0 oy
55 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Selamünaleyküm 

Aranıza yeni katıldım benim kafaya çok taktığım bi durum . 28 Mart doğumlu kızım oturuyor 10 15 dk oturuyor sonra yanlara bazen arkaya devriliyor tamamen desteksiz oturamiyo  fakat baya oturabiliyo arkaya düşeceği zamn kendini tutuyo ama yanlara devriliyor.  Ve hiç emeklemiyor hiç çabası yok yüz üstü hemen agliyo ve geri döndürüyor kendini önceden sürekli sağ sol donerdi şuan fazla dönmüyor bile.  Eline bisey veriyorum yemek için elini inceliyo ağzına hemn getirmiyor ben elini getirsem öyle getirir. Tutunup kalkmayı da yapmıyo koltuk masa filan. Ellerini tutuyorum hiç agirligimi vermiyorum kendi ağırlığını verip kalkiyor.  Uygulamada yazanların hiç birini yapmıyor bebeğim.  Aynı gün doğan kuzenimin bebegi herseyi yapıyor.  Bazen yürütece koyuyorum kaçıp gidiyo  aktif bi bebek mama sandalyesinde oturtuyorum  ilgisini çekecek herseyi koyuyorum Ama genede emeklemiyor.  Emeklemeyi değilde diğerlerini çok takıyorum ta ki düne kadar kuzenimin ki yapıyor herseyi.  Dr sordum her bebek bir değil filan dedi

2 Cevaplar

0 oy
(11,172 puan) tarafından
Her bebek bir degil tabiki oglum 10 aylikken kalkip yurumustu. Kizim 10 aylik daha yeni emeklemeye basladi. Dusun seninkinden 2 ay buyuk daha 20 gundur falan emekliyo. 3 4 gundurde tutunup kalkmaya basladi yeni
(1 puan) tarafından
Diğer arkadaşın yorumuna yazdığımı okur musun
(11,172 puan) tarafından
Yine diyorum her bebek bir degil canim :) ama icinde suohe varsa bi doktorada danis istersen
(1 puan) tarafından
Dr telefondan sordum güldü her bebek bir değil en azından oturabiliyor  10 dk cok iyi hiç oturamasa sorun dedi
(11,172 puan) tarafından
Yani bencede dogru demis :)
(1 puan) tarafından
Sağol canım çok teşekkür ederim bu İnternet insana bela bakmayacağım daha :)
-Reklam-
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Herşeyi bir anda yapiyolar yeni şeyler öğrenmek zor geliyor onlara ama hiç beklemedigin anda yapiyor yeter ki sen pes etme benim oğlan 8 aylık oturdu bir yaşına kadar anca düşmeden duruyordu sürekli ayakta tutmak için uğraştım ollmadi diye bıraktığım anda kendi durmaya başladı emeklemesi de bir buçuk yaşından sonra oldu bak bişey dicem bana hak vereceksin bence genelde etrafımızda ki bebekler hep herşeyi çabucak yapan bebekler oluyo bunu sakın kafana takma bak.benim bir kardeşim 9 aylık yürüdü diğer kardesim de bir buçuk yaşında bir anneni doğurduğu çocuklar bile aynı olmazken içini aklını bulandirma böyle şeyleri düşünüp sadece pes etme uygulamaya da bakma moral bozuyor 
(1,586 puan) tarafından
Küçük daha canım benim vallahi benim oğlan 8 aylık anca oturmaya başladı yaşına kadar da anca kendi kendine durabiliyodu
(1 puan) tarafından
Bide ellerini tuttuğumda tüm gücüyle kalkiyo çok zorluyor kendini bazen de kalkamiyo Dr sordum çok güzel bunlar en azından yapıyor 10 dk olsada oturuyor oturmasa sikintidedi
(1,586 puan) tarafından
He işte o kendini çekip kalkması kaslarını güçlendirmesi için çok iyi devam et canım kasları ne kadar güçlü olursa daha kolay olur bebiş için dr da bence çok iyi doyorsa senin sevibmen lazım değil mi
(1 puan) tarafından
Anne yüreği işte
(1,586 puan) tarafından
Çok iyi anlıyorum seni canım öyle haklısın ki evlat olunca insana başka bişey oluyor

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 160 göst.
0 oy
8 cevap 86 göst.
0 oy
8 cevap 106 göst.
0 oy
8 cevap 162 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Nalankt (1,297 puan) tarafından soruldu

396,320 soru

11,855,043 cevap