0 oy
159 göst.
Aile kategorisinde (482 puan) tarafından
Çocuklarıma bölmeli yemek tabağı almak istiyorum oio kullananlar acaba yaşlarına göre küçük mü gelir sizin kullandiklariniz varsa önerilere de açığım 

13 Cevaplar

+3 oy
(2,679 puan) tarafından
Sizi tenzih ediyorum onun var dedirtmek için alıyor millet. Yemeyen bebek altın tabakla sunsanız da yemez yiyen bebekse elinde ekmekle gezer. 
(1,521 puan) tarafından
Ahh ahhh kesinlikle dogru , oglum 3 yasinda ne tabaklar ne catallar ne kasiklar koleksiyon oldu evde desem yeridir , ama yemiyor yemiyor cok haklisiniz cok
-Reklam-
+1 oy
(4,668 puan) tarafından
Alma bence gerek yok. Silikon olduğu için yemekteki yağ içine siniyor. Bebek deterjanı da çıkarmıyor. Bence alma yani. Mika olanlar da fazlasıyla iş görür 
+1 oy
(1,554 puan) tarafından

Bizde bu war temizlik acisindan pek kullanisli degil bolmeleri yeterli oglum 2.5 yasinda ama temizlik isi pratik degil

image

0 oy
tarafından
Ben hiç o markayı kullanmadım gereksiz pahalı :) 

Bimden aldım 6. Ayından beri kullanıyorum oğlum 2.5 yaşında 
0 oy
(3,038 puan) tarafından
Bende sari renk seti var valla çok az kullandık kızım normal tabaklarda yemek istedi öyle çekmecede duruyor.onun yerine bildiğin renkli bpa free yazan renkli plastik kaplardan al daha iyi o kadar diyim sen anla.
0 oy
tarafından
Çok pahalı bence onlar 
0 oy
tarafından
https://ty.gl/bktmwwyi56

Ben bunu almıştım kızım severek yiyor yemekleri tabak sayesinde 
0 oy
(275 puan) tarafından
Bende hem puzzle hemde bütün 3 bölmeli tabak var . Benim çok işime yaradı halen daha kullanıyorum 15 aylık. BLw yapan annelerin kurtarıcısı. Tabii alternatif markalar da var ama ben hep indirim de aldım . İlk başlarda çıkartıp yemeği çok döküyordu şuan paşalar gibi yemeğini yiyip bitiriyor. Bazen makineye bile atıyorum 
0 oy
tarafından
Benim oğlumun bütün eşyaları oioi ve ben çok memnunum öyle yağ falan çekmiyor elimde yıkıyorum kokmuyor akmıyor ben tavsiye ederim 
0 oy
(1,968 puan) tarafından

image

image

boyle birşey alabilirsin bence çok para vermeye gerek yok bebekler , hiç tabak secmiyor inan hatta aile üyeleri ile aynı yemekler aynı şekilde tabaklar olursa daha mutlu yiyorlar , bizde ilk başlarda böyle bebek tabakları kullanıyorduk zamanla porselen tabaktan yemeye başladı 

0 oy
(2,943 puan) tarafından
Eğer 2 yaşnı geçtilerse bence özel tabak alma. Kendi adıma ben biz ne kullanıyorsak bardak tabak onları kullanıyorum. Çatal bıçak seti sadece kendisinin var o da bizimkiler gibi metal ama küçük versiyonu, kreşte de böyle alıştırıyorlar. Bence gerekli değil belirli bir yaştan sonra. Her tabağı kullanabilirler. Ama yemeyen çocuk hiçbir şekilde de yemiyor yani. 
0 oy
(2,561 puan) tarafından
Ben almıştım ek gıda döneminde. Anca zaten bi iki yaşa kadar olur. Dedikleri gibi mika alsan daha iyi.
0 oy
(139 puan) tarafından
2_3yaş icin gerek yok. Bende de skip hop oioi vsr ama pek kullanamadim. 2 yas sonrasi pasabahcwme mama takimlari kullniyrum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 74 göst.
0 oy
11 cevap 273 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Minikmucize (2,565 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 396 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Miniktirtil (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 722 göst.
19 Haziran 2023 Diğer kategorisinde 525253 (93 puan) tarafından soruldu