0 oy
79 göst.
Diğer kategorisinde (1,099 puan) tarafından
Kizlar bizim ninada besledigimiz bı kedi var yavruları da var. Neuse eve girerken kedi birden arkadan bacağını tirmalasi. Bacağım kanadı . Esofmanimdada tırnağı kalmış kedinin. Herhangi bi risk olur mu acaba . 

6 Cevaplar

0 oy
(804 puan) tarafından
Çocukluğum hay vanlarla gecti o kadar çok kedi tırmaladı ısırdı ki hatta hamster besledim o bile ısırdı Bi şey olmadı ama Bi gün Bi sokak köp eğini hava yağmurlu çok soğuk diye eve aldım haşır neşir oldum onunla akşamına acillik oldum parazit kapmışım kopekten belli de olmuyor yani 
(1,099 puan) tarafından
Bende çok seviyorum hayvanları da kedi tirmalamasi da acaba dedim kuduza yol acarmi
(804 puan) tarafından
Valla bilmiyorum canım dediğim gibi çok kedi tırmaladı beni Bi endişem olmadı ama sen yine de kediyi kontrol et yine Bi hastalık belirtisi var mı bakalım kedi de bir de çiğ et ile besleniyosa parazit olabilur
(91 puan) tarafından
Oksijenli su varsa oraya dök mikrop kapmasın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tentürdiyot sür
0 oy
(645 puan) tarafından
Bulasik deterjani ile iyice yikayin ve bol kolonya dokun defalarca kedi tirmaladi beni ilk baslarda batikon oksijenlisu merhemler vs ler suruyordum veteriner bu en basit ve hep el altinda bulunan seyler ile de yapabilecegimi soyledi :) 
0 oy
(3,677 puan) tarafından
Yani sokak kedisi olduğu için aşısı da yok yinede bir sağlık ocağına ya da acile gidin belki aşı yaparlar size 
0 oy
(578 puan) tarafından
Aşıları yapılmamışsa her türlü risk.
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Acile git aşı olman lazım ne olur ne olmaz, Allah korusun Kuduz falan olursan tedavi yok

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 97 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,099 puan) tarafından soruldu

380,081 soru

11,378,166 cevap

34,863 kullanıcı

...