oy
tarafından
Bende ailemden uzağım o boşluk hiç geçmedi temmuz 2018 de evlenmiştim. İstanbuldan ankaraya gelin geldim. Ama o aileden uzak olma hissi üzüntüsü geçmiyor malesef
(1,364 puan) tarafından
Çok zor ben hiç uzak kalmamıştım şuan erkek kardeşim var bana yakın olan ama annenin yerini kimse doldurmuyor
tarafından
Bende o da yok aile akraba hiç biri yok burada. Senin yine kardeşin var ona şükür :)
(1,364 puan) tarafından
Kardeşim var evlendi 3 ay oldu sinsi yılan bir eşi var elinden gelse kardeşimi benimle görüştürmeyecek neyseki biz iki kardeş birbirimize düşkünüz öncedende kanka gibiydik herşeyimizi birlikte yapardık şuan okadar olamasakta aramızada kimse giremiyor çok şükür kardeşim canımın içi benim tırnagını degişmem kimseye

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 316 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Piskopos-_civciv-_ (5,956 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 205 göst.
3 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde semra5922 (1 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 447 göst.
0 oy
3 cevap 97 göst.

397,217 soru

11,880,613 cevap

35,997 kullanıcı

...