0 oy
94 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Gittiğim bir kaç doktor plasentanın aşağıda ve bebekten ayrılma riski var dediler bu yüzden iyi bir doktor arıyorum

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Maltepe ersoy ‘da dr suna jülide var. İyi bir doktor ayrıca Ataşehir avicenna’da da dr mustafa var. İki dr da geyet başarılı.
-Reklam-
0 oy
(1,359 puan) tarafından
Pendik medipol üni. Hastanesi doktor emine ünlü degermenci okadar memnunumki en ince ayrıntısına kadar inceler asla şüphede bırakmaz bıraktırmaz tatlı dilli ilgili bir doktordur kendisi
0 oy
(1,359 puan) tarafından
Kaç haftalıksın canım
0 oy
(7,458 puan) tarafından
Çakmak erdem hastanesinde Aylin hoca var ancak akşam 18.00 dan sonra oluyor çağrı merkezini arayıp takipli hasta olduğunu ve nöbetini öğrenmek istediğini söyle iki doğumunu da kendisi yaptırdı çok memnun kalmıştım 
0 oy
(1,745 puan) tarafından
Pendik yüzyıl hastanesinde hale hanım var kesinlikle tavsiye ederim ☺️ milim milim bakıyor takip ediyor☺️ kaç doktora gittim 10 haftalık olana kadar tüm doktorlar kürtaj yapalım dedi kalp atışları yok kese boş dediler ben istemedim çıktım en son hale hanıma gittim alttan baktı geç döllenme olmuş daha çok küçük dedi bekleyecek dedi ☺️ iyiki aldırmadım şuan 30 haftalık hamileyim kızıma kavuşmamıza haftalar kaldı ☺️
(1,745 puan) tarafından
Evet çok ilgili güler yüzlü işini bilen naif nazik bir doktor ☺️
tarafından
İkinci bir hamilelik düşünürsem maddi imkanlar el verirse hiç düşünmeden Hale hanıma giderim
(3,496 puan) tarafından
Ben düşük yaptım yine ona gitmiştim beni motive eden bi konuşma yapmıştı daha da bi sevdim. Normal miydi doğumun
tarafından
Ya çok geçmiş olsun. Yok canım sezaryen oldu benim
(3,496 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
(630 puan) tarafından
Canım Ümraniye'de Kadriye şener var fera busines ta kendi kliniği var baya ilgili bir doktor ve sadece kadın dogumcu değil kadın hastaliklarina dahi bakıyor istersen bir muayeneye git

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 57 göst.
0 oy
2 cevap 88 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Merve33soyturk (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 37 göst.
15 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Myangell (630 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 129 göst.

397,093 soru

11,876,726 cevap

35,990 kullanıcı

...