0 oy
90 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (981 puan) tarafından
evde cok fazlalik var topuklular kullanmadigim ekmak kizartma makinesi birkac elbise falan.odeme nasil aliniyo 

8 Cevaplar

0 oy
(12,993 puan) tarafından
Dolap hesabına yatıyor para ürün karşı tarafa gittiğinde ürünü onaylarsa para hesabına yatıyor 
-Reklam-
0 oy
(994 puan) tarafından
Bebeğim beşiği vardı bir türlü satamadım boş bir uygulama bence
(644 puan) tarafından
Fiyatta problem vardir muadillerine bakin birde arada guncelleyin ki one ciksin buyuk boyuttaki urunler biraz daha zor gidiyor
0 oy
(8,152 puan) tarafından
Gardrops tan satıyorum genelde hiç almadım ama baya sattım.. 
(1,185 puan) tarafından
Gardrops da dolap gibi kesinti yapıyor mu canım
0 oy
(1,926 puan) tarafından
Elbise felan satılmıyor bence ben satamaadim hepside 1 kez giyilmisti. Eşim elektronik ürünler koydu onlar satıldı kızartma makinesi satılır diğerlerinde köy belki satılır. Ödemeyi alan kişi hemen yapıyor senin hesabına ürün teslim olunca düşüyor. Dolapta çok kesinti oluyor 
(644 puan) tarafından
Ben cok elbise sattim yani elbise pant ust kazak ceket vs
(1,926 puan) tarafından
Nasıl sattın ben asla satamaadim ya sonra hepsini kaldırdım. Çok uygun fiyatta ekliyordum
(644 puan) tarafından
Arada guncelliyorum ki one ciksinlar birde once bakiyorum kim hangi fiyata koymus kac kisi yorum yapmis vs vs simdi atiyorum bi arkadasim 7 bin tl ye aldigi abiyeyi 5 bine koymus sahsen ben dolaptan almam o fiyata gibi satamam dedigim urunler bile gidiyor bazen
(1,926 puan) tarafından
Teşekkür ederim
(644 puan) tarafından
Ne demek bol satislar
0 oy
(425 puan) tarafından
Ben sattim  cnm iki urun ve cok urunde aldim cok guvenilir bi uygulama sadece diakt edilmesi gereken seyler var mesela keyfince urunu iade edemesin kargoda kirilirsa urunu ispat etmen lazim satociysab tabak bardaklari iyi paketlemen gerekitir kirilirsa alicinim iade haki doguyor
0 oy
tarafından
Ben satıyorum da Allah versin iki kez satış yapabildim başka da alan olmadı 

Kargo kodu olusturuyorsun kargon adrese ulaşınca paran yatıyor 

Ayrıca tc ikametgah belgesi istiyor vermelisin onları sorun olmaz dolap uygulamasi trendyolun olduğu için guvenilir
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Benim de hesabım perihankk 
0 oy
(644 puan) tarafından
Ben bayadir dolap gardrop ve zebramodan surekli satis yapiyorum tavsiye ederim 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 123 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,056 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 95 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (411 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 119 göst.
22 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Merveeeee (123 puan) tarafından soruldu

379,381 soru

11,356,246 cevap

34,832 kullanıcı

...