0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (245 puan) tarafından
Doğum a 12 gün kaldı ve ben isim bulamadım bulduklarim şöyle

Sıraç serhat ozan sizce hangisi daha güzel yada isim öneriniz varsa açığım önerilere bı kızım var adı kumru ona yakın bı isim aradım bulamadım kız olsa bin tane isim var aklımda ama erkek isim yok başka gelmiyor doğuma da az kaldı yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler ☺️

9 Cevaplar

0 oy
(845 puan) tarafından
Yağız 

Selim  semih
(245 puan) tarafından
Aslında eşimde selim ismini söylemişti içime sinmedi olmaz dedim ama yağız çok güzel teşekkürler ☺️
(845 puan) tarafından
Aynn hem bebeğe seslenmek için uygun hem de yetişkin  olduğunda   güzel. Albenisi var :)
(245 puan) tarafından
Bence de listeme ekledim
-Reklam-
0 oy
(7,928 puan) tarafından
Dün bir cocugunun adı Muhammed Zakir'di Zakir ne demek dedim Allah'a zikir eden kişi demek dedi annesi bayıldım :)
(245 puan) tarafından
İlk defa duydum gerçekten anlamı da güzel ☺️
0 oy
(2,818 puan) tarafından

Üçlü isimden birini beğenemedim ben illa üçünden biriyse ozan gibi ama o da çocuk ismi gibi değilde direkt yetişkin ismi gibi geliyor bana:)

Benim oğlumun ismi Kerem:) Kumruya uyar mı bilmem ama fikir olsun canım:)

(245 puan) tarafından
Kerem de olabilir aslında teşekkürler ☺️
0 oy
(978 puan) tarafından
bnm oglum egemen.serhati begendim senin seceneklerinin içinden
(245 puan) tarafından
Egemen eşimin yeğenin adı o yüzden onu baştan elemistik yorumun için teşekkürler ☺️
0 oy
(1,269 puan) tarafından
Serhat güzel bence 
(245 puan) tarafından
Aslında anlamı da güzel diye düşündüm ama ne bileyim içime tam sinmedi
(1,269 puan) tarafından
Anlamını bilmiyorum ama telaffuzu çok güzel
(245 puan) tarafından
Kürtçe de önderlik eden anlamı Osmanlı zamanında da sınıra verilen adı Hudut ve sinir anlamına gelir diye biliyorum bı değil anlamı da cana yakın demek Farsça da diye biliyorum
0 oy
(1,409 puan) tarafından
Kendi seçtiklerinden serhat , oneri olsrak kuzey
(245 puan) tarafından
Kuzey ismini de eşim kabul etmedi ama bence kuzey ismi de çok güzel
(1,409 puan) tarafından
Niyeki ya
(245 puan) tarafından
Bilmem içime sinmedi dedi ama son dakika hiç belli olmaz ben lohsayken ben bişey isticem o yapmasın saçını yolarim istediğim isim olurda ben ortak karar olsun onun da gönlü olsun istiyorum o yüzden buraya da sordum
0 oy
tarafından
Çınar 

Kerem :) bu isimleri seviyorum 
(245 puan) tarafından
Bende çınar ismini çok beğeniyorum zaten nurdan bulduğum isimleri liste yapicam akşam karar vericez inşallah
0 oy
tarafından
Ozan hoşuma gitti canım.. Ozan, serhat adında tanıdıklarım vardı. İsim karakterleri de önemli bence. Onları da araştırmak lazım. Her insan adının karakterini taşıyor bence. 
(245 puan) tarafından
Bence de adının karakterini taşıyor kızımda aynen öyle oldu
tarafından
Kendimden biliyorum :) :) :) :)
0 oy
(153 puan) tarafından
Cesur ismini çok beğeniyorum bi erkeğe çok yakışıyor :)
(245 puan) tarafından
Cesur isminin kötü bir hatırası var aslında benim ilk kızımda evimin tamamı inşaatı ve alt katta kayın babam vefat etmişti eşimin kuzeni tek göz odam var uyuyup dinlenicem diye bizim evde kaldı odada akşama kadar sigara içmiş bebeğin bütün kıyafetleri sigara kokuyordu ertesi gün sinirden suyum geldi 36 doğum yaptım bu yüzden o ismi duyunca bile gıcık oluyorum yorumun için teşekkür ederim yine de ☺️
(153 puan) tarafından
Kötü hatıran varsa tabi ona bisey diyemem :) yiğit ismi de güzel oda hoşuma gidiyor :)
(245 puan) tarafından
Evet yiğit çok güzel bı isim şimdi liste yapıyorum akşam karar vericez inşallah ☺️

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 212 göst.
0 oy
28 cevap 1,663 göst.
0 oy
19 cevap 138 göst.
20 Mart 2024 Aile kategorisinde Acemianne06 (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 99 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Hilalyyy (338 puan) tarafından soruldu

378,427 soru