0 oy
86 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1 puan) tarafından

Oglumun dudak cevresi morarmis su saate kadar yoktu olsa farkederdim birden olmus neden olur doktora goturmeme gerek varmi hangi bolume goturmeliyim

image

4 Cevaplar

0 oy
(15,599 puan) tarafından
Yediği biseyin lekesi mi acaba ? Biri emmiş morarmış sanki 
(1 puan) tarafından
Bu saate kadar yoktu arastirip hastaneye goturecem yarin
-Reklam-
0 oy
(3,988 puan) tarafından
Islak mendili filan ağzına surduyse çünkü benim küçük kız geçen başka marka ıslak mendili yüzüne sürmüş 2 gün geçmedi kıp kırmızı idi
(1 puan) tarafından
Kuzum surekli ayni islak mendili kullaniyoruz grip surekli burnunu siliyorum hafi o yapmis olsa bu zamana kadar belli olmaz miydi birden olmus
(3,988 puan) tarafından
Ozaman dişlerine kistiriyor olabilir bi takip edin bakalim
(1 puan) tarafından
Sordum dustum dedi aglamadi ama bu kadar moraracak kadar dusse cani acir aglardi kaldi ki dusmeyle boyle olur mu
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Canım bu cocuk dudağını emiyo yadakı ısırırıyo
(1,837 puan) tarafından
Olmaz belliki ısirmıs sen onu guzel dilnen ögren bağirma sakın
(1 puan) tarafından
Kardesi var 2 yasinda surekli abisini isiriyo sıkıştıkca ya da oyuncak vermeyince filan direk o geldo aklima cunku neresi oldugunu umursamadan direk isiriyo ne kadar konussam kizsam da bi fayda etmedi
(1,837 puan) tarafından
Kızma canim sonucta cocuk anlamaz
(1 puan) tarafından
Ahh kuzum kizmasam oarcalayacak abisini 2 yasinda o da ama boyle herseyi isirarak yaptirmaya calisiyo
(1,837 puan) tarafından
Bilemedim benimde 2 cocuğum pekte anlaşamazlar
0 oy
(5,804 puan) tarafından
Kuzum arkadaşın oğlunda olmuştu geçenlerde garip bi şekilde enfeksiyon yüzünden ağız çevresinde komple kızarıklık olmuştu ağzına koyduğu bişeyden enfeksiyon kapmış demiş doktor krem ve antibiyotik vermişti.. Hiçbişeyi yoktu bianda ağzının etrafı kızardı demişti oda hatta 
(1 puan) tarafından
Allah allah ilk defa boyle birsey geldi basima hangi bolume goturdu peki doktora

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 80 göst.
8 Nisan 2024 Aile kategorisinde Angel24 (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 148 göst.
0 oy
4 cevap 94 göst.
0 oy
9 cevap 282 göst.
5 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mina (2,604 puan) tarafından soruldu

378,309 soru