0 oy
35 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7 puan) tarafından
Selamin aleykun hanimlar . Ben Bugun katildim araniza  sizlerden bilgi almak icin bu platformu tercih ettim benim bir  bebeģim var  1 yaşında ve tum degerleri eksik cikti ne yapmam lazim d vitamini kan ilaci kullaniyoruz ama yukselmiyor 

Emerek besleniyoo  pek istahli degil ek gida pek tuketmiyor  

Onereceginiz  seyler varmi 

2 Cevaplar

0 oy
(2,024 puan) tarafından
Çorbaların et suyu katabilirsin baya faydalı ve vitaminli olur. Yeşil mercimek çorbası yap demir oranı çok yüksek. Ek gıda çok tuketmiyor diyorsun ama bir kaç kasik yese bile faydalıdır canim. 
(7 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim sağolun
(2,024 puan) tarafından
Rica ederim. Yazmayı unutmuşum et suyunu kasapta çorbalık kemikler var ondan alıp yapın hazır kullanmayin
(7 puan) tarafından
Tamam  sağ olun
-Reklam-
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Canım yemek yemesi lazım iştahsız bebeğe yemek vermek ne kadar zor çok iyi biliyorum ama bir şekilde yemesi lazım her gün mutlaka et yumurta yoğurt peynir meyve sebze ile beslenmesi lazım haftada bir kuzu ciğeri vermeye çalış yemez biliyorum çorba yap blendirla çek az az yedirmeye çalış alışacak zamanla tavuk balık et bunları hafta içinde mutlaka en az birer defa vermeye çalış et zor ama kıyma ile.de verebilirsin yağ olarak sadece zeytinyağı tereyağı kullan ilikli kemik suyu yap bebeğin çorbalarını kemik suyu ağırlıklı yap bak benim oğlum irmikli muzu severdi mesela gece yatmadan iki kaşık irmiği iyice pişirir içine bir muz ezerdim iki tane de ceviz rendele buna bayılıyor bebekler ama bu yeme düzenine alıştırırsan Allah'ın izniyle hem yeme düzeni olur hemde değerleri normale döner 
(7 puan) tarafından
Çok sağolun allah razi olsun
(1,499 puan) tarafından
Rica ederim canım eğer Instagram kullanıyorsan HASTALANMAYAN ÇOCUK sayfası var mutlaka bakmanı tavsiye ederim inan bana orada ki söylenenleri yapar , yapmaya çalışırsan duacı olursun benim oğlum da çok iştahsız ama az da olsa o sayfadaki söylenenleri yapınca çok faydasını gördüm ve hala da dua ederim Allah binlerce kez razı olsun sayfanın sahibinden
(7 puan) tarafından
Instagram kullanmiyorum inanin cok bakmak isterdim dediginiz sayfaya  .
(1,499 puan) tarafından
Tüh hele bir bakayım YouTube var mı ya çok faydasını görürdün gerçekten
(1,499 puan) tarafından
Malesef YouTube da var kanalı ama video yok hiç eşin Instagram kullaniyorsa ondan baksan

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 66 göst.
0 oy
1 cevap 55 göst.
0 oy
4 cevap 71 göst.
28 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,441 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 135 göst.
22 Mart 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,495 puan) tarafından soruldu

380,747 soru