0 oy
293 göst.
Aile kategorisinde (145 puan) tarafından
Kayınvalidenizle ne sıklıkla görüşürsünüz, siz de arar mısınız 

30 Cevaplar

0 oy
(177 puan) tarafından
Hiç . Ben onu aramam o beni arada sırada laf sokmak için arar
-Reklam-
0 oy
(586 puan) tarafından
Her gün konuşuruz saatimiz var zaten aramayım hemen arar yada i aramasın ben ararım ne oldu aramadın diye evimiz yakın sürekli ondayim zaten 
0 oy
tarafından
O Kars bn İstanbul zaten üvey kendisi arada ararim canim ne zmaan isterse bazen isterse de aramam çünkü çok soru sorar canımı sıkar hasta olmasada hastayım der zaten hamileyim hiç çekemem onu canim isteyince ararım 
0 oy
(97 puan) tarafından
Aramam sormam oda aramaz alt katım da oturuyor mikrobun teki oyuncu şeytanın teki kocamla bebeğimle dışarı çıkarken kocam mal gibi ziline basıp çocuğu gösterir yalandan sever gibi yapar ben konuşmam
0 oy
(97 puan) tarafından
Aramam sormam oda aramaz alt katım da oturuyor mikrobun teki oyuncu şeytanın teki kocamla bebeğimle dışarı çıkarken kocam mal gibi ziline basıp çocuğu gösterir yalandan sever gibi yapar ben konuşmam 40 yıl görmesem aklıma gelmez 
0 oy
tarafından
Aramam görüşmeyide istemiyorum ama mecbur ğörüşayoruz bebeğimi görmeye geliyorlar 2 3 haftada bir ben gitmiyorum köy de yaşadıkları için soğuk oluyor yazında herlalde  2 3 haftada bir ğiderim
0 oy
(3,465 puan) tarafından
Eskiden  12 ayda birdi  şimdi  tayin  memlekete  çıktı  harftada iki  üç kez  yan yanayiz
0 oy
(282 puan) tarafından
Ayrı illerde olduğumuz için senede bir defa gideriz çok gerekmedikçe de aramam mesafeli olmak daha mantıklı geliyor bana 
0 oy
(937 puan) tarafından
Bayramdan berı arasmıyorduk aramızda bı sorun yok ama ben uzak durmaya calısıyorum zaten başka sehırdeyız ama yınede hıc konuşmam kocamla konuşuyordu  geçen ıstedı öyle ıkı dakıka konustuk
0 oy
(990 puan) tarafından
Acil durumlarda hastalıkta kötü günde ararım. O da arada bir arar ama benim onu aramam için can atar bende sevmiyorum ya öyle her gün birini arayıp hesap vermeyi falan. Çünkü ister istemez kurcalıyorlar rahatsız oluyorum

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 174 göst.
2 Eylül 2022 Aile kategorisinde Zehrabnm (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 300 göst.
12 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Burdanbiri12 (52 puan) tarafından soruldu
+1 oy
53 cevap 469 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Svgidrmzz (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 585 göst.